Dr Irena Eris Aquality Oil Control Moisturizing Cream SPF 30 - krem nawilżająco-matujący na dzień

<
Gallery image
>
Dr Irena Eris Aquality Oil Control SPF 30 1
<
Dr Irena Eris Aquality Oil Control SPF 30 1Dr Irena Eris Aquality Oil Control SPF 30 2Dr Irena Eris Aquality Oil Control SPF 30 3Dr Irena Eris Aquality Oil Control SPF 30 4
 
>
 
 

Nawilżająco-matujący krem na dzień o świeżej i lekkiej konsystencji, która wtapia się w skórę, pozostawiając subtelne, matowe wykończenie. Połączenie kwasu γ-PGA i czterech form hialuronianu sodu (4HAs) tworzy trójwymiarową sieć zapewniającą długotrwałe nawilżenie. Kompleks seboregulujący redukuje nadmiar sebum i przeciwdziała niedoskonałościom. Filtry UV oraz naturalny probiotyk zabezpieczają skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.


Matte Formula - to nowa technologia nawilżająca, niezwykle lekka konsystencja, satynowe wykończenie i koniec z błyszczeniem się skóry.

Połączenie kwasu gamma-poliglutaminowego (γ-PGA) i czterocząsteczkowego kwasu hialuronowego jest gwarancją nawilżenia na wielu poziomach. Natychmiast i długotrwale, powierzchniowo i w głębokich warstwach skóry.
Uzyskujemy działanie anti-wrinkle (wypełnienie) i anti-aging (ochrona).
Krem daje efekt matowej satynowej skóry.


Działanie:

- wygładzające
- ujędrniające
- regenerujące
- ochronne
- uelastyczniające
- wzmacniające


Składniki aktywne:

- γ-PGA - kwas Gamma-poliglutaminowy
- probiotyk
- kompleks sebo-regulujący


Doskonale nadaje się pod makijaż

- SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UV.
- Roślinny kompleks sebo-regulujący zmniejsza aktywność sebocytów, redukuje nadmiar sebum.
- Porowate sfery krzemionkowe pochłaniają nadmiar sebum,  sfery powietrzne odbijają światło.
- Naturalny probiotyk przywraca równowagę miktoflory odpowiadającej za nawilżenie i natłuszczenie skóry, przeciwdziała utracie wody (TEWL).

A to wszystko w matowej płaskiej tubie, idealnie na lato, idealnie na wakacje. Must have!

Cena: 199 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES