Dr Russo Sun Protective Skincare - ochrona skóry potwierdzona wiedzą kliniczną

<
Gallery image
>
Dr Russo Sun Protective Skincare 1
<
Dr Russo Sun Protective Skincare 1Dr Russo Sun Protective Skincare 2Dr Russo Sun Protective Skincare 3Dr Russo Sun Protective Skincare 4Dr Russo Sun Protective Skincare 5Dr Russo Sun Protective Skincare 6Dr Russo Sun Protective Skincare 7Dr Russo Sun Protective Skincare 8Dr Russo Sun Protective Skincare 9
 
>
 
 

Dr Russo to jedna z wiodących marek kosmoceutycznych. Markę powołał do życia znany chirurg estetyczny, doktor medycyny Luca Russo z Harley Street w Londynie. Produkty opracowane przez doktora mają na celu zapobieganie uszkodzeniom skóry, ochronę jej zdrowia i regenerowanie widocznych oznak przedwczesnego fotostarzenia się.


Linia Dr Russo Sun Protective Skincare skupia w sobie 25-letnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę kliniczną w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Oferuje przełomowy rytuał pielęgnacyjny, który redukuje skutki ekspozycji na promienie UV i niweluje przedwczesne starzenie się skóry.

Dewizą marki Dr Russo jest ochrona skóry za pomocą filtrów przeciwsłonecznych SPF 30 o szerokim spektrum działania, a także niezwykle silnych przeciwutleniaczy – wczesnym rankiem i przez cały dzień. Następnie, wieczorem oddziałują na skórę czynniki, które stymulują produkcję nowego kolagenu i naprawiają wszelkie oznaki starzenia się.


Linia Dr Russo Sun Protective skincare opiera się na stosowanej wyłącznie przez markę, opatentowanej technologii Wash on oraz na wyjątkowym systemie podaży.

W skład linii wchodzą:Facial Cleanser SPF 30 – pierwszy produkt oczyszczający z filtrami o szerokim spektrum działania, Sun Protective All Day Paint Brush Moisturiser SPF 30 –innowacyjny produkt nawilżający z aplikatorem w postaci pędzelka, którego pojedyncza aplikacja zapewnia 10-godzinną ochronę przed słońcem, Sun Protective All Day Paint Brush Eye Cream SPF 30 – wyjątkowy krem do pielęgnacji okolic oczu z aplikatorem w postaci pędzelka, którego pojedyncza aplikacja zapewnia 10-godzinną ochronę przed słońcem, Night Repair Exfoliating Cleanser – produkt oczyszczający na noc o działaniu złuszczającym, Night Repair Serum – serum na noc wzbogacone witaminami i retinolem oraz nie dostępny na razie w dystrybucji w Polsce Pulsating LED Derma-roller – ręczny dermaroller z diodą emitującą światło (LED), który stymuluje produkcję kolagenu i poprawia wnikanie aktywnych składników w głąb skóry.


Dr Russo Sun Protective Skincare dostępna na wyłączność w perfumariach Douglas.

www.drrussoskincare.comAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności