Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum modelujące twarz z kofeiną

<
Gallery image
>
Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 1
<
Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 1Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 2Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 3Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 4Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 5Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 6Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 7Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 8Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 9Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum 10
 
>
 
 

Wysoko skoncentrowane serum, tonizuje i ujędrnia, modeluje policzki i przeciwdziała wiotczeniu skóry podbródka i szyi. Kofeina bezpośrednio oddziałuje na metabolizm skóry, zmniejszając kumulację tłuszczu. Glaucyna stymuluje produkcję kolagenu, ujędrniając i tonizując skórę. Serum modeluje owal twarzy, liftinguje, odmładza rysy. Po zastosowaniu Sérum Affinant Visage skóra jest wyraźnie bardziej jędrna, a pierwsze efekty widoczne już po 4 tygodniach!


- liftinguje
- modeluje
- zagęszcza

Delikatne serum o intensywnym działaniu ujędrniającym. Dzięki zawartości wyciągu z kakaowca i kofeiny doskonale eliminuje kumulację tłuszczu. Glaucyna przeciwdziała wiotczeniu skóry i pomaga w uzyskaniu jędrności. Najlepsze efekty można uzyskać stosując się do zaleceń zarówno aplikacji jak i częstotliwości użytkowania opracowanych przez Eisenberg.

Serum modelujące twarz to lekkie żelowe serum, które błyskawicznie się wchłania i głęboko wnika. Aplikowane pod codzienną pielęgnację sprawi, że dzień po dniu Twoja skóra będzie bardziej sprężysta, na podbródku i szyi zmniejszą się oznaki jej wiotczenia, policzki odzyskają jędrność.
Skuteczność została potwierdzona testami klinicznymi:

• Po zaledwie 28 dniach stosowania eksperymentalne pomiary pokazują, że skóra 3 na 4 kobiet jest bardziej jędrna.
• Nadzwyczajne efekty widać po 56 dniach regularnej aplikacji.


Skutecznie współdziałające składniki efektywnie walczą ze wszystkimi przyczynami utraty jędrności i wiotczenia skóry twarzy.

Eliminacja miejscowej kumulacji tłuszczu

Wyciąg z kakaowca - kakaowiec (Theobroma cacao) to wiecznie zielone drzewo, które rośnie w Ameryce Południowej. Ziarna kakaowca są bogate w kofeinę i teobrominę. Te dwie cząsteczki działają bezpośrednio na adipocyty, komórki odpowiedzialne za magazynowanie i syntezę lipidów, sprzyjając rozpadowi trójglicerydów kumulowanych w komórkach.

Kofeina - nadzwyczajny składnik wyszczuplający, wzmacnia działanie wyciągu z kakaowca i wspomaga eliminację tłuszczu.

Efekty
Zmniejszenie miejscowej kumulacji tłuszczu.


Przeciwdziałanie wiotczeniu skóry i odzyskanie jędrności

Glaucyna otrzymywana jest z siwca żółtego, rośliny o żółtych kwiatach, która osiąga 90 cm wysokości i porasta piaszczyste plaże, w tym wybrzeże Morza Śródziemnego. Glaucyna posiada wiele właściwości; z jednej strony zapobiega magazynowaniu lipidów, hamując przemianę preadipocytów w adipocyty, co przeciwdziała kumulacji tłuszczów. Z drugiej strony odwraca kod komórkowy i zamienia dojrzałe adipocyty tłuszczowe w komórki zdolne do syntezy i produkcji kolagenu.

Efekty
Powstawanie nowych adipocytów jest ograniczone, co zmniejsza magazynowanie tłuszczu. Synteza nowych włókien kolagenowych poprawia strukturę skóry i pomaga jej odzyskać jędrność i toniczność.


Sposób użycia:

- Stosować w zależności od potrzeb na twarz i szyję, aplikując serum od środka na zewnątrz według metody Eisenberg. Omijać kontur oczu.
- Rada częstotliwości aplikacji Eisenberg - minimalny okres aplikacji to 28 dni.
- Intensywna kuracja miejscowa - aplikacja rano i wieczorem, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.
- Następnie stosować systematycznie - 1 raz dziennie naprzemiennie z innym serum z gamy produktów Eisenberg, za każdym razem przed codzienną pielęgnacją.
- Zaleca się przynajmniej dwa lub trzy cykle kuracyjne w ciągu roku. Szczególnie w przypadku częstej utraty czy zwiększenia masy ciała lub anatomii sprzyjającej powstawaniu podwójnego podbródka bądź utracie jędrności.


Formuła Trio-Moléculaire®

Została opracowana po wieloletnich badaniach i testach. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków Eisenberg i zawiera 3 aktywne molekuły, które wspierają regenerację, stymulują i dotleniają skórę. W serum wygładzająco - nawilżającym występuje wysokie stężenie owej formuły.

• Enzymy - regenerują
Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
• Cytokiny - stymulują
Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach Eisenberg są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
• Biostymuliny - dotleniają
Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.


Cena: 495 zł / 50 ml

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-01-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES