Eisenberg Paris Sérum Affinant Visage - serum modelujące twarz

<
Gallery image
>
Eisenberg Sérum Affinant Visage 1
<
Eisenberg Sérum Affinant Visage 1Eisenberg Sérum Affinant Visage 2
 
>
 
 

Patrząc na siebie w lustrze, zauważasz na twarzy pierwsze oznaki wiotczenia skóry... Profil jest słabiej zarysowany, dolna część twarzy delikatnie opada i zaczyna pojawiać się podwójny podbródek, skóra stopniowo traci jędrność... Jest to skutek wiotczenia skóry, połączonego czasami z miejscową kumulacją tłuszczu spowodowaną utratą wagi lub tyciem.


Liftinguje - Modeluje - Zagęszcza

To lekkie żelowe serum błyskawicznie się wchłania i głęboko wnika. Aplikowane pod codzienną pielęgnację sprawi, że dzień po dniu Twoja skóra będzie bardziej toniczna i sprężysta, policzki odzyskają jędrność, na podbródku i szyi zmniejszą się oznaki wiotczenia skóry.


Skuteczność Sérum Affinant Visage została potwierdzona testami klinicznymi:

Po zaledwie 28 dniach stosowania eksperymentalne pomiary pokazują, że skóra 3 na 4 kobiet wyraźnie jest bardziej jędrna.
Nadzwyczajne efekty widać po 56 dniach regularnej aplikacji:
- 100% kobiet, które stosowały Serum Modelujące Twarz, stwierdziły zmniejszenie podwójnego podbródka.
- 100% kobiet stosujących Serum oświadczyły, że rysy ich twarz są bardziej wymodelowane.


Skuteczne współdziałające składniki efektywnie walczą ze wszystkimi przyczynami utraty jędrności i wiotczenia skóry twarzy.

Eliminacja miejscowej kumulacji tłuszczu

Wyciąg z kakaowca - kakaowiec (Theobroma cacao) to wiecznie zielone drzewo, które rośnie przede wszystkim w Ameryce Południowej. Ziarna kakaowca są bogate w kofeinę i teobrominę. Te dwie cząsteczki działają bezpośrednio na adipocyty, komórki odpowiedzialne za magazynowanie i syntezę lipidów, sprzyjając rozpadowi trójglicerydów kumulowanych w komórkach.

Kofeina - nadzwyczajny składnik wyszczuplający, wzmacnia działanie wyciągu z Kakaowca i wspomaga eliminację tłuszczu.


Efekty:

- Zmniejszenie miejscowej kumulacji tłuszczu.
- Przeciwdziałanie wiotczeniu skóry i odzyskanie jędrności.


Kobiety, które stosowały Sérum Affinant Visage, stwierdziły zmniejszenie podwójnego podbródka. 100% kobiet stosujących Serum oświadczyły, że rysy ich twarz są bardziej wymodelowane.


Stosować w zależności od potrzeb na twarz i szyję, aplikując serum od środka na zewnątrz według metody Eisenberg. Omijać kontur oczu.

Minimalny okres aplikacji – 28 dni.

Aplikacja rano i wieczorem, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Stosować systematycznie

Zaleca się przynajmniej dwa lub trzy cykle kuracyjne w ciągu roku.


Kosmetyk dostępny jest wyłącznie w perfumeriach sieci Sephora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-06-2013

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności