Eisenberg Sublime Tan - optymalna ochrona przed promieniami UVA i UVB

<
Gallery image
>
Eisenberg Sublime Tan 1
<
Eisenberg Sublime Tan 1Eisenberg Sublime Tan 2
 
>
 
 

Nadchodzą wakacje, a tym samym coraz częściej będziemy narażeni na silne promieniowanie słoneczne. Warto dobrze przygotować naszą skórę, aby przyjemności z podróżowania nie przerwały nam bolesne uszkodzenia skóry. Do tego potrzebne są filtry o odpowiednio wysokim faktorze np. SPF 30 czy SPF 50+ osłaniające ciało przed falami UVB, które powodują poparzenia. Jednak nie tylko piekący rumień jest problemem przy opalaniu. Głęboko wnikające promieniowanie UVA niszczy włókna kolagenowe powodując przyśpieszone starzenie się skóry, które nie od razu widoczne jest gołym okiem. Jednak po długim czasie ekspozycji na te fale uszkodzenia kumulują się co skutkuje widocznie osłabioną i wiotką skórą. Produkty marki Eisenberg z linii słonecznej Sublime Tan zabezpieczają nas przed dwoma rodzajami promieniowania zapewniając pełną ochronę. Dodatkowo dzięki regenerującym właściwościom najwyższej jakości składników opalenizna staje się równomierna i lśniąca.


Aby móc się cieszyć jedynie korzyściami wynikającymi z przebywania na słońcu marka Eisenberg stworzyła Sublime Tan, pielęgnacyjną linię słoneczną anti-age, która zachowuje kapitał młodości skóry. Opatentowana przez Eisenberg na całym świecie formuła Trio-Moléculaire® regeneruje, stymuluje i dotlenia, pozwalając uzyskać bardziej równomierną, szybszą i rozświetloną opaleniznę.

Słońce i skóra – pogoda na dobre, ale często także i na złe... Dobre strony to ładna, wypoczęta cera, lepsze wchłanianie witaminy D, która wzmacnia kości. Jednak ekspozycja na słońce wiąże się również z przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym uszkodzeniem kolagenu, elastyny, melanocytów i zachwianiem zdolności utrzymania odpowiedniego nawilżania komórek. Z biegiem czasu opalanie się na słońcu prowadzi do zwiotczenia tkanek, nierównomiernego kolorytu cery, powstawania przebarwień i wysuszenia skóry.

Linia Sublime Tan dzięki połączeniu ze składnikami najwyższej jakości oraz filtrami najnowszej generacji opóźnia pojawienie się rumienia oraz stanowi optymalną ochronę przed UVA i UVB. Doskonale zwalcza przedwczesne starzenie się skóry wywołane szkodliwym działaniem promieni UV i pozwala szybciej uzyskać wspaniałą opaleniznę.


Soin Solaire Anti Age Visage SPF 50+ UVB/UVA

Bardzo delikatny, silnie chroniący krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry bardzo wrażliwej i przy intensywnej ekspozycji na słońce. Intensywnie nawilża i regeneruje, opóźnia proces starzenia się skóry dzięki wysokiemu stężeniu Flawanoidów wyciągu z szarotki alpejskiej i działaniu neutralizującemu wolne rodniki Witaminy E. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i zmiękczających, zapobiega pojawieniu się rumienia słonecznego.

Cena: 50 ml / 249 zł


Soin Solaire Anti Age Corps SPF 30 UVB/UVA

Kremowa, błyskawicznie wchłaniająca się emulsja z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Kosmetyk pielęgnacyjny zalecany do skóry wrażliwej. Zapewnia optymalne nawilżenie i poprawia elastyczność skóry dzięki połączeniu Kwasu Hialuronowego z wyciągiem z szarotki alpejskiej, którego wysokie stężenie antyoksydacyjnych Flawanoidów opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry. Bisabolol, znany ze swoich właściwości łagodzących i zmiękczających, odświeża i zapobiega pojawieniu się poparzenia.

Cena: 100 ml / 249 zł


Masque Solaire Anti Age Visage

Pielęgnacja SOS na poparzenia słoneczne, intensywnie koi i nawilża, błyskawicznie łagodzi uczucie poparzenia i przywraca komfort skórze po nadmiernej ekspozycji na promienie UV lub całym dniu spędzonym na słońcu. Już po pierwszej aplikacji świeżej żelowej maseczki skóra jest wygładzona, miękka i toniczna dzięki kwasowi hialuronowemu oraz łagodzącemu i odbudowującemu działaniu czerwonych alg. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Wyraźnie przyspiesza opalanie , ale również skutecznie zabezpiecza przed mnożeniem się wolnych rodników dzięki wysokiemu stężeniu Flawonoidów zawartych w wyciągu z szarotki alpejskiej.

Cena: 50 ml / 249 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności