Estēe Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex - nowe serum naprawcze

<
Gallery image
>
ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 1
<
ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 1ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 2ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 3ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 4ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 5ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 6ANR Synchronized Multi-Recovery Complex 7
 
>
 
 

Estēe Lauder przedstawia nową, przełomową formułę Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex opartą o bezprecedensowe odkrycie w dziedzinie epigenetyki. Dzięki nowej, przełomowej technologii Chronolux™ Power Signal, Advanced Night Repair w nowym wydaniu wspomaga naturalny proces naprawy skóry skuteczniej niż kiedykolwiek do tej pory i po raz pierwszy pomaga jej zwiększyć tempo naturalnej odnowy komórek oraz produkcji kolagenu. Efekt? Jędrniejsza skóra! Advanced Night Repair szybko wnika w skórę ograniczając różne oznaki jej starzenia i chroniąc ją przed oddziaływaniem stresorów środowiskowych towarzyszących życiu we współczesnym świecie. Już po jednorazowym zastosowaniu skóra wygląda promiennie i staje się nawilżona, po zaledwie trzech tygodniach drobne linie wygładzają się, a po zużyciu jednej buteleczki skóra staje się sprężysta w dotyku i wygląda zdrowo, młodo i promienieje witalnością.


Estēe Lauder rewolucjonizuje swoje serum nr 1 nadając mu nowe, szybko wchłaniające się właściwości naprawczo-odmładzające

Przełomowe odkrycie w dziedzinie epigenetyki

Prowadzący badania w dziedzinie epigenetyki naukowcy dowiedli, że proces starzenia się naszego organizmu jest zdeterminowany genetycznie jedynie w 25%. Uważa się, że pozostałe 75% zależy od czynników środowiskowych i stylu życia. Na początku lat 2000 odkryto nową kategorię cząsteczek – cząsteczki mikrosygnalizujące – które obecne są w całym organizmie i szybko przekazują na poziomie komórkowym reakcje na zmiany w otoczeniu zewnętrznym.

W ciągu ostatnich siedmiu lat badacze z laboratoriów Estēe Lauder przebadali ponad 80 mikrosygnalizujących cząsteczek znajdujących się w komórkach skórnych w celu pełniejszego zrozumienia ich roli w procesie starzenia się skóry. W ramach przełomowego odkrycia w laboratoriach Estēe Lauder zidentyfikowano konkretną cząsteczkę mikrosygnalizującą niezbędną z punktu widzenia naturalnego procesu naprawy skóry i wspomagającą różne istotne mechanizmy przeciwstarzeniowe w jej obrębie. W szczególności wyżej wymieniona cząsteczka pomaga skórze zwiększyć tempo naturalnej wymiany komórek oraz produkcji kolagenu. Badania in vitro prowadzone przez Estée Lauder wykazują również, że poziom tej cząsteczki mikrosygnalizującej w komórkach skóry obniża się w miarę postępowania procesu starzenia.  


Nowa technologia Chronolux™ Power Signal

Inspirowana nauką o epigenetyce autorska technologia obejmująca oczekujący na opatentowanie aktywator cząsteczki mikrosygnalizującej zawdzięcza swą moc opracowanej w naszych laboratoriach mieszance ekstraktu z drożdży, peptydu oraz składników pochodzenia roślinnego, które pomagają skórze w szybkiej maksymalizacji skuteczności naturalnego procesu naprawy oraz wzmacnianiu naturalnych mechanizmów odmładzających.

• Szybko stymuluje dynamiczną sieć naprawczą wspierając naturalne procesy regeneracyjne skóry.
• Wspomaga naturalną synchronizację procesów odnowy skóry umożliwiając jej naprawę o odpowiedniej porze, czyli w nocy, oraz optymalizuje naturalny dobowy rytm regeneracji i ochrony skóry.
• Wspiera naturalny proces oczyszczania skóry rozwiązując problem uszkodzeń na poziomie komórkowym.
• Pomaga skórze zwiększyć efektywność naturalnego procesu odnowy komórek oraz produkcji nowych komórek o 43%.
• Pomaga skórze zwiększyć tempo naturalnej produkcji kolagenu.


Szybka naprawa i właściwości odmładzające

Wyniki badań klinicznych:

Po jednorazowym zastosowaniu
• Skóra jest promienna i zyskuje 72 godzin nawilżania
• Całodzienna 8-godzinna ochrona przeciw utlenianiu
• Naturalna bariera ochronna ulega wzmocnieniu

Po trzech tygodniach
• Linie ulegają redukcji

Jedna buteleczka (50 ml)
• Skóra staje się jędrniejsza w dotyku
• Skóra wygląda zdrowo, odzyskuje sprężystość i witalność  

W miarę regularnego stosowania
• Pory ulegają zwężeniu
• Skóra zyskuje bardziej równomierny koloryt


Wyniki badań sensorycznych:

Po jednorazowym zastosowaniu:
• 90% badanych uznało, że ich skóra jest bardziej miękka i gładsza w dotyku
• 90% przyznało, że formuła jest szybko wchłaniana przez skórę

Po trzech tygodniach
• 91% badanych przyznało, że ich skóra wygląda na bardziej wypoczętą
• 88% uznało, że ich skóra jest sprężysta i młodzieńcza
• 85% zauważyło, że linie na ich skórze uległy wygładzeniu

Po zużyciu jednej buteleczki
• 91% badanych zauważyło, że ich skóra zyskała zdrowy blask
• 89% uznało, że ich skóra stała się jędrniejsza i bardziej sprężysta


Nowy, elegancki flakonik ze szkła

Inspirowana fiolką aptekarską "brązowa buteleczka" została poddana prawdziwej przemianie, w wyniku której powstał po mistrzowsku wykonany flakonik z odzyskiwalnego szkła, o eleganckiej sylwetce i półprzejrzystym wyglądzie symbolizującym rozświetloną od wewnątrz skórę.  


Stosowanie:

Stosuj rano i wieczorem na oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu nawilżającego.


Produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i przedstawicielek wszystkich grup etnicznych. Formuła przetestowana dermatologicznie i okulistycznie. Nie wywołuje trądziku.

Nie zawiera oleju, ftalanów, siarczynów i siarczanów, parabenów ani oleju mineralnego).
Nie zawiera oleju ani oleju mineralnego.

Formuła chroniona patentem do 2033 r.

Ceny:
30 ml / 335 zł
50 ml / 475 zł
75 ml / 575 zł

Dostępny w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Estēe Lauder Advanced Night Repair

Pionierskie dziedzictwo
Jak zmieniał się kultowy przedmiot?

Kultowa "mała brązowa buteleczka" z aptekarskim dozownikiem zyskała status legendy, a prawdziwy klasyk w ofercie Estée Lauder od ponad 38 lat - Advanced Night Repair to nieodłączna pozycja w damskiej toaletce z kosmetykami na całym świecie. Wprowadzone do sprzedaży w 1982 r. pod nazwą Night Repair serum zapoczątkowało nową erę w dziedzinie naprawy skóry. W tym produkcie wszystko było wyjątkowe – począwszy od tekstury, poprzez formułę, a skończywszy na technologii – i pozostaje takie po dziś dzień.

Advanced Night Repair stworzyło w dziedzinie odnowy skóry prawdziwy precedens dając początek kategorii kosmetyków, wśród których do dziś wiedzie prym. Na całym świecie kobiety w każdym wieku czynią z Advanced Night Repair swojego sprzymierzeńca w walce ze skutkami oddziaływania stresorów środowiskowych, z obecnymi i przyszłymi oznakami starzenia oraz w ochronie przed przyszłymi uszkodzeniami. W ciągu 38 lat istnienia formuła aktualizowana była czterokrotnie, a premiera każdej kolejnej wersji oznaczała innowację i przełom w badaniach nad pielęgnacją skóry. Dziś Estée Lauder świętuje ponad 38 lat innowacyjności i inspiracji wprowadzając na rynek Nowość! Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex.


1982
Night Repair Cellular Recovery Complex

Wprowadzenie do sprzedaży Night Repair Cellular Recovery Complex oznaczało przejście od zwykłej pielęgnacji skóry do jej naprawy. Autorska formuła była pierwszym w historii produktem, który pomagał skórze naprawiać widoczne skutki ekspozycji na promienie UV. To również pierwszy kosmetyk zawierający kwas hialuronowy. Wspomagając naturalne procesy odnowy zachodzące w skórze, formuła naprawiała widoczne oznaki starzenia się skóry w nocy, gdy skuteczność regeneracji osiąga swój szczyt.


1991
Advanced Night Repair Protective Recovery Complex

Estée Lauder podniosła poprzeczkę w zakresie własnej innowacyjności wzbogacając Night Repair o nowe, opracowane we własnych laboratoriach technologie antyoksydacyjne. Działający w dzień i w nocy Advanced Night Repair Protective Recovery Complex zwiększył skuteczność nocnej odnowy zachodzącej w skórze oraz wspomagał procesy ochrony mające miejsce w ciągu dnia. Naśladując naturalne mechanizmy występujące w skórze, zaawansowana formuła zwiększała zdolność skóry do naprawy uszkodzeń oraz redukowania widocznych oznak starzenia. Badania wykazały, że ten wysokoefektywny produkt neutralizował do 90% wolnych rodników pochodzenia środowiskowego, poprawiając odporność skóry na przyszłe uszkodzenia.


2009
Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex

Przełomowe odkrycie badaczy z Estée Lauder zaowocowało opracowaniem nowej technologii, która zrewolucjonizowała nocną odnowę skóry. Dzięki przełomowej technologii Chronolux™ Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex dostarczył skórze kompleksowych i zoptymalizowanych narzędzi wspierających naturalną synchronizację jej okołodobowego rytmu ochrony i naprawy i zapewniając jej możliwość regeneracji wtedy, gdy jest ona najskuteczniejsza, czyli w nocy.


2013
Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder wprowadziła na rynek Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II – zaawansowane, kompleksowe serum naprawcze i ujawniła przełomowe odkrycie dotyczące naturalnego oczyszczania komórek skóry – nową, autorską technologię ChronoluxCB™ - oraz wyniki bezprecedensowego, niezależnego badania klinicznego, które wykazało wpływ chronicznej bezsenności na wygląd skóry.  


2020
Nowość!
Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex

Estée Lauder wprowadziła do sprzedaży swoje najbardziej zaawansowane serum naprawcze - Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex— które maksymalizowało szybkość działań naprawczych oraz odmładzającą moc samej skóry. Inspirowana odkryciem przez badaczy z laboratoriów Estēe Lauder cząsteczek mikrosygnalizujących oraz ich znaczenia w procesie starzenia się skóry technologia Chronolux™ Power Signal Technology pomaga skórze zwalczać główne oznaki starzenia się skóry bardziej kompleksowo niż kiedykolwiek wcześniej i, po raz pierwszy w historii, wspiera ją w naturalnym procesie odnowy nowych komórek oraz produkcji kolagenu. Efekt? Jędrniejsza skóra.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności