Farmona Nivelazione® - na walkę z przebarwieniami

<
Gallery image
>
Farmona Nivelazione® - na walkę z przebarwieniami 1
<
Farmona Nivelazione® - na walkę z przebarwieniami 1Farmona Nivelazione® - na walkę z przebarwieniami 2
 
>
 
 

Przebarwienia na twarzy, szyi i dekolcie to zdecydowanie niechciana pamiątka po lecie i słońcu. Jeśli chcemy się ich pozbyć, to właśnie zima jest do tego najlepszym momentem. W tym czasie skóra jest mniej narażona na działanie promieni słonecznych, dlatego warto włączyć do pielęgnacji kosmetyk, który pomoże pozbyć się niedoskonałości i przygotuje skórę na kolejny sezon. Sięgnij po krem wybielający Nivelazione®, który dzięki zawartości Sepiwhite™ oraz kompleksu kwasów AHA i BHA pozwoli odzyskać równomierny koloryt skóry.


Krem wybielający przebarwienia i piegi Nivelazione®

Przyczyn powstawania przebarwień może być wiele, wśród nich możemy wyróżnić nie tylko niewłaściwą ochronę przeciwsłoneczną, ale również genetyczne predyspozycje do zwiększonej produkcji pigmentu w skórze, czy też zmiany hormonalne związane z wiekiem. W takich przypadkach konieczna jest szczególna pielęgnacja skóry. Właśnie dlatego marka Nivelazione® opracowała Krem wybielający, którego bogata formuła, dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym, zapewnia niezwykłą skuteczność w walce z hiperpigmentacją.

Sepiwhite™ rozjaśnia przebarwienia i rozświetla skórę. Z kolei kwasy AHA i BHA wygładzają i nawilżają naskórek, korygując wszelkie niedoskonałości oraz poprawiając jego kondycję i wygląd. Preparat doskonale rozjaśnia, jednocześnie redukuje przebawienia i piegi, zmniejsza ich widoczność oraz zapobiega powstawaniu nowych. W efekcie cera odzyskuje blask, witalność i zdrowy, jednolity koloryt.


Cena: 23,99 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-01-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES