Filorga Youth Maker Shots - 3 boostery o aktywnym działaniu na 3 problemy skóry

<
Gallery image
>
Filorga Youth Maker Shots 1
<
Filorga Youth Maker Shots 1Filorga Youth Maker Shots 2
 
>
 
 

Rewolucyjne zmiany w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Naukowcy z Laboratoriów Filorga, dzięki eksperckiej wiedzy z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej, stworzyli  trio boosterów Youth Maker Shots i wykorzystali w nich znane substancje aktywne w wysokim stężeniu. Youth Maker Shots to skoncentrowane formuły, aby zachować młodą skórę.


Współczesne kobiety, bez względu na wiek, nie chcą, aby oznaki mijającego czasu były widoczne na ich skórze. Już od 25 roku życia, a niejednokrotnie nawet wcześniej, zależy nam, by zachować kapitał młodości, odsunąć w czasie pojawienie się pierwszych objawów starzenia i utrzymać to, co dostaliśmy najpiękniejszego od natury: piękną i zdrową skórę, idealnie gładką, niczym wypełnioną, emanującą blaskiem i pozbawioną niedoskonałości. Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej kobiety mówią na głos o swoich potrzebach związanych z wyglądem – natychmiastowych efektach i pięknej skórze.


Życzenie numer 1: niezmiennie piękna skóra

Pierwsze zmarszczki to nie jedyny problem, który możemy zauważyć przeglądając się w lustrze. Nawet najmniejsze niedoskonałości stoją na przeszkodzie w trosce o idealną skórę, wśród nich najważniejsze to:

Odwodnienie: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, nieumiejętnie dobrane produkty pielęgnacyjne lub stres mogą powodować utratę wody w skórze. Gdy w wyniku odwodnienia skóra się kurczy i traci naturalną zdolność regeneracji, pojawiają się drobne zmarszczki.

Utrata blasku: zanieczyszczenia, palenie papierosów i zmęczenie potrafią zaszkodzić nawet najpiękniejszej skórze, która staje się ziemista, a twarz wygląda na zmęczoną.

Niedoskonałości: hormony, stres, zanieczyszczenia to czynniki wywołujące niedoskonałości, które po 25. roku życia mogą być jeszcze bardziej widoczne: rozszerzone pory, strefy błyszczącej się skóry lub wypryski to problem nie tylko nastolatków. Idealna skóra to marzenie, które dotyczy kobiet w każdym pokoleniu.


Życzenie numer 2: żadnych kompromisów

Jeśli chodzi o piękną skórę, kobiety nie chcą iść na żadne ustępstwa, kierując się magicznym "czworokątem potrzeb", nie podlegającemu żadnym negocjacjom:

Skuteczność: formuły produktów muszą wykazywać się wyjątkową skutecznością.
Zobowiązanie Filorga: proponować produkty o widocznej i potwierdzonej skuteczności, aby towarzyszyć kobietom w realizacji marzenia o długotrwałej młodości skóry.

Szybkość: rezultaty mają być natychmiastowe.
Zobowiązanie Filorga: w czasach mediów społecznościowych i nieustannemu publikowaniu w nich własnych zdjęć, nie możemy pozwolić sobie na czekanie co najmniej miesiąc, aby zauważyć różnicę w swoim wyglądzie.

Innowacyjność: pod względem nowoczesnych rozwiązań produkt powinien wyprzedzać inne dostępne rozwiązania.
Zobowiązanie Filorga: dostarczać kobietom nowych, pielęgnacyjnych doświadczeń: zawsze w awangardzie dokonań naukowych i technologicznych, zawsze pionierska w dziedzinie substancji aktywnych i opakowań.

Bezpieczeństwo: formuły nie mogą szkodzić!
Zobowiązanie Filorga: wykorzystać kompletną wiedzę nt. składników i zapewnić przejrzystość w komunikacji na temat formuł o potwierdzonej tolerancji.


Youth Maker Shots - skoncentrowane formuły, aby zachować młodą skórę

Innowacja Youth Maker Shots:

- 3 intensywne boostery
- skoncentrowane
- skuteczne formuły młodości
- idealna skóra w zaledwie 20 nocy


Wysokie stężenia - składniki aktywne używane na co dzień w medycynie estetycznej

Naukowcy z Laboratoriów Filorga, dzięki eksperckiej wiedzy z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej, w swoim pierwszym trio boosterów - Youth Maker Shots - wykorzystali znane substancje aktywne w wysokim stężeniu. W każdym z trzech boosterów można znaleźć co najmniej jedną substancję wykorzystywaną na co dzień w medycynie estetycznej:

- Kwas hialuronowy - o działaniu nawilżającym, wygładzającym i wypełniającym - inspiracja: preparaty stosowane w zabiegach wypełniających.
- Kwas mlekowy i kwas salicylowy - o właściwościach wygładzających, regulują wydzielanie sebum - inspiracja: peelingi.
- Kompleks witamin (A i E) - rewitalizujący, inspirowany zabiegami mezoterapii.


Wysoki poziom świeżości - technologia Super Fresh

Marka Filorga stawia na nowoczesne, ale również skuteczne i bezpieczne rozwiązania. Tym razem swoje 3 intensywne kuracje oparła na technologii Super Fresh, która zapewnia ich wyjątkowo wysoką efektywność. To innowacyjny dwufazowy system dwóch przegródek, rozdzielający substancje aktywne zawarte w buteleczce produktu. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie ich najwyższej skuteczności i 100% świeżości w momencie aktywacji aplikatora.

Aby zapewnić skuteczny efekt wystarczy zaledwie kilka kropel użytych na skórę przed snem, ponieważ to właśnie nocą skóra najlepiej się regeneruje. Boostery można stosować samodzielnie, w formie kuracji, lub pod krem na noc, dla osiągnięcia silniejszego efektu stymulującego.


Booster Plumper [Shot] - profesjonalna kuracja gasząca pragnienie skóry

Ta nowoczesna formuła Filorga zawiera skoncentrowany składnik aktywny znany z zabiegów estetycznych oraz sztandarową substancję stosowaną w kosmetologii, które pozwalają skórze codziennie zażywać wygładzającej kąpieli nawilżającej. Żegnajcie zmarszczki spowodowane odwodnieniem i spowolnioną regeneracją skóry.

1. Kwas hialuronowy - nawilżenie i wypełnienie
Booster Plumper [Shot] działa w oparciu o niezrównane zdolności higroskopijne kwasu hialuronowego, który potrafi wychwycić wodę w ilości 1000 razy przekraczającej jego własny ciężar. Posiada również właściwości uznane w medycynie estetycznej: wypełnia zmarszczki, przywraca skórze objętość i napięcie, a także likwiduje efekt wiotczenia. Zawarty w produkcie kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej wnika do skóry właściwej, intensywnie nawilża jej tkanki i podnosi poziom jej naturalnego nawodnienia. Skóra jest nawilżona, bardziej gładka, jakby wypełniona.

2. Ceramidy NP - naprawa i nawilżenie
Ceramidy to cząsteczki naturalnie występujące w skórze. Utrzymują jej barierę lipidową, uczestniczą w regeneracji i pomagają zachować odpowiedni poziom jej nawilżenia. Zapewniają długotrwałe nawodnienie i wzmacniają skórę suchą i wrażliwą. Chronią skórę przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz wzmacniają jej zdolność do zatrzymywania wody. Skóra jest zregenerowana i głęboko nawilżona.

Rezultaty potwierdzone przez kobiety:
- skóra nawilżona 100%
- skóra bardziej wygładzona 86%
- skóra wypełniona 86%

Stosowanie:
Co wieczór, przed nałożeniem kremu na noc, nakładaj booster na twarz i szyję w ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki.

Cena: 176 zł / buteleczka 10 ml (kosmetyki marki Filorga dostępne są w perfumeriach Sephora)


Booster Brighter [Shot] - profesjonalna kuracja rozświetlająca

Formuła nowego boostera Filorga została oparta na składniku aktywnym znanym ze stosowania w medycynie estetycznej oraz substancji znanej w kosmetologii. Tak przygotowana kompozycja pozwala na skuteczną walkę z niejednolitym kolorytem skóry i efektem "zmęczonej" skóry. Koniec z ziemistą cerą, koniec ze zmęczonym wyrazem twarzy!

1. Kompleks witaminowy (A+E) - rewitalizacja i usunięcie efektów zmęczenia
Stosowane w medycynie estetycznej witaminy przywracają skórze naturalny, promienny wygląd, zwiększają jej nawilżenie i zapobiegają procesom starzenia. Intensywna formuła boostera Brighter [Shot] zawiera kompleks witamin A i E, które stymulują komórki skóry oraz odnowę naskórka i chronią skórę właściwą przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Mają również wyjątkowo silne właściwości antyoksydacyjne i potrafią neutralizować działanie wolnych rodników. Skóra jest zrewitalizowana, oznaki zmęczenia usunięte, a twarz wygląda promiennie.

2. Beta-karoten - rozświetlenie
Precyzyjnie działający sekret boostera Brighter [Shot] to betakaroten: przeciwutleniacz, który uczestniczy w syntezie witaminy A oraz chroni komórki przed wolnymi rodnikami, szczególnie przed uszkodzeniami oksydacyjnymi spowodowanymi promieniowaniem słonecznym. Działa jak naturalny pigment, który dodatkowo wzmacnia naturalny blask skóry. Skóra odzyskuje jednolity i promienny wygląd.

Rezultaty potwierdzone przez kobiety:
- efekt odnowy skóry 75%
- poprawa kondycji skóry 75%
- usuwanie oznak zmęczenia 75%

Stosowanie:
W pierwszym tygodniu nakładaj booster na twarz i szyję w ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki przez 2 kolejne wieczory. W następnych tygodniach stosuj booster przez 3 kolejne wieczory aż do zakończenia kuracji.

Cena: 176 zł / buteleczka 10 ml (kosmetyki marki Filorga dostępne są w perfumeriach Sephora)


Booster Refiner [Shot] - profesjonalna kuracja przeciwdziałająca niedoskonałościom

W tej nowoczesnej formule Filorga, znalazł się silny składnik aktywny znany z medycyny estetycznej oraz substancja stosowana w kosmetologii. Formuła ma właściwości oczyszczające i stymulujące odnowę skóry. Koniec z błyszczącą skórą, niedoskonałościami i rozszerzonymi porami.

1. Kwas mlekowy i salicylowy - wygładzenie i regulacja wydzielania sebum
Refiner [Shot] to booster inspirowany peelingami stosowanymi w medycynie estetycznej. Jego formuła zawiera kwas mlekowy i salicylowy, które pozwalają usunąć martwe komórki naskórka i stymulują jego regenerację. Kwas mlekowy pobudza również złuszczanie się powierzchniowych warstw skóry i wzmacnia proces odnowy komórkowej. Nawilża i trwale wygładza skórę. Skóra jest skutecznie oczyszczona i wygładzona.

2. Cynk - działanie upiększające i oczyszczające
Pierwiastek śladowy znany z właściwości ściągających i antyseptycznych. Cynk zmniejsza wydzielanie sebum, zmniejsza stany zapalne skóry, równocześnie walcząc z gromadzeniem się toksyn i wolnych rodników. Dzięki właściwościom ściągającym booster Refiner [Shot] zwęża pory i sprawia, że skóra zyskuje idealną jakość. Niedoskonałości są zmniejszone, a skóra oczyszczona.

Rezultaty potwierdzone przez kobiety:
- zmniejszone pory i wygładzona struktura skóry 86%
- błyszczenie się pod kontrolą 100%
- przeciwdziałanie niedoskonałościom 100%

Stosowanie:
Co drugi wieczór, przed nałożeniem kremu na noc, nakładaj booster na twarz i szyję w ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki. W kolejnych tygodniach możesz stosować produkt każdego dnia wieczorem.

Cena: 176 zł / buteleczka 10 ml (kosmetyki marki Filorga dostępne są w perfumeriach Sephora)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności