Foreo Serum Sérum Serum - młodość zawarta w kapsułkach

<
Gallery image
>
Foreo Serum Sérum Serum 1
<
Foreo Serum Sérum Serum 1Foreo Serum Sérum Serum 2Foreo Serum Sérum Serum 3
 
>
 
 

Po wakacjach skóra często jest odwodniona i przesuszona, potrzebuje silnej dawki substancji, które szybko zadbają o poprawę jej stanu. Na ratunek przychodzi Serum Sérum Serum od Foreo, które działa trójfazowo - odżywia, nawilża i odmładza.


Serum, a dokładniej Kapsułki Młodości od Foreo, to połącznie przeciwutleniaczy z nawilżającym kwasem hialuronowym, które odnawiają, ujędrniają i odżywiają naszą skórę. Kiedy najlepiej po nie sięgnąć? Jeśli posiadamy skórę suchą lub jeśli jest ona odwodniona, czyli stan przejściowy spowodowany zmianą temperatury, nadmiernym opalaniem, nieodpowiednim oczyszczaniem, a także złą dietą. Pojawia się wtedy uczucie ściągnięcia, skóra traci blask, może również być podrażniona.  Warto dlatego po wakacjach, kiedy skóra zdecydowanie bardziej potrzebuje nawilżenia, sięgnąć po Serum Sérum Serum. Zawarta w mikrokapsułkach formuła, bogata jest w skwalan, pomagający zwalczać wolne rodniki oraz stymulujący produkcję kolagenu.

Serum najlepiej łączyć z odmładzającym masażem, wykonywanym za pomocą Luny 3, aby składniki aktywne mogły docierać w głąb skóry i jeszcze bardziej ją odżywiać. Masaż powinniśmy wykonywać regularnie, ma on bowiem zbawienne działanie na naszą skórę. Podczas codziennego ok. 5-minutowego masażu twarzy możemy wymodelować jej owal. Luna 3 wraz z dedykowaną aplikacją wskazuje nam, jak wykonać masaż liftingujący. Wykonany rano, likwiduje opuchliznę i sprawia, że cera nabiera blasku. Stosowany jako zabieg przed snem sprawia, że składniki aktywne lepiej się wchłaniają, skóra w trakcje snu szybciej się regeneruje i dotlenia.

Saszetka Serum Sérum Serum o pojemności 2 ml dołączona jest do każdej szczoteczki Luna 3, dzięki czemu możemy wypróbować, jak działa masaż z wykorzystaniem produktu do pielęgnacji od Foreo.


Cena:

Serum Mikrokapsułki Młodości: 249 zł / Luna 3: 849 zł

Luna 3 i Serum dostępne są na stronie www.foreo.com, w perfumeriach Douglas, na www.douglas.pl, www.sephora.pl i www.mintishop.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności