Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual - nowa jakość nocnej pielęgnacji

<
Gallery image
>
Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual 1
<
Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual 1Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual 2Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual 3Guerlain Orchidée Impériale Night Ritual 4
 
>
 
 

Nieustannie online, w ciągłym biegu... Mieszkanka wielkiego miasta, wiecznie aktywna... Dziś połowa kobiet cierpi z powodu niedoboru snu. Pragnąć odtworzyć wszystkie korzyści, jakie gwarantuje skórze 7-godzinny sen, marka Guerlain opracowała Orchidée Impériale Night Ritual - zestaw, w skład którego wchodzi kosmetyk Sleeping Serum i przyrząd do masażu L-Roller. Potraktuj go jako zupełnie nową jakość pielęgnacji, dzięki której skóra będzie miała po przebudzeniu promienny i zregenerowany wygląd.


Efekt dodatkowo przespanych godzin
Nadzwyczajna regeneracja w nocy

Orchidée Impériale Night Ritual marki Guerlain zapewnia intensywną regenerację w nocy, pozwalając uzyskać efekt analogiczny jak w przypadku skóry dobrze wypoczętej dzięki dodatkowym godzinom snu


Technologia Cell Respirationtm

Przez 15 lat dział badań marki Gurlain przesuwał granice długowieczności komórek dzięki cudownym właściwościom orchidei.

Marka Guerlain stworzyła technologię Cell RespirationTM, która działa przeciwstarzeniowo dzięki dwóm intensywnie działającym orchideom.

Ponieważ komórki, które są w stanie naturalnie regulować poziom tlenu, wykazują naturalnie dłuższą żywotność, Dział Badań Guerlain pokazał, że hipoksja (niedobór tlenu) ma nie tylko widoczne konsekwencje dla skóry, lecz także nasila się z wiekiem.


Hipoksja

Problem dla urody dzień i w nocy

To prawda, że sen stanowi jeden z głównych czynników pozwalających zachować świeżą i promienną cerę, lecz leżenie nieruchomo przez całą noc ma również negatywne następstwa.

Pomyśl: utrata blasku, niejednolita cera, a nawet zmarszczki to zauważalne konsekwencje niedoboru tlenu, które są najbardziej widoczne po 22.00. Dodajmy do tego naturalnie występujące nocą niedotlenienie oraz ucisk poduszki na twarz i dopływ tlenu staje się jeszcze bardziej utrudniony, a płyny w skórze są uwięzione. Mogą wówczas powstać pionowe linie, zwane zmarszczkami sennymi.

Gdy dochodzi do niedotlenienia nocą, komórki skóry zaczynają tracić życiową energię, co negatywnie wpływa na skórę i powoduje opuchnięcia. Ten wzrost niedotlenienia w nocy potęguje widoczne oznaki starzenia się i wywołuje zupełnie nowe zjawisko starzenia nocnego.

Orchidée Impériale Sleeping Serum, wzbogacone w technologię Night Cell RespirationTM, opracowano z myślą o rozpraszaniu składników bezpośrednio w głębi skóry, aby wznowić regenerację komórek i przeciwdziałać nocnej hipoksji. Regulując oddychanie komórkowe, technologia Night Cell RespirationTM pomaga komórkom maksymalizować produkcję energii, przyspiesza ich regenerację i zmniejsza widoczne oznaki starzenia.


Wyciągi roślinne

Kompozycja ekstraktów łagodzących i ujędrniających – technologia Night Cell RespirationTM stanowi precyzyjne antidotum na opuchnięcia i zmarszczki, jakie powstają podczas snu, aby w wyraźny sposób zagęszczać skórę i zmniejszać jej przekrwienie.

Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna, a więc kiedy wstajesz rano, opuchnięcia i zmarszczki powstałe podczas snu są widocznie zredukowane.
Działając wszechstronnie, Sleeping Serum oddziałuje na widoczne oznaki starzenia się skóry i sprawia, że rano wygląda ona świeżo i promiennie.
Sleeping Serum Orchidée Impériale: składniki rozpraszające się bezpośrednio w skórze 


W jaki sposób intensywne działanie serum utrzymuje się przez całą noc?

Za sprawą innowacyjnej wysokociśnieniowej technologii niezwykle maleńkich kropelek.

Dzięki niespotykanej formule mikroemulsji, Orchidée Impériale Sleeping Serum składa się z mikrokropelek – drobniejszych niż średnica komórek skóry – co ułatwia ich asymilację. Formuła ma pełne powinowactwo do skóry, jest niezwykle zmysłowa i łatwo rozprasza się w skórze.


Nasz cel

My, Kobiety i Mężczyźni Guerlain

Od 1828 roku tworzymy wyjątkowe zapachy i kosmetyki. Staramy się zachować, rozwijać i przekazywać nasze unikatowe dziedzictwo przyszłym pokoleniom.
Działamy z oddaniem na rzecz urody naszych klientów, w imię piękna naszych kreacji i dla dobra naszej planety.
Angażujemy i jednoczymy klientów, partnerów i firmy podzielające naszą wizję, aby wspólnie wymyślać i kształtować piękniejszy oraz bardziej odpowiedzialny świat.


Cena: 2.095 zł / 30 mlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności