Iwostin Hydro Sensitia - booster nawilżający

<
Gallery image
>
Iwostin Hydro Sensitia - booster nawilżający 1
<
Iwostin Hydro Sensitia - booster nawilżający 1Iwostin Hydro Sensitia - booster nawilżający 2
 
>
 
 

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstał Booster nawilżający Iwostin Hydro Sensitia, przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej.


Przełom w nawilżaniu skóry wrażliwej

Preparat działa wielowymiarowo. Intensywnie nawilża skórę (działanie "od wewnątrz"), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu pozwala skórze wyglądać zdrowo i atrakcyjnie przy miejskim tempie życia. Booster tworzy na skórze delikatny, nawilżająco-ochronny film, zabezpieczający ją przed wysuszeniem. Likwiduje oznaki zmęczenia i stresu, przez co skóra staje się wypoczęta i zrelaksowana, pełna naturalnego blasku.


Składniki aktywne zawarte w serum:

- Fucogel - tworzy ochronny filtr wzmacniający i przedłużający odczucie nawilżenia
- Kolagen morski – odzywia skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd
- Różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego - natychmiastowe nawilżenie
- Innowacyjny tripeptyd – w krótkim czasie wygładza skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek
- Roślinne komórki macierzyste - wspomagają rewitalizujące działanie produktu


Stosowanie:

Booster ma unikalny proces aplikacji. Może być stosowany jako osobny preparat lub dodany w postaci 3-5 kropel do ulubionego kremu nawilżającego (należy zmieszać serum z kremem, do uzyskania gładkiej, jednolitej konsystencji), dzięki czemu wzmocni działanie kremu i przywróci skórze młodszy i promienny wygląd.


Cena: 55 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności