Joanna Krupa została ambasadorką marki Dives Med Power Skin

<
Gallery image
>
Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 1
<
Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 1Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 2Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 3Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 4Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 5Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 6Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 7Joanna Krupa ambasadorką Dives Med Power Skin 8
 
>
 
 

Joanna Krupa, ceniona modelka i aktywistka, została oficjalną ambasadorką Dives Med Power Skin! Joanna będzie wspierać misję tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla pielęgnacji skóry, opartych na bogactwie składników pochodzenia naturalnego i naukowych badaniach, a także będzie aktywnie uczestniczyć w kampaniach marki.


Joanna Krupa to nie tylko piękna kobieta, ale także osoba o ogromnym sercu i determinacji. Jej oddanie dla ochrony środowiska naturalnego i promocji zdrowego stylu życia doskonale wpisuje się w wartości, którymi kieruje się marka. Jako ambasadorka Dives Med Power Skin, Joanna będzie wspierać misję tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla pielęgnacji skóry, opartych na bogactwie składników pochodzenia naturalnego i naukowych badaniach.

Dives med Power Skin to marka, która zadebiutowała w listopadzie 2022 jako profesjonalna domowa spersonalizowana pielęgnacja. Tworząc produkty tak innowacyjne w tej kategorii dążyła do stworzenia produktów skutecznych, bezpiecznych dla skóry i przyjaznych dla środowiska. Dzięki unikalnym formułom opartym na naturalnych składnikach oraz zaawansowanej technologii, produkty Dives Med Power Skin pomagają odzyskać zdrową, promienną skórę.

Teraz, dzięki wsparciu Joanny Krupy, kosmetyki Dives Med Power Skin będą mogły dotrzeć do większej liczby osób, inspirując ich do troski o siebie i o naszą planetę.

Joanna Krupa, jako ambasadorka Dives med Power Skin, będzie aktywnie uczestniczyć w kampaniach, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wspierać działania na rzecz zrównoważonej pielęgnacji skóry. Jej naturalne piękno i pozytywna energia idealnie pasują do filozofii matki Dives Med Power Skin.

Razem z Joanną Krupą, Dives Med Power Skin chce zachęcać wszystkich do odkrywania potencjału swojej skóry i dbania o nią.

Produkty Dives Med Power Skin są dostępne w najlepszych gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES