La Mer The Eye Concentrate - skoncentrowana odnowa okolic oczu

<
Gallery image
>
La Mer The Eye Concentrate 1
<
La Mer The Eye Concentrate 1La Mer The Eye Concentrate 2La Mer The Eye Concentrate 3La Mer The Eye Concentrate 4La Mer The Eye Concentrate 5La Mer The Eye Concentrate 6
 
>
 
 

Od czasu powstania ponad 10 lat temu, The Eye Concentrate zyskał wielkie grono miłośników i stał się ikoną samą w sobie. La Mer rozumie, że w świecie, w którym poziom stresu stale wzrasta wszyscy szukamy spokoju i ukojenia. Dla delikatnej skóry wokół oczu, nawet trzy razy cieńszej niż w innych partiach twarzy, jest to prawdziwe wyzwanie. Ekspozycja na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia, może prowadzić do stanu zapalnego skóry oraz zmniejszać jej naturalne zdolności do regeneracji. Aby pomóc chronić delikatną skórę wokół oczu marka La Mer zainspirowana produktem The Concentrate, stworzyła skoncentrowaną formułę nowej generacji, która odżywia, nawilża i wzmacnia skórę. Przywraca właściwe funkcjonowanie delikatnej skóry wokół oczu. Efekt? Świeżość spojrzenia, zredukowane linie, zmarszczki oraz cienie w okolicy oczu.


Nowy The Eye Concentrate to szybsza, bardziej skoncentrowana formuła, która natychmiastowo i długofalowo poprawia wygląd skóry wokół oczu. Ta zaawansowana pielęgnacja zmniejsza widoczność cieni, wygładza linie i zmarszczki oraz pomaga zapobiegać powstawaniu kolejnych widocznych uszkodzeń.


Concentrated Miracle Broth™

Dzięki potrójnej dawce Concentrated Miracle BrothTM szybko koi, głęboko nawilża i widocznie energetyzuje delikatną skórę wokół oczu. Uzupełniony przez nasz legendarny eliksir odnawiający komórki - Miracle Broth™ i uwalniany w czasie - Encapsulated Miracle Broth™, nowy The Eye Concentrate to dawka kojącego nawilżenia i niezbędnej energii, które wspomagają naturalne zdolności regeneracji skóry.


Nowy ferment rozświetlający

Bogaty koncentrat rozjaśniającej melasy oraz kojącej regeneracyjnej siły alg, pozyskiwanych z czystych wód wokół wyspy Jeju. Ta kombinacja wspomaga naturalny proces regeneracji skóry i pomaga rozjaśnić cienie, wygładzić linie i zmarszczki oraz zapewnić zdrowy, wypoczęty i pełen energii wygląd okolicy oczu.


Koncentrat Lime Tea

Potęga antyoksydantu La Mer – koncentratu z herbaty z Limonki - pomaga chronić delikatną skórę wokół oczu przed szkodami powodowanymi przez zanieczyszczenie środowiska.


Doświadczenie The Eye Concentrate

Każdy dotyk uwalnia moc formuły i napełnia skórę głębokim, kojącym nawilżeniem oraz energią. Ten luksusowy, lekki krem niezwykle przyjemny i łatwy w aplikacji, szybko się wchłania, by wniknąć głęboko w powierzchnię skóry.


Wskazówka ekspertów: Dwa razy dziennie nanieś niewielką ilość kremu na aplikator chłodzący i delikatnie wmasuj go w delikatną skórę w okolicy oczu. Pomoże to pobudzić naturalne mikrokrążenie, ochłodzić i odświeżyć okolice oczu.


Cena:

The Eye Concentrate 850 zł / 15 ml

Produkt dostępny jest w wybranych perfumeriach Douglas, na www.douglas.pl w salonach firmowych Estee Lauder/La Mer (Galeria Mokotów - Warszawa, Galeria Krakowska – Kraków), na www.lamer.eu oraz w wybranych perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności