La Mer The Moisturizing Matte Lotion - nawilżenie i matowe wykończenie

<
Gallery image
>
La Mer The Moisturizing Matte Lotion 1
<
La Mer The Moisturizing Matte Lotion 1La Mer The Moisturizing Matte Lotion 2
 
>
 
 

Nawilżona skóra często się błyszczy. Czy da się osiągnąć efekt nawodnionej, a jednocześnie matowej cery? Te dwa światy zderzają się w nowym Moisturizing Matte Lotion. La Mer rzuca wyzwanie prawom nawilżania, aby osiągnąć nieoczekiwane rezultaty prezentuje nową formułę, w której dwa pielęgnacyjne przeciwieństwa tworzą zgodną całość. Moisturizing Matte Lotion jest prawdziwym paradoksem kosmetycznym - zapewnia kojące nawilżenie i matowe wykończenie, bez żadnych kompromisów. Ta nowość z kolekcji nawilżającej łączy regenerujące właściwości legendarnego składnika marki La Mer z nieoczekiwanie świeżym, matowym wykończeniem wspaniale korygującym oznaki upływającego czasu, świecenie się czy rozszerzone pory. Efekt nawilżonej, odświeżonej i idealnie zbalansowanej cery bez efektu błyszczenia.


Inteligentne nawilżanie. Intuicyjna matowość.

Niezwykły paradoks La Mer - świeżość nawilżenia i matowe wykończenie.
Zainspirowani zaawansowanymi korzyściami i nieoczekiwanymi konsystencjami superlotionów, naukowcy marki La Mer odkryli nowe systemy dostarczania składników oraz konsystencje, które zrewolucjonizowały sposób w jaki woda może być dostarczana w głąb skóry.
W oparciu o innowacyjną technologię kapsułkową, marka La Mer stworzyła zaawansowaną formułę której po raz pierwszy mogą współistnieć dwie przeciwstawne sobie wartości: nawilżenie i zmatowienie skóry.


Inteligentne nawilżenie

Mikroskopijne sfery nawilżające zamknięte w kapsułce dostarczają wodę do głębokich warstw skóry. Z kolei żelowa, większa warstwa zewnętrzna niesie odczucie wyjątkowej świeżości.


Intuicyjna matowość

Aby dać skórze miękkie, matowe wykończenie, marka La Mer połączyła substancje powstałe w wodzie, znane ze swoich naturalnych właściwości matujących, takie jak – glinka, minerały morskie i puder z morskich glonów. Stworzono z nich Mattifying Mesh Network czyli specjalną siatkę matującą. Składniki zostały starannie wymieszane i przetworzone w mikropuder, który unosi się i pokrywa każdą kapsułkę Matte Lotion Capsule.
Transformacja rozpoczyna się natychmiast gdy miliony kapsułek Matte Lotion Capsule zaczynają dostarczać wilgoć do głębokich warstw skóry. Mattifying Mesh Network rozprasza światło na powierzchni, zapewniając optymalny efekt zmatowienia oraz intuicyjnie utrzymując idealną równowagę.
Rezultatem jest charakterystyczne dla marki La Mer połączenie innowacyjności i pielęgnacji. Zaawansowane, kojące nawilżanie zapewniające zdrową i świeżą cerę dopełnione idealnie matowym wykończeniem.


Miracle Broth™

Podobnie jak w przypadku oryginalnego kremu, The Moisturizing Matte Lotion jest wzbogacony dawką koncentratu Miracle Broth, który pomaga łagodzić podrażnienia i niweluje zaczerwienienia skóry. Wrażliwa skóra jest ukojona i promienna.


Koncentrat herbaty z limonki

Koncentrat herbaty z limonki pomaga chronić przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i innych agresywnych czynników środowiskowych, o których wiadomo, że mogą podrażniać skórę.


Cena: 990 PLN / 50 ml

Produkt dostępny jest od lipca 2017 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Estee Lauder (perfumeria Instyle, Galeria Mokotów, Warszawa).Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności