La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask - uzdrawiająca moc głębokiego nawilżenia

<
Gallery image
>
La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 1
<
La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 1La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 2La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 3La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 4La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 5La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 6La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask 7
 
>
 
 

La Mer przedstawia nową maskę The Treatment Lotion Hydrating Mask, energetyzujące doświadczenie głębokiego nawilżenia nieograniczone czasem, ani przestrzenią. The Treatment Lotion Hydrating Mask to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów, pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia - zawsze i wszędzie.


Energetyzująca moc, która sprawiła, że The Treatment Lotion jest już kultowym fenomenem kosmetycznym, została teraz ponownie wykorzystana, tym razem w luksusowej masce w płatach. Wszystko po to aby wykreować nową jakość nawilżania skóry. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa otulającego skórę, maska ta wykorzystuje technologie, które zapewniają dostarczenie energii oraz głębokie nawodnienie skóry. W tej masce możesz robić co zechcesz, gdzie zechcesz - doświadczaj wolności stosowania i cudownych właściwości tego wielozadaniowego produktu.

Maseczka nawilżająca The Treatment Lotion Hydrating Mask została wzbogacona w niezwykle odżywczy Miracle Broth™ oraz Revitalizing Ferment, przywracający skórze młody wygląd. W ciągu kilku minut podrażnienia zostają ukojone, a skóra jest nawilżona i pełna energii. Odzyskuje swój promienny blask.


Technologia mikrofibry

Maska o wysokiej wydajności została zaprojektowana w Japonii przy użyciu unikalnego procesu wirowania strumieniowego. Miliony mikrowłókien  tworzą materiał przypominający w dotyku najdelikatniejszy kaszmir. Maska delikatnie przylega do skóry, jednocześnie zapewniając przenikanie skoncentrowanych, aktywnych składników w głąb skóry, sprawiając, że jej powierzchnia staje się bardziej miękka, gładka i cudownie odświeżona. Wyjątkowe właściwości ujędrniające skórę sprawiają, że maska idealnie otula skórę nawilżeniem i energią.


Składniki aktywne

Miracle broth™
Koncentrat bazujący na ręcznie zbieranych algach morskich (ze zrównoważonych upraw). Miracle Broth™ to kojąca siła, która pomaga złagodzić widoczne podrażnienia i zaczerwienienia, pozostawiając skórę pełną energii i promienną.


Akcja rewitalizacja

Koktajl z alg, w tym Scenedesmus - starożytnych alg, które zaadaptowały się z oceanu na pustynię poprzez tworzenie ochronnych kokonów - połączony z 73 morskimi minerałami i składnikami odżywczymi. Ten wielozadaniowy ferment pomaga ożywić i dostarczyć składniki odżywcze do komórek skóry.


Cud zmiękczania

Opatentowane przez firmę La Mer Deconstructed Waters ™ są nasycone mikrożelem z alg i kwasem hialuronowym, tworząc system dostarczania wilgoci, który pobudza odnowę, rewitalizację i niezwykle głębokie nawilżenie.


Całkowite zanurzenie

Każda warstwa maski została obficie nasączona produktem The Treatment Lotion. Takie skoncentrowanie uzdrawiającego nawilżenia widocznie wypełnia, pobudza i rewitalizuje skórę zaledwie w ciągu kilku minut. Aby uzyskać spektakularny efekt wykonaj pełen rytuał nawilżania: przygotuj skórę za pomocą The Treatment Lotion, a następnie nałóż The Treatment Lotion Hydrating Mask.

Cena: 635 zł (6 aplikacji)

Produkty marki La Mer dostępne są w wybranych perfumeriach Douglas oraz w salonie firmowym La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności