La Roche-Posay zaprasza do Melaverse. Odkryj przełomowe sposoby walki z przebarwieniami.

<
Gallery image
>
La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 1
<
La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 1La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 2La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 3La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 4La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 5La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 6La Roche-Posay zaprasza do Melaverse 7
 
>
 
 

8 maja marka La Roche-Posay zorganizowała wyjątkowe wydarzenie - prawdziwą podróż do uniwersum, które rewolucjonizuje podejście do pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Event Melaverse był okazją do eksploracji nowości w dziedzinie walki z przebarwieniami jaką jest przełomowa cząsteczka Melasyl™ zawarta w linii produktów MELA B3. Po inspirującym panelu eksperckim, goście mieli okazję eksplorować przestrzeń stworzoną z inspiracji przełomową cząsteczką, a także poznać bliżej bohatera wydarzenia - Serum MELA B3.


Na wydarzeniu goście nie tylko delektowali się merytorycznymi prezentacjami ekspertów i przedstawicieli La Roche-Posay, ale także zostali oczarowani autentycznymi historiami. Spotkanie rzuciło światło na misję i wartości marki oraz wprowadziło w fascynujący świat nowej gamy produktów MELA B3. Nie zabrakło również głębszego wglądu w problematykę przebarwień skórnych i samego Melasylu™. Sekrety tych widzialnych wrogów skóry zostały odsłonięte przez renomowaną dermatolożkę, dr. n. med. Agnieszkę Bańka-Wronę, która w pasjonującej rozmowie z dziennikarką Anną Dec, przybliżyła proces ich powstawania, ich różnorodne typy, najczęstsze występowanie i skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi.

"Przebarwienia to takie obszary na skórze, które są plamami innego koloru niż naturalny odcień naszej skóry. One, na początku, mogą być czerwone - są to wtedy przebarwienia pozapalne, mogą być również brązowe. Wynikają z tego, że w naszej skórze doszło do stanu zapalnego oraz pobudzenia syntezy melaniny, czyli tej substancji, która gwarantuje barwnik naszej skórze, a gdy jest jej za dużo, powoduje to powstanie przebarwień. Piegi to też jest rodzaj przebarwień, czyli to też są obszary, w których tej melaniny jest za dużo" - tłumaczyła dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona.


Świat Melaverse

Melaverse to zupełnie nowe spojrzenie na immersyjność przestrzeni, która pozwoliła zrozumieć fenomen cząsteczki Melasyl™ i przybliżyć jej tajniki. Organizatorzy zapewnili prawdziwie edukacyjne i interaktywne atrakcje, takie jak "linia czasu”, gdzie można było poznać drogę do tego przełomowego odkrycia, czy fotobudka, której w której wykonane zdjęcia stanowiły symboliczne przyłączenie się do społeczności Skin Life-Changers, czyli osób, które aktywnie wspierają innych w osiąganiu lepszego samopoczucia w swojej skórze. Uczestnicy otrzymali również możliwość przyjrzenia się z bliska cząsteczce Melasyl™, a także otrzymania rekomendacji odpowiedniej rutyny pielęgnacyjnej dopasowanej do potrzeb na podstawie badania skóry. Badania odbywały się w stworzonej na potrzeby wydarzenia "nano-aptece", wyposażonej w interaktywne ekrany, oparte na technologii AI.


Co sprawia, że przebarwienia są tak problematyczne?

Przebarwienia skóry to nie tylko problem estetyczny. Pierwsze międzynarodowe badanie przeprowadzone przez La Roche-Posay wykazało, że aż 50% przebadanych osób cierpi na jedno z zaburzeń pigmentacji , co czyni ten problem globalnym wyzwaniem. Przebarwienia mogą mieć znaczący wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. Te same badania pokazują, że aż 22% osób z przebarwieniami czuje się mniej kochanych przez rodzinę, a 21% osób z przebarwieniami czuje się dyskryminowana z ich powodu w pracy.


MELA B3 - kompleksowa pielęgnacja jako odpowiedź na potrzeby różnych typów skóry

Dzięki trwającym aż 18 lat badaniom, podczas których przetestowanych zostało 100 000 cząsteczek, marka La Roche-Posay opracowała nową, unikalną molekułę o nazwie Melasyl™. Jej innowacyjny mechanizm polega na wychwytywaniu nadmiaru melaniny, zanim pozostawi ona ślady na skórze. Melasyl™, opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie przebarwień z całego świata, jest kluczowym składnikiem nowej gamy produktów La Roche-Posay. Został opracowany z myślą o każdej skórze i zapewnia doskonałą tolerancję, nawet dla skóry wrażliwej. Stosując nowość od La Roche-Posay - serum z gamy MELA B3 - widoczne rezultaty zostały udowodnione już po 1. tygodniu stosowania.

85% osób  stosujących serum MELA B3 przez 2 miesiące zauważyło znaczącą redukcję uciążliwych przebarwień. Dzięki wyjątkowemu działaniu Melasylu™, produkty z gamy MELA B3 umożliwiają walkę z przebarwieniami jak nigdy dotąd, a ich wyjątkowa skuteczność została udowodniona w badaniach klinicznych. Ponadto, gama produktów MELA B3 zapobiega nawrotom przebarwień, zapewniając długotrwały efekt.


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES