Mixa Hyalurogel Noc - nawilżający krem-maska na noc

<
Gallery image
>
Mixa Hyalurogel Noc 1
<
Mixa Hyalurogel Noc 1Mixa Hyalurogel Noc 2
 
>
 
 

Innowacyjna formuła kremu-maski Hyalurogel na noc tworzy na skórze warstwę ochronną, która zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry przez całą noc i pomaga odbudować jej barierę ochronną naruszoną w ciągu dnia.


Ukojenie skóry wrażliwej po lecie.

W ciągu dnia skóra wrażliwa szczególnie narażona jest na działanie czynników zewnętrznych oraz szybciej się odwadnia.

W nocy skóra przygotowana do regeneracji potrzebuje nawilżenia.

Pierwszy nawilżający krem-maska na noc dla skóry wrażliwej od Mixa.

W ciągu dnia, szczególnie latem, skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak: słońce, wiatr, czy sól morska. To one uszkadzają jej warstwę rogową, dlatego tak ważna jest pielęgnacja skóry po lecie.


Osłabiona w ciągu dnia warstwa ochronna skóry powoduje szybszą utratę nawilżenia skóry w nocy. Skóra wrażliwa ze względu na jej słabszą warstwę rogową jest jeszcze bardziej niż normalna narażona na czynniki zewnętrzne w dzień, a w konsekwencji utratę wody w nocy przez naruszoną warstwę ochronną skóry. Zapewnienie skórze wrażliwej nocnego nawilżenia jest dlatego tak bardzo istotne. Innowacyjna formuła kremu-maski Hyalurogel na noc tworzy na skórze warstwę ochronną, która zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry przez całą noc i pomaga odbudować jej barierę ochronną naruszoną w ciągu dnia. Skóra wrażliwa jest o poranku widocznie wygładzona, elastyczna i pełna blasku.

Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i odżywczy olejek z lnicznika siewnego zostały połączone w formule kremu-maski Hyalurogel Noc.


Cena: 24,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności