Mixa - krem nawilżający przeciw zaczerwienieniom

<
Gallery image
>
Mixa - krem przeciw zaczerwienieniom 1
<
Mixa - krem przeciw zaczerwienieniom 1Mixa - krem przeciw zaczerwienieniom 2
 
>
 
 

Krem nawilżający przeciw zaczerwienieniom Mixa przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i reaktywnej. Bazujący na wosku pszczelim i olejkach krem zapewnia natychmiastowe ukojenie oraz intensywne odżywienie skóry, jednocześnie chroniąc ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i podrażnieniami. Dodatkowo wzbogacony jest w odżywczy Cold Cream, będący połączeniem składników aktywnych inspirowanych recepturami aptecznymi. Delikatna formuła kremu łagodzi i daje natychmiastowe poczucie komfortu, bez pozostawiania tłustej warstwy na skórze.


Korzyści płynące z używania kremu nawilżającego przeciw zaczerwienieniom:

- Zaczerwienienie skóry jest zmniejszone o 76%
- Pozostawia ukojoną skórę w 94%
- Łagodzi podrażnienia skóry w 86%
- Łagodzi uczucie pieczenia w 84%
- Skóra jest miej podatna na czynniki zewnętrzne w 82%


Cena: 25,99 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności