Mixa Pro-tolerance - kojący krem nawilżający dla skóry nadwrażliwej

<
Gallery image
>
Mixa Pro-tolerance 1
<
Mixa Pro-tolerance 1Mixa Pro-tolerance 2
 
>
 
 

Dwie formuły kremu dla każdego rodzaju skóry nadwrażliwej: lekki i bogaty. Ich kojąca, odżywcza formuła z kompleksem Omega-PP intensywnie nawilża i koi suchą oraz nadwrażliwą skórę. Skóra wrażliwa staje się bardziej odporna na czynniki drażniące i mniej reaktywna.


"Skóra wrażliwa wymaga szczególnych środków ostrożności, troski i uwagi" - mówi lek. spec. dermatolog Grażyna Dziekan.

Symptomy skóry nadwrażliwej - jak je załagodzić? Najbardziej skłonna do podrażnień skóra wrażliwa reaguje nadaktywnie na wszelkie czynniki drażniące. W kwestii pielęgnacji wymaga szczególnej opieki, ale nie nadmiaru bodźców. Im mniej tym lepiej.


W przypadku skóry wrażliwej mierzymy się z dwoma głównymi problemami: nadreaktywnością i podrażnieniem skóry.

Pierwszy problem:
Granica tolerancji skóry na czynniki zewnętrzne jest zmniejszona. Nawet pozornie niegroźne bodźce mogą powodować ogniska zapalne, które sprawiają, że skóra jest zaczerwieniona, piecze, jest gorąca.

Drugi problem:
Uszkodzona bariera ochronna skóry powoduje utratę wody przez naskórek. Skóra traci odporność.


Jak radzić sobie z nadwrażliwą skórą?

"Moi pacjenci proszą o pomoc ponieważ, jak mówią, ich skóra źle reaguje na wszystko, są zmęczeni ciągłymi dolegliwościami i brakiem poprawy, często pogorszeniem się zmian na twarzy po stosowaniu kolejnych kosmetyków. Osoby takie wymagają szczególnej uwagi, troski i empatii. W szczególności zalecam unikania preparatów zmieniających naturalne PH skóry, zawierających alkohol, środki zapachowe, czy barwniki. Preparaty do skóry wrażliwej powinny zawierać jak najmniej składników, posiadać jednak substancje łagodzące i nawilżające skórę, a do kremów na dzień powinny dołączać filtr przeciwsłoneczny. Osobom ze skłonnością do podrażnień zalecam też pamiętać o stosowaniu delikatnych środków myjących twarz, środków, które nie tylko nie podrażniają, ale też neutralizują wysuszenie naskórka powodowane przez twardą wodę. Preparaty do demakijażu delikatnie, ale dokładnie powinny oczyszczać skórę, nie wymagając tarcia naskórka" - mówi lek. spec. dermatolog Grażyna Dziekan.


Pierwszy kojący krem nawilżający od Mixa Pro-tolerance

Przez stworzenie nowej linii produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej, Mixa pokazuje, że możliwe jest spełnienie najbardziej restrykcyjnych wymagań dermatologicznych. Jej kojąca, odżywcza formuła z kompleksem Omega-PP intensywnie nawilża i koi suchą oraz nadwrażliwą skórę. Skóra wrażliwa staje się bardziej odporna na czynniki drażniące i mniej reaktywna.

Innowacyjna formuła zawiera kojący i odżywczy kompleks Omega-PP, który intensywnie nawilża i łagodzi podrażnioną skórę. Skóra nadwrażliwa jest bardziej odporna na drażniące czynniki zewnętrzne i jej reaktywność zmniejsza się.


Dla najbardziej wymagającej skóry, Mixa zapewnia najwyższe środki ostrożności.

Minimalistyczna formuła
Formuła, stworzona tak, aby zminimalizować ryzyko alergii, zapewnia bezpieczeństwo stosowania dla skóry wrażliwej oraz w okolicy oczu i ust. Skuteczność produktu została przetestowana w 100% na skórze wrażliwej.

Hermetyczne opakowanie
Opakowanie z brakiem dostępu do powietrza zapewnia trwałość produktu mimo braku konserwantów. Dzięki tej innowacyjnej technologii żadne zanieczyszczenia z powietrza nie dostają się do wnętrza produktu, a oprócz tego krem jest chroniony przed utlenianiem jego składników.

Aktywny kompleks Omega-PP
Odżywczy i kojący kompleks składa się z kwasów tłuszczowych i witaminy PP, które wzmacniają barierę ochronną skóry i zmniejszają nadreaktywność skóry wrażliwej.


Rezultaty udowodnione klinicznie:
Skóra nadwrażliwa jest ukojona i odzyskuje uczucie komfortu. Dzień po dniu zmniejsza się jej reaktywność i staje się mniej podatna na działanie czynników zewnętrznych.

Pro-tolerance - skóra nadwrażliwa twarz + oczy


Ceny:
Pro-tolerance - bogaty kojący krem nawilżający 50 ml / 27,99 PLN
Pro-tolerance - lekki kojący krem nawilżający 50 ml / 27,99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności