Nowy salon Dr Irena Eris Beauty Partner w Sofitel Grand Hotel w Sopocie!

<
Gallery image
>
Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 1
<
Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 1Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 2Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 3Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 4Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 5Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie 6
 
>
 
 

W najmodniejszym bałtyckim kurorcie w Polsce, w Sopocie, w pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Hotel powstał salon Dr Irena Eris Beauty Partner. Profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris oraz troskliwa opieka służą całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Salon składa się z 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów. Nowością jest gabinet dla dwojga oraz strefa relaksu z zachwycającym widokiem na piaszczystą plażę i morze.


Salon Dr Irena Eris Beauty Partner to miejsce, w którym dbamy kompleksowo o urodę. W zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. W ofercie znajdują się indywidualnie dobierane, autorskie zabiegi na twarz i ciało, odprężające masaże oraz zmysłowe rytuały, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Dopełnieniem oferty są zabiegi wsparte technologiami Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System, które umożliwiają wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych kuracji oraz najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris Prosystem Home Care do pielęgnacji domowej, które można zakupić na miejscu.

Sopot, Sofitel Grand Hotel, ul. Powstańców Warszawy 12/14, tel. 666 051 850
sopot@instytut.drirenaeris.com
https://instytuty.drirenaeris.com/znajdz-kosmetyczny-instytut/sofitel-grand-hotel-sopotAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-05-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES