Nuxe Rêve de Miel - ultraodżywcze balsamy do ust

<
Gallery image
>
Nuxe Rêve de Miel - balsamy do ust 1
<
Nuxe Rêve de Miel - balsamy do ust 1Nuxe Rêve de Miel - balsamy do ust 2Nuxe Rêve de Miel - balsamy do ust 3Nuxe Rêve de Miel - balsamy do ust 4
 
>
 
 

Ten słynny regenerujący balsam do ust to koncentrat dobroczynnych składników pochodzenia naturalnego, które odżywiają oraz łagodzą suche i spierzchnięte usta. Miód, cenne oleje roślinne, wosk pszczeli, masło shea i oleoaktywny propolis tworzą niepowtarzalną formułę. Jest ona ściśle strzeżoną tajemnicą marki, zapewnia komfort suchym i zniszczonym ustom  (spektakularne rezultaty są widoczne w warunkach ekstremalnego zimna). Uwodzicielsko bogata, rozpływająca się konsystencja i charakterystyczny naturalny zapach olejków eterycznych uzależniają już od pierwszego użycia. Limitowany bursztynowy szklany słoik oraz opakowanie pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, definiuje nowe spojrzenie na dawny, apteczny styl opakowań "neo-apothhecary".


Nuxe to marka naturalnie odpowiedzialna. Edycje limitowane balsamów Rêve de Miel skupiają się na 3 najważniejszych dla niej założeniach:

1. Ochrona pszczół
Od ponad dziesięciu lat Nuxe wspiera Un Toit pour les Abeilles (dach dla pszczół), sponsorując ule i rozwój kolonii pszczół w Wogezach. W ramach współpracy z Luwrem, która rozpoczęła się w 2018 r. – marka postawiła 6 uli w sercu kwiecistej łąki w Jardin des Tuileries. Działanie miało na celu podniesienie świadomości mieszkańców miasta i turystów w temacie istotnej roli pszczół w różnorodności biologicznej.

2. Poszanowanie natury
Przy tworzeniu produktów, na każdym etapie ich produkcji, marka bierze pod uwagę minimalizację wpływu na przyrodę. Podczas powstawania kosmetyków pielęgnacyjnych skupia się na składnikach aktywnych pozyskiwanych z miejsc o kontrolowanej identyfikowalności geograficznej oraz niewykorzystywaniu żadnych chronionych gatunków roślin. Priorytetowo traktuje stosowanie ekologicznie czynnych składników i naturalnych metod ekstrakcji. Dodatkowo wszystkie formuły, które są opracowane zgodnie z wymogami, łatwo ulegają biodegradacji (ponad 90%).

3. Najwyższa jakość Made in France
Każdy produkt Nuxe jest opracowywany i produkowany we Francji: począwszy od laboratorium badawczo-rozwojowego w Paryżu, aż do zakładu produkcyjnego w Bretanii. Marka Nuxe czerpie inspirację z doskonałej tradycji francuskiej farmacji, pod hasłami innowacji i unikalnego know-how. Formuły marki przechodzą również systematyczne kontrole in vivo, przy użyciu testów przeprowadzonych pod nadzorem dermatologicznym w celu zapewnienia bezpieczeństwa.


Cena: 51 zł / 15 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności