Nuxe Super Serum [10] Eye - nowe serum przeciwstarzeniowe na okolice oczu

<
Gallery image
>
Nuxe Super Serum [10] Eye 1
<
Nuxe Super Serum [10] Eye 1Nuxe Super Serum [10] Eye 2Nuxe Super Serum [10] Eye 3
 
>
 
 

Uniwersalny przeciwstarzeniowy koncentrat Nuxe Super Serum [10] Eye został specjalnie stworzony z myślą o oznakach starzenia okolic oczu. Jego działanie skupia się na rozjaśnieniu i odświeżeniu spojrzenia, nadając mu wygląd o 10 lat młodszy. Konsystencja łączącą lekkość serum i komfort olejków została stworzona specjalnie dla okolicy oczu.


Okolice oczu wyglądają jak o 10 lat młodziej! Wszystkie przeciwstarzeniowe efekty Nuxe Super Serum [10], teraz w wersji przeznaczonej do pielęgnacji skóry wokół oczu.

360° korekcja okolicy oczu

Wrażliwa i delikatna skóra wokół oczu jest aż 10 razy cieńsza w porównaniu ze skórą twarzy. Ze względu na swoją wrażliwość jest podatna na powstawanie cieni i obrzęków. Brak naturalnych elementów podtrzymujących, takich jak włókna podporowe (kolagen i elastyna), powoduje, że ten obszar jest bardziej narażony na pojawianie się zmarszczek, w tym także mimicznych, utratę jędrności oraz wyraźnych oznak zmęczenia.


Uniwersalny przeciwstarzeniowy koncentrat Nuxe Super Serum [10] Eye został specjalnie stworzony z myślą o oznakach starzenia okolic oczu. Jego działanie skupia się na rozjaśnieniu i odświeżeniu spojrzenia, nadając mu wygląd o 10 lat młodszy.

[Super] technologia anti-aging Nuxe łączy tysiące mikrokapsułek frakcjonowanych olejów roślinnych z naturalnym kwasem hialuronowym. Jest to innowacyjna metoda, która jest w 100% naturalna i nie wymaga stosowania silikonu. Formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, naturalnego pochodzenia, które wnikają w głąb skóry, skutecznie działając w jej głębokich warstwach. Dodatkowo formuła zawiera niacynamid, który mimo swojego łagodnego działania, odpowiedniego dla wrażliwej skóry, ma silne działanie antyoksydacyjne, pomaga niwelować procesy starzenia i redukuje widoczność przebarwień. Kofeina roślinna posiada zdolność do stymulacji krążenia oraz sprawia, że skóra jest lepiej dotleniona, jej koloryt staje się wyrównany, a cienie pod oczami znikają. Biomimetyczny peptyd to kolejny składnik, który zapobiega glikacji kolagenu (która wpływa na zwiększenie ilości wolnych rodników), dzięki czemu skóra dłużej zachowuje jędrność. Reguluje także mikrokrążenie krwi, przez co likwiduje cienie i obrzęki będące wynikiem gromadzenia się płynu w przestrzeniach międzykomórkowych.

[Super] konsystencja łączącą lekkość serum i komfort olejków została stworzona specjalnie dla okolicy oczu. Jest lekka i łatwo wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustego wykończenia.

[Super] zapach, o roślinnych i świeżych nutach, został dostosowany do delikatnej skóry wokół oczu.


Wyjątkowe działanie dzień po dniu

- cienie są zredukowane
- opuchnięcia są zredukowane
- skóra jest wygładzona
- wypoczęte spojrzenie

Cena: Super Serum [10] Eye 15 ml / 258 zł


Gama Nuxe Super Serum [10] - skóra funkcjonuje jak o [10] lat młodsza

Laboratorium Nuxe czerpało z ponad 30 lat doświadczenia, łączącego wiedzę o olejkach i ekspertyzie anti-aging, by stworzyć Nuxe Super Serum [10], które jest numerem 1 w ofercie Nuxe.
Ten innowacyjny produkt jest już dostępny w wersji przeznaczonej do stosowania w okolicy oczu. Stanowi integralne uzupełnienie serum do twarzy, teraz także w wersji de luxe o pojemności 50 ml.
Uniwersalny duet, który stymuluje naturalne mechanizmy przeciwstarzeniowe, aby zapewnić jak najlepszy efekt pielęgnacji anti-aging.

Super Serum [10] 30 ml / 365 zł
Super Serum [10] 50 ml / 419 zł
Super Serum [10] Eye 15 ml / 258 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES