"Perfect Look" - innowacyjna metoda odmładzania okolicy oczu w Klinice Strzałkowski

"Perfect Look" to innowacyjna metoda odmładzania okolicy oczu, dedykowana osobom zmagającym się z problemem cieni pod oczami, przepukliny tłuszczowej (potocznie określanej "workami pod oczami") oraz wrażeniem zmęczonego oka. Głównym celem zabiegu jest zmniejszenie objętości przepukliny tłuszczowej oraz redukcja cieni pod oczami, nadając twarzy świeży i wypoczęty wygląd.


Przebieg zabiegu:

1 etap: radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg rozpoczyna się od zastosowania zaawansowanej technologii radiofrekwencji mikroigłowej, która umożliwia precyzyjne wytapianie przepukliny tłuszczowej, co prowadzi do zmniejszenia objętości "worka" w okolicy oka.
Dodatkowo, zabieg ma działanie anti-aging - pozwala opracować całą okolicę oka, w tym kurze łapki i górną powiekę, skutkując zagęszczeniem skóry, poprawą jej elastyczności oraz zmniejszeniem drobnych zmarszczek mimicznych. Efektem jest widoczne odmłodzenie i poprawa kondycji skóry.

2 etap (po 6 tygodniach): wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym

Drugi etap zabiegu polega na wypełnieniu doliny łez specjalnie dedykowanym kwasem hialuronowym, aby osiągnąć maksymalnie zadowalające efekty w tym: ujędrnienie skóry oraz witalny jej wygląd.


Rekonwalescencja:

Okres rekonwalescencji po każdym z etapów zabiegu jest krótki i trwa do jednego dnia, co pozwala na szybki powrót do codziennych aktywności.


Efekty:

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 2 lata, co czyni go długoterminowym rozwiązaniem dla osób poszukujących efektywnego sposobu na poprawę wyglądu okolic oczu.

Dodatkowo po zabiegu otrzymasz w prezencie specjalistyczny krem pod oczy, który: redukuje obrzęki, spłyca drobne zmarszczki, niweluje cienie pod oczami oraz wyrównuje koloryt i optycznie rozświetla skórę.


https://klinikastrzalkowski.pl/


Materiał PR


Grafika: Michał AdamskiAutor: Redakcja
Data publikacji: 11-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES