Pixi +C Vit Brigtening Perfector i +C Vit UnderEye Brightener - rozjaśniająca moc witaminy C

<
Gallery image
>
Pixi +C Vit 1
<
Pixi +C Vit 1Pixi +C Vit 2Pixi +C Vit 3Pixi +C Vit 4
 
>
 
 

+C Vit Brigtening Perfector to produkt wzmacniający skórę z dodatkiem witaminy C o właściwościach wygładzających. Chroni skórę przed smogiem, zapewnia rozświetlone, promienne wykończenie i młodzieńczy blask. +C Vit UnderEye Brightener rozjaśnia i przywraca wypoczęty wygląd skórze pod oczami. Zawiera rozświetlające pigmenty i lukrecję.


+C Vit Brigtening Perfector - rozjaśniający perfektor do twarzy

To rewolucyjny produkt wzmacniający skórę z dodatkiem witaminy C o właściwościach wygładzających. Chroni skórę przed smogiem, zapewnia rozświetlone, promienne wykończenie i młodzieńczy blask. Nawilża, odżywia, zmiękcza, a skóra nabiera zdrowego wyglądu.

Nałóż niewielką ilość na całą twarz przed wykonaniem makijażu, wykonując ruchy na zewnątrz i ku górze. Można stosować solo lub pod makijaż, aby uzyskać idealną cerę.


Główne korzyści

- Rozświetla i dodaje blasku
- Wyrównuje koloryt i wygładza
- Optycznie niweluje niedoskonałości


Kluczowe składniki

- Rozjaśniająca witamina C
- Pełen antyoksydantów kwas ferulowy
- Wyrównujący koloryt skóry wyciąg z lukrecji

Cena: 69 zł


+C Vit UnderEye Brightener - wygładzający i rozjaśniający skórę pod oczami

Wzbogacony o witaminę C produkt oparty jest na zupełnie nowej formule, która retuszuje niedoskonałości i dodaje energii, zapewniając natychmiastowy efekt przebudzenia. Nazywany "odświeżającym zabiegiem w tubce" produkt rozjaśnia i przywraca skórze wypoczęty wygląd. Zawarte w nim rozświetlające pigmenty i lukrecja ożywiają spojrzenie w jednej chwili.


Główne korzyści

- Wygładza delikatną skórę pod oczami
- Natychmiastowo niweluje oznaki zmęczenia
- Jest doskonałą bazą pod korektor


Kluczowe składniki

- Witamina C rozjaśnia i rozświetla
- Kwas ferulowy działa antyoksydacyjnie
- Kofeina zmniejsza opuchliznę i dodaje energii


Stosowanie

Wklep w obszar pod oczami. Produkt można stosować samodzielnie lub pod korektor; nadaje się również do nakładania na makijaż, aby odświeżyć go w mgnieniu oka.

Cena: 91 zł /12 ml


Kosmetyki marki Pixi są dostępne w butikach Pixi, w sklepie internetowym pod adresem www.pixibeauty.co.uk oraz perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-05-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES