Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający

<
Gallery image
>
Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 1
<
Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 1Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 2Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 3Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 4Pixi Vitamin-C Tonic - tonik rozjaśniający 5
 
>
 
 

Czy marzysz o pięknie rozświetlonej i zdrowo wyglądającej skórze? Jeśli tak to koniecznie musisz poznać tonik Vitamin-C od Pixi! Zapewnia natychmiastowy efekt odświeżenia i rozświetlenia, dzięki formule składającej się z ekstraktu z cytrudów i kwasu ferulowego. Ten tonik pomaga również wyrównać koloryt skóry, poprawić jej nawilżenie oraz chronić ją przed działaniem wolnych rodników. Pomaga również walczyć z efektami nadmiernej ekspozycji na słońce, płytkimi liiniami, bliznami oraz innymi niedoskonałościami.

Nadaje się do wszystkich typów skóry - musisz jedynie wylać kilka kropli na wacik, a potem przetrzeć skórę twarzy i szyje.


Ceny:
59 zł / 100 ml (format podróżny)
109 zł / 250 ml

Kosmetyki marki Pixi dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności