Sattva - róża w codziennej pielęgnacji

<
Gallery image
>
Sattva - róża w codziennej pielęgnacji 1
<
Sattva - róża w codziennej pielęgnacji 1Sattva - róża w codziennej pielęgnacji 2Sattva - róża w codziennej pielęgnacji 3
 
>
 
 

Olejek z róży jest istotnym składnikiem, bez którego ciężko jest sobie wyobrazić rytuał pielęgnacji. Nie znasz go jeszcze? Odkryj jego właściwości!


Za co odpowiada olejek z róży?

Ma wieloetapowe działanie - między innymi nawilżające, łagodzące, a także antystarzeniowe. Integralna pielęgnacja wspomaga utrzymanie skóry w zdrowym stanie, a do tego zostawią ją pełną blasku, co idealnie wgrywa się w najnowszy trend make up no make up.


Jakie są główne właściwości olejku z róży?

- Nawilżanie: Kosmetyki różane są naturalnie nawilżające i mogą pomóc nawilżyć suchą skórę. Zawierają naturalne olejki i witaminy, które pomagają zatrzymać wilgoć w skórze i sprawiają, że wygląda ona bardziej jędrnie i zdrowo.
- Kojenie: Kosmetyki różane mają kojący wpływ na skórę. Mogą pomóc zmniejszyć zaczerwienienia i stany zapalne, co może sprawić, że skóra będzie wyglądać na bardziej równomierną.
- Działanie przeciwstarzeniowe: Naturalne przeciwutleniacze znajdujące się w kosmetykach różanych mogą pomóc chronić skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się. Stosowanie produktów różanych może pomóc w zapobieganiu powstawania drobnych zmarszczek.
- Rozjaśnianie: Kosmetyki różane mogą również pomóc rozjaśnić i wyrównać koloryt skóry. Są bogate w witaminę C, która pomaga zmniejszyć widoczność ciemnych plam i innych przebarwień na skórze.
- Relaksacja: Wreszcie, stosowanie kosmetyków różanych może mieć relaksujący wpływ na umysł i ciało. Wykazano, że zapach róż zmniejsza stres i promuje poczucie spokoju i relaksu, co może być korzystne dla ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.


Kluczem jest kompleksowa pielęgnacja

Wieloetapowa pielęgnacja jest kluczem do poprawy stanu skóry. Jak jednak zabrać się za nią? Już podpowiadamy!

Pierwszym krokiem będzie zastosowanie żelu do mycia twarzy Sattva Ayurveda róża indyjska. Oczyści on skórę z nagromadzonych w ciągu dnia zanieczyszczeń. I nie zapomnij zastosować go dwukrotnie!

Następnie użyj wody różanej Sattva Woda Różana, aby dokładnie stonizować skórę twarzy. Jest to ważny krok, którego nie wolno pominąć – wspomaga on wchłanianie składników z kolejnego kroku.

Na koniec najważniejsze, czyli serum Sattva Rose Gold Oil Face Serum, które zawiera 23 karatowe złoto. Niezwykle utrzymuje nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki i ujędrnia skórę.

Chcesz więcej dowiedzieć się na temat jak ajurweda łączy się z nowoczesną technologią i jak może ona odmienić Twoje zewnętrzne piękno?

Odwiedź stronę www.sattva.pl po więcej informacji!Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES