Sensai Absolute Silk Cream & Fluid - jedwab Koishimaru sekretem jedwabistej skóry

<
Gallery image
>
Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 1
<
Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 1Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 2Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 3Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 4Sensai Absolute Silk Cream & Fluid 5
 
>
 
 

Do przeciwstarzeniowego lotionu-musu dołączyły właśnie krem i fluid. Identyfikacyjny składnik połączony z innymi komponentami zaowocował znakiem towarowym, którym stał się Jedwab Koishimaru Royal™. Znajduje się on w nowym kremie i fluidzie, nawilżając i minimalizując procesy starzenia, odkrywając jasny blask Kinuhada - jedwabistej skóry.


Marka Sensai zainspirowana niezrównanymi właściwościami Jedwabiu Koishimaru opracowała ten niezwykły składnik, Jedwab Koishimaru Royal™, zapewniający doznania wykraczające poza pielęgnację.

Jedwab Koishimaru Royal™ posiada silne właściwości przeciwstarzeniowe, w tym względzie naśladując Jedwab Koishimaru. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, zarówno w skórze właściwej, jak i w naskórku, aby nasycać skórę nieskończonym oceanem nawilżania. Zapobiega szorstkości skóry, wzmacnia jej ochronę i zapobiega utracie nawilżenia hamując formację AGE. Działa również antyoksydacyjnie minimalizując szary koloryt cery.

Skóra skąpana w nieskończonym oceanie nawilżenia w przyszłości staje się zdrowa, sprężysta i rozświetlona blaskiem od wewnątrz.


Odkryj Absolute, doświadcz Sensai.

Identyfikacyjny, najważniejszy składnik Jedwab Koishimaru Royal™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Został on włączony w formułę lekkiego balsamu z mikrokarbonicznymi bąbelkami, które poprawiają kondycję skóry, wlewając w nią jakby nowe życie, budząc świetlistą jasność Kinuhada – jedwabistą, nieskazitelną cerę.


Technologia mikrobąbelków

Mikrobąbelki zawierają w 100% czysty kwas węglowy i przełomową. Technologię Sensai, dzięki której możliwe jest zmniejszenie rozmiaru bąbelków, stabilizacja ich przed rozbiciem i maksymalizacja ich stężenia w celu zwiększenia rozpuszczalności. Bąbelki mają około 50µm średnicy i są 8,000 razy mniejsze niż bąbelki w wodzie gazowanej. Mikrobąbelki są chronione przez polimery i środki stabilizujące zapobiegające ich przedwczesnemu rozpadowi oraz dodatkowo zabezpieczone zostaje stężenie kwasu węglowego w formule. Mikrobąbelki zapewniają niebywałą koncentrację i stabilność kwasu węglowego dla skóry, a najnowocześniejsza technologia łączy naturalne zjawiska biochemiczne z pielęgnacją przeciwstarzeniową.


Działanie kwasu węglowego

Kwas węglowy (dwutlenek węgla rozpuszczony w wodzie) czasowo obniża pH w krwinkach czerwonych, co wspomaga uwalnianie tlenu. Jest to proces zwany w medycynie "efektem Bohra" – jedno z najbardziej pożądanych działań fizjologicznych. Badacze związani z medycyną, farmakologią czy kosmetologią szukają sposobów na stymulowanie tego procesu.
Kwas węglowy łatwo przenika przez skórę rozszerzając naczynia obwodowe i czasowo uwalnia tlen z krwinek czerwonych. Pęd świeżego tlenu poprawia cyrkulację krwi i dostarcza ważne składniki odżywcze do zewnętrznych warstw skóry, gdzie jak się uważa, zachodzą procesy regeneracji komórek skóry. Takie działanie zapewnia wygładzenie skóry oraz rozjaśnienie jej kolorytu.


Absolute Silk Cream i Fluid

Identyfikacyjny składnik połączony z innymi komponentami zaowocował znakiem towarowym, którym stał się Jedwab Koishimaru Royal™. Znajduje się on w nowych produktach: Cream i Fluid, nawilżając i minimalizując procesy starzenia, odkrywając jasny blask Kinuhada – nieskazitelnie jedwabistej skóry.


Odkrywając złotą proporcję Jedwabiu Koishimaru

Aby najbardziej wyrazić japońskie piękno, naukowcy Sensai odważyli się wykroczyć poza badania o skórze dążąc do odtworzenia wyjątkowych właściwości Jedwabiu Koishimaru, nieporównywalnego z innymi rodzajami jedwabiu. Co go wyróżnia?
Jego zdolność do odzwierciedlania różnorodnych wrażeń światła, od naturalnej jasności do wyrazistego blasku, otula w komfort jak druga skóra, posiada niewiarygodną gładkość oraz eteryczną lekkość.
Spośród wszystkich typów jedwabiu, nici Jedwabiu Koishimaru są najdelikatniejsze. Włókna utkane razem tworzą lekko nieregularną powierzchnię, co daje wysublimowany blask, stonowany i świeży zarazem, jak gdyby boskie światło emanowało z samego jedwabiu.
Odtworzenie tych wykwintnych właściwości rzuciło wyzwanie normom nauki o skórze. Po latach skrupulatnych badań odkryto wreszcie złotą proporcję: bezprecedensową kombinację polimerów i połączenie różnych olejków nasyconych antystarzeniową mieszanką: Jedwab Koishimaru Royal™.
Uprawiany jako najwyższa forma sztuki i przekształcony przez naukę Sensai, Absolute Silk Cream i Fluid zawierają wszystkie cechy Jedwabiu Koishimaru, aby zabrać Cię w zmysłową podróż jak nigdy dotąd.
Sprężystość, gładkość, blask, miękkość i komfort to rezultaty jakie zyskuje skóra dzięki zastosowaniu jedwabiu w kosmetykach.
Jedwab Koishimaru może być uprawiany tylko w najczystszym środowisku i przez najlepszych hodowców. Tylko najbardziej wyszukane połączenie nauki i natury może pomóc odsłonić właściwy stan skóry, która staje się wówczas delikatna w dotyku, nieskazitelnie gładka, nasycona nawilżaniem i emanująca blaskiem od wewnątrz.


W Absolute Silk Cream i Fluid, Jedwab Koishimaru daje się poznać jak nigdy dotąd – zaprojektowany tak, by dostarczać wyjątkowych sensorycznych doznań. Zmiana skóry gwarantowana jest już od pierwszej aplikacji. Jest ona jak naśladowanie niewiarygodnych właściwości samego Jedwabiu Koishimaru. Jedwab Koishimaru Royal™ – opatentowana mieszanka składników o przeciwstarzeniowych właściwościach napełnia skórę boskimi mocami Jedwabiu Koishimaru, aby uwolnić gładkość, sprężystość i rozświetlenie skóry.


Absolute Silk Cream

Bogaty, ale delikatny krem nasyca nawilżeniem i stopniowo otula skórę w delikatną warstewkę jedwabiu.

Cena: 730 zł / 40 ml (dostępny w perfumeriach Douglas)


Absolute Silk Fluid

Odświeżający, wzbogacony fluid nasyca skórę nawilżeniem, co wzmacnia ją i stopniowo przekształca jej fakturę w jedwabistą oraz delikatnie otula ją w komfort.

Cena: 730 zł / 80 ml (dostępny w perfumeriach Douglas)


Absolute Silk Micro Mousse Treatment - przeciwstarzeniowy lotion w formie musu

Lekki mus z mikrobąbelkami poprawia kondycję skóry w połączeniu z Jedwabiem Koishimaru Royal™, zastrzeżoną mieszanką składników, która wprowadza Cię w nowy wymiar piękna. Po nałożeniu produktu bąbelki mniejsze niż pory wnikają w głąb skóry, która jakby nasycona nowym życiem przekształca się i zyskuje nową energię. Młodzieńczy
wygląd, odporność i świetlistość cery zapiera dech w piersiach. Bardziej niż kiedykolwiek, skóra jest gotowa na przyjęcie składników odżywczych zawartych w następnie nakładanej pielęgnacji.

Cena: 730 zł / 90 ml (dostępny w perfumeriach Douglas)


Przesłanie marki Sensai

Marka Sensai zachwyciła swoich pierwszych klientów 40 lat temu w Londynie. Szlachetne i przemyślane japońskie piękno wzbogacone pracą naukowców, to atuty marki SENSAI, która zdobyła serca najbardziej wymagających Europejczyków. Nasze zaawansowane, nieustannie doskonalone technologie wzmacniają dążenie do przybliżenia nieskazitelnego piękna.

Kultura japońska w niezwykły sposób potrafi łączyć tradycję i nowoczesność, fascynuje świat ponadczasowymi pomysłami i japońską estetyką.

Świętując 40 lat rozświetlania kobiecej urody w Europie, Sensai ukazuje zalety kultury japońskiej proponując równocześnie coraz doskonalsze produkty.
Wysublimowane japońskie piękno SENSAI ponownie ukazuje się, by urzekać świat.


Sensai: Design
Wyjątkowe funkcjonalne piękno
Dyskretny minimalizm
Sensai uosabia ducha japońskiej kultury i estetyki

Japończycy postrzegani są jako osoby mające naturalną zdolność odczuwania niewidzialnego i niewypowiedzianego.
Udoskonal swoje zmysły za pomocą Sensai.
Będziesz dostrzegać moc natury i ujrzysz rzeczy, których do tej pory nie dostrzegałaś.

Sensai: Uosobienie japońskiego piękna.
Przemyślana tradycja i innowacja. Świat piękna został na nowo zdefiniowany.
Japońskie piękno Sensai służy kobietom na całym świecie, aby podkreślać ich urodę.


Odkryj Sensai
Dziś to nowy początek

Filozofia Sensai

Subtelność, wysublimowanie i szlachetność.
Wizja piękna dogłębnie zainspirowana japońską naturą.   
Zaawansowanie, skrupulatność i bezkompromisowość.
Wizja piękna starannie dopracowana przez japońską naukę.


Sensai

The Sense and Science of Japan.
Celebracja urody życia, pełnego blasku płynącego z wnętrza.

Prezentacja wyjątkowej duchowości japońskiego piękna,
stylu życia odzwierciedlanego przez Sensai.


Jedwab Koishimaru - pochodzenie i dziedzictwo

Wszystko rozpoczęło się od rzadkiego widoku piękna. Ręce prządek, które zwijały nici jedwabiu z kokonów jedwabników miały niezwykle piękną skórę. Dążąc do ujawnienia tych niezwykłych zalet jedwabiu, marka Sensai poświęciła dziesięciolecia na poszukiwania najlepszej możliwej jakości Kinuhada – nieskazitelnej jedwabistej skóry.
Te wysiłki zaowocowały odkryciem właściwości Jedwabiu Koishimaru. Jest on znany jako ‘cesarski jedwab’, był on wcześniej zarezerwowany wyłącznie dla japońskiej rodziny cesarskiej i do dnia dzisiejszego jest najcenniejszym typem jedwabiu.


Legendarne japońskie sekrety urody

Właściwości estetyczne Jedwabiu Koishimaru są legendarne, nieporównywalne z żadnym innym jedwabiem. Jego blask, subtelne niuanse rozświetlenia, zapierająca dech w piersiach niezwykła jasność, otulenie w komfort, które zapewnia efekt "drugiej skóry" - oto cechy królewskiej tkaniny. Nasi naukowcy odkryli, iż Jedwab Koishimaru ma niezwykłą zdolność do przyspieszania produkcji kwasu hialuronowego, naturalnej substancji zawartej w skórze, która jest niezbędna do pielęgnowania i budowy skóry, aby osiągnąć legendarną japońską Kinuhada – nieskazitelną jedwabistą skórę,

Sekrety legendarnej japońskiej urody zostały odkryte. Wreszcie korzyści upiększające Jedwabiu Koishimaru są dostępne dla każdego. Szlachetny luksus jest w rękach kobiet na całym świecie. Pozwól legendarnemu japońskiemu pięknu rozświetlić Cię od środka.


Absolute Silk

Czyste ucieleśnienie Jedwabiu Koishimaru, którego niezwykła moc znajduje się w sercu każdego produktu Sensai, aby ukazać nowy wymiar piękna.

Z każdą aplikacją jakby odmłodzona, przeżyj niezwykłą transformację, jednocześnie doświadczając różnorodności wysublimowanych wrażeń zmysłowych, odtwarzających niezwykłe cechy Jedwabiu Koishimaru. Przeciwstarzeniowe właściwości Jedwabiu Koishimaru Royal™, zapewniają skórze zdrowy wygląd i rewitalizację.
Od pierwszego dotyku skóra zyskuje wysublimowany komfort a z czasem moc jedwabiu uwalnia potencjał skóry, aby obudzić Kinuhada – nieskazitelną, jedwabistą cerę.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności