Sensai Awakening Creamy Eye Essence - nowa esencja na wrażliwe okolice oczu

<
Gallery image
>
Sensai Awakening Creamy Eye Essence 1
<
Sensai Awakening Creamy Eye Essence 1Sensai Awakening Creamy Eye Essence 2Sensai Awakening Creamy Eye Essence 3Sensai Awakening Creamy Eye Essence 4
 
>
 
 

Awakening Creamy Eye Essence podczas aplikacji pod wpływem kontaktu ze skórą zmienia się z kremu w esencję, sprawiając, że nawilżenie jest rozproszone i zamknięte, aby wyraźnie usunąć obrzęki i na nowo zdefiniować okolice oczu. W połączeniu z autorską metodą masażu okolice oczu odzyskują jędrność i elastyczność. Stosując produkt rano obudzisz piękno swoich oczu. Stosując w ciągu dnia odświeżysz spojrzenie, dodając skórze nawilżenia i blasku. Stosując wieczorem przygotujesz oczy na spokojną noc. Wreszcie zobacz, jak piękno w Twoich oczach rozkwita.


Awakening Creamy Eye Essence - cechy

Nowa esencja została zaprojektowana specjalnie z myślą o wrażliwej okolicy oczu, która jest narażona na wysuszenie z powodu ciągłych mikroruchów i charakteryzuje się cieńszą skórą w porównaniu z resztą twarzy. Awakening Creamy Eye Essence ma właściwości, które wspomagają dyfuzję wilgoci w warstwie rogowej naskórka, aby złagodzić wygląd zmarszczek i cieni pod oczami oraz zminimalizować widoczne opadanie powiek. W połączeniu z autorską metodą masażu zmęczone okolice oczu zostają pobudzone i odświeżone. Lekka, kremowa konsystencja esencji doskonale wtapia się w skórę, zarówno przy stosowaniu pod jak i na makijaż. Jędrna sprężysta i nawilżona okolica oczu jest promienna przez cały dzień.


Formuła Kremowej Esencji - widocznie jędrna i sprężysta w dotyku

Formuła łącząca rozpuszczalne w wodzie polimery i glikozylotrehalozę tworzy film nadający skórze uczucie ujędrnienia. Po nałożeniu formuła zapewnia efekt gładszej i bardziej miękkiej skóry, a świetlisty, jedwabista powłoka wykorzystuje światło, aby oczy odzyskały piękno. Widocznie przywraca jędrność i sprężystość, którą z czasem można wyczuć pod opuszkami palców.


Nawilżająca, nieklejąca konsystencja

Formuła nasycona nieklejącymi się olejkami podczas aplikacji daje odczucie świeżości esencji, zapewniając jednocześnie obfite nawilżenie bez pozostawiania lepkości. Jedwabiście lekki welon uszczelnia i pomaga utrzymać poziom nawilżenia przez cały dzień, pomagając osiągnąć rezultaty, które możesz poczuć i zobaczyć - świeże, jędrne, bardziej rozbudzone spojrzenie, które emanuje światłem. Świeża i lekka, kremowa esencja jak druga skóra, doskonale przylega do skóry pod lub na makijaż, zapewniając świeży wygląd przez cały dzień.


Masaż budzący świetliste spojrzenie

1. Nabierz odpowiednią ilość i nałóż na cztery punkty każdego oka: na górną i dolną powiekę, jak pokazano na ilustracji.
2. Za pomocą trzech palców (palca wskazującego, palca środkowego i palca serdecznego) masuj powoli i delikatnie od
wewnętrznego kącika oka do skroni. Masuj kilkakrotnie górną i dolną powiekę, aż esencja wniknie w skórę.
3. Lekko uciśnij obszary od A do E trzema palcami. Powtórz tę samą procedurę około trzy razy.
· A/B (wewnętrzna/zewnętrzna część powieki górnej): Lekko uciśnij w górę wzdłuż zagłębienia łuku brwiowego.
· C/D (wewnętrzna/zewnętrzna część powieki dolnej): Delikatnie uciśnij.
· E (skronie): Delikatnie uciśnij, unosząc do góry.
4. Połóż trzy palce na każdym oku i delikatnie przesuń i unieś w górę, w kierunku skroni.


Awakening Creamy Eye Essence

Otwórz oczy na działanie tej esencji do pielęgnacji okolicy oczu. Łącząc w sobie moc delikatnego kremu i lekkość esencji, Formuła Kremowej Esencji topi się w kontakcie ze skórą, napełniając ją nawilżeniem, dzięki czemu okolice oczu odzyskują jędrność i elastyczność. Zawiera Jedwab Koishimaru Royal™ AE i kompleks Awakening Eye; korzyści stają się zauważalne po zastosowaniu w połączeniu z masażem Awekening Eye, redukującym obecność zmarszczek i cieni pod oczami. Lekka, kremowa konsystencja jest przyjemna w użyciu, ponieważ doskonale rozprowadza się na nagiej skórze lub na makijażu.


Jak stosować

Jako ostatni krok rytuału pielęgnacji skóry rano i wieczorem, nałóż odpowiednią ilość (1 pompka na całą okolicę) wokół oczu, zgodnie z oryginalną techniką masażu.
Produkt można nakładać na makijaż w ciągu dnia, w miejscach szczególnie przesuszonych.
Stosując w ciągu dnia, nałóż odpowiednią ilość (pół pompki na całą okolicę) na dolne powieki lub kąciki oczu i delikatnie wklep, aby równomiernie rozprowadzić.


Rezultaty

Awakening Creamy Eye Essence stosowana w połączeniu z autorską metodą masażu przez 4 tygodnie wykazała znaczną poprawę nawilżenia i jędrności wokół oczu - co zostało potwierdzone precyzyjnymi pomiarami klinicznymi.

W wyniku poprawy nawilżenia i jędrności, zmarszczki i cienie wokół oczu zostają złagodzone, a opadanie górnej powieki widocznie zminimalizowane, dzięki czemu spojrzenie wygląda na odświeżone i bardziej rozbudzone.


Sensai - autorskie technologie

Jedwab Koishimaru Royal™ AE

Wykorzystując siłę Jedwabiu Koishimaru Royal, ta zastrzeżona mieszanka reguluje produkcję kwasu hialuronowego oraz poziom wody międzykomórkowej, który może powodować obrzęki. Kompleks ten zapewnia dostarczanie nawilżenia do cytoplazmy, co jest niezbędne do utrzymania poziomu nawilżenia i elastyczności skóry.

Kompleks Awakening Eye

Kompleks działający na 3 główne składniki macierzy pozakomórkowej skóry właściwej: hamuje i wspomaga rozkład i produkcję kwasu hialuronowego, wspomaga produkcję kolagenu oraz hamuje rozkład elastyny. Ma to na celu utrzymanie elastyczności i jędrności skóry, co jest niezbędne do zmniejszenia widoczności drobnych linii.

Ekstrakt z liści/łodygi arcydzięgla (Angelica Keiskei)

Naturalny składnik uprawiany w gospodarstwach zorientowanych na recykling. Promuje produkcję lamininy 5, która jest składnikiem błony podstawnej niezbędnej do utrzymania zdrowej skóry wokół oczu.


Cena: 679 zł / 20 ml

Kosmetyki marki Sensai dostępne są w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia: serwis prasowy Sensai


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES