Sensai Cellular Performance Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads - płatki pod oczy

<
Gallery image
>
Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads 1
<
Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads 1Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads 2Extra Intensive 10 Minute Revitalising Pads 3
 
>
 
 

Nasączone esencją pielęgnacyjne, elastyczne płatki rewitalizujące z Jedwabiem Koishimaru, które idealnie przylegają do skóry wokół oczu, zapewniając odnowę blasku i nawilżenie. Już po jednej, 10-minutowej, aplikacji skóra jest widocznie zrewitalizowana, wygląda młodziej i jest jedwabiście gładka, a jej koloryt jest wyrównany.


Działanie:

- rewitalizujące
- orzeźwiające
- nawilżające
- zwiększa naturalny blask
- okolica oczu odświeżona w zaledwie w 10 minut

Nasączone esencją pielęgnacyjne, elastyczne płatki rewitalizujące z Jedwabiem Koishimaru, które idealnie przylegają do skóry wokół oczu i ust, zapewniając odnowę blasku i nawilżenie. Zaawansowany Regenerujący Kompleks CPX oddziaływuje na pięć podstawowych oznak starzenia się skóry - suchość, wiotczenie, cienkie linie, zmarszczki i szary, zmęczony koloryt skóry, podczas gdy Zaawansowana Technologia Uzupełniania Energii pobudza skórę do regeneracji.

Już po jednej, 10-minutowej, aplikacji skóra jest widocznie zrewitalizowana, wygląda młodziej i jest jedwabiście gładka.

Silky Touch Pads to unikalne jedwabiste płatki, trójwarstwowo, drobno tkane, opracowane w technologii "water jet", zaprojektowane, by dostarczyć skórze maksimum nawilżenia. Środkowa warstwa została nasączona esencją, natomiast warstwy zewnętrzne działają jako membrana uwalniająca płyn oraz warstwa ochronna. W oparciu o zjawisko osmozy, w momencie gdy płatki dotykają skóry, warstwa zewnętrzna natychmiast przenosi esencję zawartą w środkowej warstwie bezpośrednio na skórę. Po aplikacji płatków skóra otrzymuje natychmiastową porcję płynnej rewitalizacji.


Stosowanie:

Płatki należu aplikować pod oczy lub wzdłuż linii przynosowych, jako ostatni etap pielęgnacji. Pozostawić na 10 minut a następnie delikatnie usunąć. Aby zapewnić maksimum korzyści, pozostałą esencję wmasować w skórę.


Cena: 550 zł (opakowanie 10 saszetek x 2 płatki)

Kosmetyki Sensai dostępne są w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-01-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności