Shiseido Benefiance - nowa gama pielęgnacyjna

<
Gallery image
>
Shiseido Benefiance 1
<
Shiseido Benefiance 1Shiseido Benefiance 2Shiseido Benefiance 3Shiseido Benefiance 4Shiseido Benefiance 5Shiseido Benefiance 6
 
>
 
 

Shiseido prezentuje Benefiance - pierwszą linię pielęgnacyjną, która łączy najnowsze naukowe doniesienia z dziedziny fizjologii skóry z ekskluzywnymi dla Shiseido neurobiologicznymi odkryciami. W rezultacie skóra jest gładsza, odżywiona, widocznie młodsza, zaledwie po pierwszych dwóch tygodniach stosowania.


Przez kilka ostatnich lat Shiseido ściśle współpracowało z CBRC (Cutaneous Biology Research Center) w Massachussetts General Hospital – części Harvard Medical School – by zrozumieć interakcje zachodzące pomiędzy naszym mózgiem i skórą.

W jakim celu? Byśmy mogli wkroczyć na następny poziom pięlęgnacji! Ponieważ te dwa organy stale się ze sobą komunikują, każde dotknięcie skóry inicjuje efekt domina molekularnych sygnałów, które wprawiają wyrafinowane i niezwykle ważne procesy skórne w ruch. Jednak badania wykazały, że zestresowana lub ulegająca procesom starzenia się skóra traci zdolność do interakcji z mózgiem. Jej pierwotne 800 000 receptorów ociąga się z reakcją, ich czujność maleje, a włókna nerwowe odpowiedzialne za przekazywanie sygnałów zaczynają zwalniać. Skóra nie jest już tak receptywna, jak dawniej, reagując coraz mniej na bodźce i stając się bardziej wrażliwą na wewnętrzne i zewnętrzne stresy. W rezultacie wzrasta trudność z przyswajaniem aktywnych składników z produktów pielęgnacyjnych, co wyjaśnia dlaczego skuteczność naszej regularnej pielęgnacji wydaje się z czasem zmniejszać.

Po stworzeniu linii Essential Energy – pierwszej pielęgnacyjnej linii zawierającej technologię ReNeura™, która optymalizuje transmisję i detekcję sygnałów - Shiseido przedstawia Benefiance. Linia ta została zaprojektowana z najnowocześniejszymi składnikami aktywnymi, których efektywność opiera się na drugiej generacji technologii ReNeura+™. Skóra odsłania swoją widocznie młodziej wyglądającą, gładszą, i sprężystą stronę – szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!


Neurobiologia dla skóry

Technologia ReNeura+™

Ekskluzywna dla Shiseido technologia ReNeura+™ – wersja "plus" oryginalnej technologii – wspomaga poprawne wykrywanie przez skórę sygnałów, jak i przekazywanie zebranych informacji, zwłaszcza poprzez zwalczanie tych czynników i zakłóceń, które uniemożliwiają prawidłowe otrzymywanie i przesyłanie danych. Gdy połączenie ulega poprawie skóra może powrócić do optymalnego działania.


W pogotowiu

Active Response Powder jest niewidoczny i niewyczuwalny dotykiem, ale natychmiast, gdy dotknie skóry, mechanicznie stymuluje receptory czuciowe. Natychmiast po aplikacji skóra wydaje się bardziej miękka i jest gotowa do odbioru sygnałów. Natsume, inaczej japońska jujuba, pomaga hamować produkcję beta-hałasu, zakłóceń blokujących przesyłanie informacji do skóry, wpływając w ten sposób na reakcję skóry lub jej brak, na szkodliwe czynniki oddziaływujące na nią i przyspieszające jej starzenie się.


Ponowne nawiązywanie połączenia

Ashitaba to japońska roślina lecznicza, która chroni centra energetyczne komórek - mitochondria, przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, by utrzymać produkcję ATP na odpowiednim poziomie (dane in vitro). To «paliwo» wzmacnia siłę komórek, dzięki czemu transmisja sygnałów jest zoptymalizowana i przebiega bez zakłóceń.


Misja zakończona

Po ponownym podłączeniu, skóra uruchamia biologiczne mechanizmy, które pozwalają jej bronić się, jednocześnie wzmacniając jej siłę. Dzięki temu jest bardziej receptywna na pielęgnację i czerpie więcej korzyści niż kiedykolwiek z ukierunkowanych składników aktywnych.


Pobudzić młodość

Wyjątkowa formuła chroni integralność błony podstawnej skóry – znanej również jako połączenie skórno-naskórkowe – krem Benefiance Wrinkle Smoothing Cream widocznie wygładza zmarszczki i wypełnia skórę w zaledwie dwa tygodnie!


Spirala sukcesu

Kompleks Kombu-Bounce składa się z trzech typów japońskich wodorostów – zielonych, brązowych i czerwonych – których wyjątkowa tekstura memory foam i nieodłączna sprężystość wspomaga wypełnianie zmarszczek od środka.

Kompleks Kombu-Bounce znacząco zwiększa produkcję Laminin-511– protein odpowiedzialnych za integralność błony podstawnej skóry – co poprawia środowisko rozwoju komórek macierzystych naskórka (dane in vitro). Gdy dbamy o nie, produkują one więcej i wyższej jakości keratynocytów – które chornią skórę przed uszkadzającymi czynnikami i uwalniają kwas hialuronowy, by utrzymać nawilżenie i wypełnienie skóry, jak gdyby proces starzenia został spowolniony.


Sojusznik ochrony

Shiseido połączyło trzy znakomite, roślinne składniki aktywne – mukurossi, kurkumę i chlorellę – by zmniejszyć uszkodzenia włókien elastycznych skóry, powodowane przez stres UV. Gdy membrana podstawna jest zmieniana przez enzymy, np. enzymy stymulowane przez promieniowanie UV, różnorodne czynniki mają możliwość przedostania się i uszkadzania włókien elastynowych. W następstwie pojawiają się zmarszczki, a skóra traci swoją elastyczność. Pozyskiwane z japońskich owoców - mukurossi połączone z kurkumą przeciwdziała temu procesowi, poprzez inhibitowanie aktywności tych destrukcyjnych enzymów. Ektrakt chlorelli również aktywnie uczestniczy w ochronie przed czynnikami wywołującymi zmarszczki. Doskonale chroniona skóra odzyskuje sprężystość, a zmarszczki trzymane są na dystans.


Znak rozpoznawczy Shiseido - zmysłowa konsystencja

Przyjemna konsystencja

Zapomnij o wszystkim, czego byłaś pewna w kontekście pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Ani gęsta, ani też ciężka, Wrinkle Smoothing Cream charakteryzuje się lekką, odżywczą konsystencją, która rzeźbi skórę podczas aplikacji. W wersji enriched, krem jest jeszcze bardziej aksamitny, nie będąc przy tym ciężkim – jak kokon, który jest tak komfortowy, że zapominasz o jego istnieniu.


Kojący zapach

Zgodnie z zasadami aromakologii, nowe kremy Benefiance emanują zielono-kwiatowym zapachem, z delikatnymi nutami słodkiej pomarańczy, która ma relaksujące właściwości. Esencja tego owocu ma także wpływ na dobre samopoczucie, wspomagając łagodzenie stresu.


Przyciągający wzrok słoiczek

Opakowanie w kolorze delikatnego różowego złota przyciąga wzrok - i jest ku temu dobry powód, gdyż występuje w 16 innych wersjach zaprojektowanych zgodnie z zasadami japońskiego Wabi-sabi, która utrzymuje, że emocje rodzą się z niedoskonałości. Shiseido ponownie przezwyciężyło techniczne wyzwania, by ofiarować jeszcze więcej piękna światu!


Inspirująca ikona

Twarzą kampanii Benefiance została Clémence Poésy. W wieku 36 lat ta francuska aktorka może poszczycić się oszałamiającą karierą obejmującą zarówno francuskie, jak i angielskie kinowe przeboje, filmy artystyczne, telewizyjne i sztuki teatralne. Z jej pragnieniem do ciągłego próbowania nowych rzeczy, nieprzerwanej chęci przesuwania własnych granic i intensywnego życia, Clémence Poésy jest jak wiele innych kobiet, które bez trudu na co dzień łączą macierzyństwo, karierę i rozwój osobisty. Aktorka uosabia tę siłę, determinację i wewnętrzne piękno, dlatego też reprezentuje nową erę pielęgnacji Benefiance.


Linia

Benefiance jest linią odpowiednią dla wszystkich typów cery. Wrinkle Smoothing Cream przeznaczony jest do normalnej lub mieszanej cery i może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc. Połączenie trzech wyjątkowych komponentów transformuje teksturę skóry w zaledwie dwa tygodnie: technologia ReNeura+™ optymalizuje komunikację międzykomórkową i promuje efektywną asymilację składników aktywnych; kompleks Kombu-Bounce poprawia jakość naskórka, odżywiając również głębsze warstwy skóry oraz składniki aktywne, takie jak ekstrakt mukurossi, kurkumy i chlorelli minimalizują efekty fotostarzenia i wspomagają przeciwdziałanie destrukcji włókien elastynowych.

Ten wyjątkowy produkt pielęgnacyjny występuje również w bardziej kremowej wersji, Wrinkle Smoothing Cream Enriched, zaprojektowanej dla suchej skóry.

Wersja Day Cream została sformuowana dla kobiet przebywających w mieście, zawiera nie tylko filtr SPF 25, chroniący skórę przed promieniami UV, ale zawiera również swoistą tarczę, tworzącą barierę, która zabezpiecza skórę przed przyklejaniem się do niej zanieczyszczeń i alergenów. Formuła zapewnia widoczne rezultaty już po dwóch tygodniach stosowania, z wynikiem o 16% mniej widocznych zmarszczek. Po dwóch miesiącach, prawie 1/4 zmarszczek została zredukowana – jest ich o 24% mniej. Rezultaty badań poparte są testami postrzegania działania produktów przez kobiety, 85% ankietowanych kobiet uważa, że ich skóra jest gładsza, aksamitna i odporna.


Cena: 395 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności