Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream - krem na noc

<
Gallery image
>
Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream 1
<
Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream 1Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream 2
 
>
 
 

Ultra bogaty i odżywczy nocny krem przeciwstarzeniowy, który optymalizuje nocną siłę naprawczą skóry, by szybko niwelować widoczność zmarszczek.

Aktywnie minimalizuje widoczność zmarszczek w ciągu nocy, przywraca głębokie nawilżenie skóry, wypełnia linie powodowane przez suchość oraz proaktywnie i stopniowo wygładza zmarszczki od środka. Produkt zawiera kompleks wyselekcjonowanych składników (TENCHA R.E.M.), które przyspieszają regenerację skóry w nocy, zapobiegają powstawaniu i poprawiają wygląd zmarszczek. Ekstrakt liści malin oraz ekstrakt herbaty tencha zapobiegają degeneracji kolagenu na skutek glikacji i poprawiają kondycję skóry. Moc antyoksydacyjna ekstraktu herbaty tencha jest +70% bardziej efektywna od wcześniej stosowanego ekstraktu.


Delikatny, relaksujący, zapach Benefiance, o zielono-kwiatowych nutach z domieszką kumkwatu pobudza zmysły. Luksusowo bogata i kremowa konsystencja, która gładko rozprowadza się na skórze, pozostawia ocean nawilżenia.


Jak działa:

• niweluje widoczność zmarszczek w ciągu nocy
• przywraca głębokie nawilżenie skóry
• wypełnia linie powodowane przez suchość
• proaktywnie i stopniowo wygładza zmarszczki


Efekty:

• pełniejsza, bardziej odporna i młodziej wyglądająca cera
• skóra staje się jaśniejsza i bardziej miękka już po 1 nocy jak po dobrze przespanej nocy
• widoczność cienkich linii i zmarszczek ulega dramatycznej poprawie w przeciągu 2 tygodni


Stosowanie:

Stosować jako ostatni krok nocnego rytuału pielęgnacyjnego.
Wydobyć za pomocą szpatułki dwie krople wielkości pereł i umieścić na 5 punktach na twarzy (czoło, nos, policzki i broda), następnie rozprowadzić od środka twarzy ku zewnątrz, na całą twarz.


Cena: 449 zł / 50 ml

Dostępny w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności