Shiseido Lip Color Splash SPF 30 - ochrona i kolor ust w słoneczne dni

<
Gallery image
>
Shiseido Lip Color Splash SPF 30 1
<
Shiseido Lip Color Splash SPF 30 1Shiseido Lip Color Splash SPF 30 2
 
>
 
 

Nawilżający i orzeźwiający, świeży błyszczyk ochronny do pielęgnacji ust, z wysoką ochroną przed promieniowaniem UV dla pięknych i ochronionych ust. Zabawny i użyteczny na ciepłe, letnie dni. Dostępny w dwóch kolorach: Tahiti Blue i Uluru Red.


Jak działa?
Zapewnia niewidoczną ochronę z odrobiną blasku glamour.
- Zapewnia wysoką lecz niewidoczną ochronę przeciwsłoneczną
- Zatrzymuje i poprawia nawilżenie ust
- Koi usta delikatną formułą pielęgnującą

Shiseido UV Lip Color Splash nawilżający błyszczyk do ust, nasycony jest naturalnymi kolorami. Wykorzystując innowacyjną technologię Clear Defense i filtry przeciwsłoneczne, błyszczyk nawilży Twoje usta i zapewni ochronę przed słońcem.


Sposób aplikacji:
Nanieś jedną warstwę na centralnej części ust i rozprowadż ku zewnętrznym kącikom.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności