Shiseido WASO Giga Hydrating Cream - nawilżający i odżywczy krem do twarzy

<
Gallery image
>
Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 1
<
Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 1Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 2Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 3Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 4Shiseido WASO Giga Hydrating Cream 5
 
>
 
 

Wszystko, co piękne, pochodzi z natury. Produkty w linii WASO zainspirowane zostały przez washoku, tradycyjną, japońską kuchnię, która respektuje unikalność i naturalny smak każdego, indywidualnego składnika. Kluczowymi składnikami są produkty będące super-foods, takie jak marchew, loquat, miód, tofu, yuzu, white jelly mushroom, by balansować, nawilżać i zapobiegać pojawianiu się niedoskonałości.


Wykorzystując moc ekstraktu z fermentowanej soi i komórki roślinne pochodzące z marchwi ten wyjątkowy krem odżywia skórę i znosi problemy spowodowane przesuszeniem skóry. Unikalna, delikatna, ale bogata konsystencja inspirowana natto (fermentowaną soją) łatwo się wchłania, wspomaga kontrolę balansu nawilżenia i pozostawia komfortowe wykończenie bez efektu klejenia i błyszczenia.

Zapewnia skórze 48 godzinne nawilżenie nawet w najmniej sprzyjającym środowisku - kontroluje wydzielanie sebum, zmniejsza widoczność porów i zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

Wzmacnia barierowość skóry, dla bardziej stabilnej cery.


Stosowanie

Stosować rano i wieczorem; dwie krople wielkości pereł rozetrzeć w dłoniach, następnie aplikować delikatnie na skórę całej twarzy. Przykryć twarz dłońmi i zakończyć delikatnymi uciskami.


Cena: 209 zł / 50 ml

Dostępny w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl

Bezpośrednie linki do zakupu kremu on-line:
https://www.sephora.pl/p/waso-giga-hydrating-cream---krem-nawilzajacy-504181.html
https://www.douglas.pl/pl/p/5001768539Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności