Sisley Black Rose Skin Infusion Cream - nowy krem z czarną różą

<
Gallery image
>
Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 1
<
Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 1Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 2Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 3Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 4Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 5Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 6Sisley Black Rose Skin Infusion Cream 7
 
>
 
 

Nowa codzienna pielęgnacja skóry w linii z Czarną Różą marki Sisley. Marka Sisley wprowadza innowacyjne rozwiązania tworząc niepowtarzalną konsystencję i wyjątkową przyjemność dla zmysłów. Za pozorną delikatnością płatków róży kryje się potęga składników aktywnych. Subtelny zapach pobudza zmysły... Moc zmysłowej Czarnej Róży zostaje wykorzystana w sercu kultowej linii pielęgnacyjnej marki Sisley.


Historia linii pielęgnacyjnej z Czarną Różą rozpoczęła się w 2011 r., kiedy marka Sisley wprowadziła na rynek maseczkę z Czarną Różą [Masque Crème à la Rose Noire], która w rekordowym czasie stała się kultowym produktem (od 5 lat na pierwszym miejscu w kategorii "Maseczek" we Francji, źródło NPD selectif France; 1 000 000 sztuk sprzedanych na świecie). W 2014 r. Sisley rozszerzył linię z Czarną Różą o Drogocenny Pielęgnacyjny Olejek z Czarną Różą o właściwościach przygotowawczych, odżywczych i odmładzających. W 2017 r. kontynuujemy tę pełną zmysłów podróż...  Aby przywrócić skórze młodzieńczą sprężystość i blask, jednocześnie zapewniając jej jedyną w swoim rodzaju pielęgnację, Dział Badawczy Sisley tworzy Black Rose Skin Infusion Cream.


Krem z czarną różą - wypełnienie i rozświetlenie

Nadzwyczajne różane trio tworzące precyzyjną pielęgnację twarzy. Sisley po raz pierwszy wykorzystuje kwintesencję rzadkiego składnika aktywnego, którym jest Czarna Róża, łącząc jej wodne i oleiste ekstrakty. Czarną Różę połączono z dwoma równie wyjątkowymi różami. Z Ekstraktem Róży Majowej o kojących i odświeżających właściwościach oraz Ekstraktem z Róży Alpejskiej o właściwościach przeciwutleniających i chroniących blask cery. Ten różany koktajl przynosi wyjątkową skuteczność działania i niezwykłe doznania dla zmysłów. Kiedy lekkość, świeżość i komfort łączą się ze sobą: konsystencja ulega niespodziewanemu przeobrażeniu.


Black Rose Skin Infusion Cream: nazwa, która budzi ciekawość i zaprasza do odkrywania nowych wrażeń. Konsystencja tak komfortowa i bogata jak krem jest jednocześnie świeża i lekka niczym woda. Dzięki konsystencji "water drop" emulsja typu "woda w oleju" zmienia się podczas aplikacji w mikro-krople wody, które rozpraszają się w samym sercu naskórka, uwalniając potęgę substancji aktywnych. Krople różanej rosy rozprzestrzeniają się na skórze, zapewniając jej poczucie świeżości i intensywnego komfortu. Sprawiają, że skóra jest jedwabista, sprężysta i pełna życia.


Pobudzenie zmysłów - od dotyku po zapach

Olejek eteryczny z Róży połączono z Olejkiem eterycznym z Magnolii i Geranium, aby uzyskaćten charakterystyczny kwiatowy zapach linii z Czarną Różą. To olfaktoryczna przyjemność, która pobudza zmysły i przynosi uczucie natychmiastowego dobrego samopoczucia.


Pielęgnacja odmładzająca

Dla uzyskania wypełnienia i gładkiej skóry pełnej blasku. Black Rose Skin Infusion Cream łączy w sobie trzy podstawowe korzyści, sprawiające, że skóra staje się wypełniona, gładka i pełna blasku:

1. Nadaje skórze efekt wypełnienia
Ekstrakt z kielicha Miechunki zapewnia sprężystość naskórka i skóry właściwej.
Połączono go z ekstraktem z Algi Padina pavonica, który wzmacnia materac wodny skóry właściwej, zapewniając jej sprężystość.
Skóra staje się wypełniona, zmarszczki są wygładzone a twarz pełna energii.
Następuje przywrócenie sprężystości i gęstości młodej skóry.

2. Przywraca blask i rozświetla cerę
Wodny Ekstrakt z Czarnej Róży natychmiastowo wygładza powierzchnię naskórka, umożliwiając lepsze odbijanie światła. Połączono go z ekstraktem z kwiatu Hibiskusa
o właściwościach ujędrniających i delikatnie złuszczających, zapobiegających ziemistości cery.
Ekstrakt Róży alpejskiej, nowy składnik aktywny wykorzystany przez markę Sisley, jest naturalnie bogaty w silne przeciwutleniacze, które przywracają cerze blask.
Wygładzona i ujednolicona powierzchnia naskórka lepiej odbija światło. Cera zyskuje zdrowy koloryt, jest rozświetlona, świeża, po prostu piękniejsza.

3. Przynosi komfort i nawilżenie
Skóra staje się nawodniona i natychmiastowo nasycona składnikami nawilżającymi, które stanowią jej zabezpieczenie na cały dzień. Połączenie Ekstraktu olejku z Czarnej Róży, Wody z Róży Majowej i Olejków z Masła Shea zapewnia skórze miękkość, natychmiastową świeżość i trwały komfort. Natychmiast nawilżona skóra staje się bardziej elastyczna i odzyskuje swoją miękkość.


Po wprowadzeniu na rynek maseczki z Czarną Różą zapewniającej natychmiastowy efekt upiększający oraz intensywnie odżywczego Olejku z Czarną Różą, Dział Badawczy Sisley wzbogaca linię z Czarną Różą o: Black Rose Skin Infusion Cream.

Codzienna pielęgnacja o niepowtarzalnej konsystencji, opiera się na 3 założeniach linii z Czarną Różą w celu zapewnienia coraz większej skuteczności i przyjemności stosowania: zmysłowa konsystencja, delikatny i zniewalający zapach, natychmiastowy i długofalowy efekt odmładzający.
Naskórek jest doskonale nawodniony, skóra właściwa jest wypełniona i odzyskuje sprężystość.
Skóra jest wygładzona, cera odzyskuje młodzieńczy blask, świeżość i rozświetlenie.


Stosowanie:

Aplikować codziennie rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi.
Na skórę pozbawioną komfortu wcześniej aplikuj kilka kropel Olejku z Czarną Różą.


Cena: 680 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności