Sisley Hydra-Global Serum Anti-Aging Hydration Activator - przeciwstarzeniowy aktywator nawilżania

<
Gallery image
>
Sisley Hydra-Global Serum 1
<
Sisley Hydra-Global Serum 1Sisley Hydra-Global Serum 2Sisley Hydra-Global Serum 3
 
>
 
 

Nasycone inteligentnymi składnikami aktywnymi, Hydra-Global Serum uczy skórę samodzielnego nawilżania się od wewnątrz. Pomaga magazynować wodę głęboko w skórze, zwiększając tym samym jej naturalne rezerwy. Wspomaga cyrkulację wody we wszystkich warstwach skóry i utrzymuje poziom optymalnego jej nawodnienia. Skutecznie gasi pragnienie skóry, aby zapewniać jej nieustanne, intensywne i długotrwałe nawilżanie. W rezultacie skóra staje się bardziej elastyczna, miękka i sprężysta. Cera wygląda promiennie, a zmarszczki są zredukowane.


Nowe serum dla spragnionej skóry.
Dobrze nawilżaj, dobrze odmładzaj.


Każdego dnia na naszą skórę oddziałują szkodliwe czynniki, takie jak: niska temperatura, wiatr, zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, stres, zmęczenie oraz niezdrowy styl życia.

Te czynniki osłabiają i zakłócają naturalne mechanizmy nawilżania skóry. W konsekwencji pojawiają się drobne linie wynikające z odwodnienia, skóra jest napięta, traci sprężystość, elastyczność i blask. Optymalne nawilżenie to kluczowy warunek zachowania młodego wyglądu skóry, dlatego w 2007 roku marka Sisley opracowała krem Hydra-Global, który jest odpowiedzią na te potrzeby. Ten nawilżający krem przeciwstarzeniowy przywraca równowagę wodną w skórze, wspomagając cyrkulację wody jednocześnie zwiększa jej przenikanie w głąb naskórka.

W 2018 roku Dział Badawczy marki Sisley wykorzystując swoją ekspertyzę w pielęgnacji skóry, tworzy:

Hydra-Global Serum Anti-Aging Hydration Activator - przeciwstarzeniowy aktywator nawilżania

Ten "super produkt" zwiększa nawilżanie i skutecznie gasi pragnienie skóry poprzez odbudowę jej naturalnych mechanizmów ochronnych.

Hydra-Global Serum ponownie uruchamia proces intensywnego i samodzielnego nawilżania. Uczy skórę absorbcji wody i optymalizacji jej krążenia w różnych warstwach, aby zatrzymać jej jak najwięcej.


3 główne kierunki działania, które reaktywują nawilżanie na wszystkich poziomach:

1. Transport wody w głąb skóry, w celu optymalnej regeneracji rezerw wodnych.

Kwas hialuronowy, jako naturalny składnik występujący we wszystkich warstwach skóry, niczym gąbka nasączona wodą, zapewnia skórze głębokie rezerwy wody. Ma zdolność do zatrzymywania wody o masie 1000 razy większej niż jego ciężar, odgrywając tym samym główną rolę w procesie nawilżania.
Z czasem poziom kwasu hialuronowego stopniowo się obniża, w rezultacie skóra staje się sucha, traci swoją gęstość i elastyczność.

Innowacja marki Sisley:
Zmniejszenie deficytu kwasu hialuronowego, poprzez wyselekcjonowane przez Dział Badawczy dwa nowe, działające komplementarnie składniki aktywne:
- Ekstrakt z Agawy Błękitnej, który wspomaga syntezę kwasu hialuronowego w skórze właściwej i uzupełnia warstwę wodną skóry.
- Ekstrakt z Drzewka Świętojańskiego, który aktywuje syntezę i odnowę kwasu hialuronowego w naskórku oraz zwiększa rezerwy wody w skórze.

Serum uczy na nowo skórę, jak samodzielnie produkować swój własny kwas hialuronowy, aby zapewnić sobie nawilżanie. Dzięki temu skóra jest ponownie naturalnie nawilżona od wewnątrz.

NMF (Naturalny Czynnik Nawilżający, ang. Natural Moisturising Factor) w warstwie rogowej nawilża skórę i poprawia jej sprężystość. Ten komponent występuje wewnątrz korneocytów (komórek warstwy rogowej naskórka) i składa się głównie z aminokwasów.

Nowy składnik aktywny marki Sisley Ekstrakt z Cedru Japońskiego, wspomaga tworzenie aminokwasów, które są składnikiem budulcowym NMF. Jako efektywny składnik w absorbowaniu nawilżenia, gromadzi wodę na powierzchni skóry i odbudowuje jej elastyczność.


2. Cyrkulacja wody, która zapewnia intensywne i zrównoważone nawilżenie.

Przenikanie wody przez naskórek odbywa się dzięki akwaporynom, których rolę odkryto w 2003 roku. Odkrycie to uhonorowano Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii. Białka akwaporyny-3, znajdujące się w błonie komórkowej keratynocytów, tworzą kanały transportujące wodę i glicerol, który jest naturalnie występującym składnikiem nawilżającym w skórze. Niestety wraz z wiekiem cyrkulacja wody ulega ograniczeniu.

Wyciąg z Dz ikiego Bratka – główny składnik aktywny pielęgnacji Hydra-Global, wprowadzonej w 2007 roku, działa tu w analogiczny sposób, stymulując syntezę akwaporyn-3 i wspomagając cyrkulację wody wewnątrz skóry.

Poprzez pobudzanie protein transportujących wodę, sprawia, że skóra jest dokładnie nawilżona.


3. Magazynowanie wody w głębi skóry poprzez wzmacnianie jej nieprzepuszczalnej bariery.

Samo zwiększenie ilości wody w skórze nie jest wystarczające do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia. Istotne jest ograniczenie jej odparowywania z naskórka.
W naskórku rolę tę pełnią połączenia międzykomórkowe, które łącząc ze sobą komórki, ograniczają utratę wody i zapewniają jej niemal całkowitą wodoszczelność.
Skóra odwodniona natomiast charakteryzuje się nieszczelnymi połączeniami międzykomórkowymi co skutkuje jej odwodnieniem.

Ekstrakt z Drzewka Świętojańskiego zapobiega rozszczelnieniu tych połączeń, a tym samym zmniejsza utratę wody. Współdziała z nim ochronny Ekstrakt z Szarotki Alpejskiej, który wzmacnia szczelność warstwy rogowej.

Skóra zachowuje idealny poziom nawilżenia dzięki uzupełnionym rezerwom wody i redukcji odparowywania wody z naskórka.


Nawilżanie – pierwszy krok przeciwdziałania starzeniu się skóry

Skóra, której brakuje wody, szybciej się starzeje. Przywracając obieg wody na wszystkich poziomach, Hydra-Global Serum intensywnie nawadnia skórę w jej głębi. Skóra optymalnie nawilżona jest lepiej przygotowana do walki z oznakami czasu. Formułę wzbogacono o składniki aktywne przeciwdziałające wolnym rodnikom:

Ekstrakt z Malachitu, który wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry, został połączony z Witaminą E, która jest tarczą ochronną przed stresem oksydacyjnym.

Adenozynę, która wpływa korzystnie na działanie przeciwstarzeniowe poprzez zwiększanie produkcji kolagenu.


Hydra-Global Serum: intensywne nawilżanie skóry twarzy i szyi

Formułę Hydra-Global Serum opracowano z myślą o tym, aby jej konsystencja była delikatna i lekka. Ze względu na Ekstrakt z Malachitu ma ona naturalny, delikatnie niebieski kolor, a niedostrzegalna formuła doskonale łączy się ze skórą.

Produkt ma kuszący zapach z charakterystycznym akordem Hydra-Global, skomponowanym ze świeżych i energetyzujących olejków eterycznych: szałwii, lawendy i majeranku.

Hydra-Global Serum można aplikować przed kremem Hydra-Global, aby wzmóc jego efekty. Serum przygotowuje skórę i optymalizuje działanie innych produktów Hydra-Global poprzez nauczenie jej autonawilżania.
Serum można również stosować przed aplikacją dowolnego produktu pielęgnacyjnego Sisley, np: Sisleÿa, All Day All Year lub Black Rose Skin Infusion Cream, odpowiednio do rodzaju skóry, jej indywidualnych potrzeb, w celu zapewnienia intensywnego nawilżenia.


Cena: 890 zł / 30 ml


 


Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl


 Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-05-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności