Sisley Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots - ochrona przed przebarwieniami

<
Gallery image
>
Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots 1
<
Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots 1Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots 2Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots 3Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots 4
 
>
 
 

Najdoskonalszy produkt przeciwstarzeniowy marki Sisley dostępny z bardzo wysokim filtrem ochronnym. Jego formuła 3-w-1 zapobiega powstawaniu zmarszczek i przebarwień pigmentacyjnych oraz zapewnia skuteczną ochronę przed słońcem, by zachować piękny wygląd skóry. Skóra staje się gładka, jędrniejsza i lepiej zabezpieczona. Jest dobrze nawilżona i wygląda młodziej.


W nadchodzące długie letnie dni ochrona skóry stanie się bardzo ważna. Ciepłe, letnie słońce pobudza i ożywia nasze ciała i umysły, lecz stanowi jedną z najważniejszych przyczyn starzenia się skóry. Przy regularnej ekspozycji na słońce pierwsze zmarszczki pojawiają się wcześniej i stają się liczniejsze, mnożą się także przebarwienia i skóra traci elastyczność. W 2014 roku wprowadzenie z sukcesem produktu Sunleÿa G.E. wzmocnionego o działanie aktywnych składników przeciwstarzeniowych pomaga w walce z procesem fotostarzenia i zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.


W 2019 roku filtr SPF 50+ będzie konieczny!

Krem Sunleÿa G.E. SPF 50+ Prevents Dark Spots dołączył do selektywnej gamy pielęgnacji słonecznej marki Sisley obok produktu z filtrem SPF 30

Dzięki wzmocnionej ochronie (ochrona przed przebarwieniami i nowy filtr SPF 50+) oraz nowemu opakowaniu, Sunleÿa G.E. SPF 50+ oferuje nowy sposób ochrony przed fotostarzeniem. Bardzo wysoki filtr ochronny spowalnia pojawianie się zmarszczek i przebarwień oraz opóźnia utratę jędrności skóry. Jest idealny podczas początkowej ekspozycji oraz w przypadku bardzo jasnej lub wyjątkowo wrażliwej skóry na słońce. Produkt ten w naturalny sposób dopełnia gamę przeciwstarzeniową Sisleÿa L’intégrale Anti-Age, aby minimalizować negatywne działanie słońca na skórę. 


Sunleÿa G.E. SPF 50+

Podwójne działanie: ochrona przeciwsłoneczna oraz pielęgnacja przeciwstarzeniowa z efektem trwalszej i piękniejszej opalenizny

1. Sunleÿa G.E. SPF 50+ pomaga zachować wygląd młodej skóry przy ekspozycji jej na słońce oraz przedłuża efekty działania codziennej pielęgnacji przeciwstarzeniowej

Przeciwdziała dwóm głównym czynnikom fotostarzenia skóry: Glikacji i Elastozie.

• G jak Glikacja
Glikacja powoduje twardnienie włókien kolagenu i elastyny, przez co niszczy sieć włókien w skórze właściwej, powodując utratę jej jędrności. Ekstrakt z pszenicy – przeciwstarzeniowy składnik aktywny marki Sisley, bogaty w peptyd, który przeciwdziała zjawisku glikacji oraz pomaga zachować jędrną skórę.
• E jak Elastoza
Elastoza posłoneczna negatywnie wpływa na włókna elastyny w skórze właściwej, powodując pojawianie się głębokich zmarszczek. Ekstrakt z kopru chroni funkcjonowanie włókien elastyny i zapobiega pojawianiu się tego typu zmarszczek.


Genialna formuła

Te dwa główne składniki połączono ze skutecznym kompleksem przeciwstarzeniowym (peptyd sojowy, liść białej wierzby i ekstrakty z pszenicy), które redukują wolne rodniki oraz kolagenazę i elastazę. Kompleks ten utrzymuje spójność komórkowego DNA i stymuluje syntezę kolagenu. Dzięki temu Sunleÿa G.E. zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, linii i przebarwień pigmentacyjnych.


2. Jeszcze bardziej skuteczna ochrona przeciwsłoneczna

Zaawansowany technologicznie kompleks filtrów optymalizuje ochronę skóry: połączenie czterech fotostabilnych filtrów zapewnia optymalną ochronę UVA do UVB. Te cztery filtry obejmują szerokie spektrum UV (między innymi długie fale promieni UVA), aby skutecznie chronić skórę przed fotostarzeniem i powstawaniem przebarwień. Taka ochrona przed promieniowaniem UVA / UVB jest idealna podczas początkowej ekspozycji oraz w przypadku bardzo jasnej lub wyjątkowo wrażliwej na słońce skóry. Jest również przeznaczona dla kobiet o skórze z tendencją do przebarwień pigmentacyjnych, które powinny ją chronić bardzo wysokim współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej.
Formuła wodoodporna.


3. Produkt udoskonalający, poprawiający jakość skóry

Skóra jest odżywiona, nawilżona i bardziej miękka, aby mogła stać się bardziej promienna. Odżywcze, łagodzące i regenerujące masło Shea chroni skórę i regeneruje uszkodzenia spowodowane przez niekorzystne warunki pogodowe lub słońce. Chroni film hydrolipidowy naskórka. Roślinna gliceryna nawilża i zmiękcza skórę.

Sunleÿa G.E. SPF 50+ łączy w sobie silnie działające filtry ze szczególnie delikatną, jedwabistą konsystencją, która niepostrzeżenie stapia  się ze skórę. Formuła jest delikatnie aromatyzowana olejkami eterycznymi z szałwii i majeranku.


Pięć lat po wprowadzeniu na rynek Sunleÿa G.E., spektakularny sukces tego produktu będzie trwał nadal dzięki Sunleÿa G.E. SPF 50+ - wersji z 2019 roku, która niesie obietnicę jeszcze skuteczniejszej ochrony przeciw starzeniu się skóry. Jego formuła 3-w-1 zapobiega powstawaniu zmarszczek i przebarwień pigmentacyjnych oraz zapewnia skuteczną ochronę przed słońcem, by zachować piękny wygląd skóry. Skóra staje się gładka, jędrniejsza i lepiej zabezpieczona. Jest dobrze nawilżona i wygląda młodziej.


Wskazówki aplikacji:

Aplikuj na skórę twarzy, szyi i dekoltu przed ekspozycją na działanie słońca i powtarzaj ją co dwie godziny. Unikaj nadmiernej ekspozycji oraz unikaj opalania się, kiedy słońce operuje najsilniej.


Cena: 935 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności