Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers - odbudowująca maska na noc dla skóry suchej

<
Gallery image
>
Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 1
<
Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 1Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 2Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 3Sisley Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 4
 
>
 
 

Odbudowująca maska na noc, będąca ratunkiem dla skóry suchej sprawia, że cera po przebudzeniu jest wyjątkowo wygładzona. Przyjemność, komfort, łagodzenie, wyciszenie – nowa maska skrywa w sobie sekret wygładzonej, uwolnionej od stresu skóry. Ekstrakt z kwiatów szafranu - łagodzący składnik aktywny uwalnia swoje pozytywne działanie w ciągu nocy.


Uczucie ściągnięcia, zaczerwienienie, dyskomfort i utrata blasku... to tylko niektóre symptomy pojawiające się u osób ze skórą suchą. Charakteryzuje się ona niedoborem lipidów i wody, co w konsekwencji powoduje zaburzenie jej bariery ochronnej. Jest bardziej wrażliwa i gorzej znosi negatywne działanie wiatru, zimna i zanieczyszczeń. W ciągu nocy należy ją koić, odżywiać, przywracać komfort oraz wspomagać jej samoodnowę, aby po przebudzeniu odzyskała komfort oraz miękkość.


Zregeneruj swoją skórę w ciągu 8 godzin


Po wprowadzeniu w 2018 roku Soin Velours, dział badawczy marki Sisley prezedstawia w roku 2019 Velvet Sleeping Mask aux fleurs de Safran SOS Confort - Réparateur Intense - maskę ochronną, która pomaga skórze suchej w samoodnowie i regeneracji w ciągu nocy.


Noc to kluczowa pora, w trakcie której skóra staje się odżywiona, ukojona i piękniejsza

Noc to nie tylko pora snu, ale także czas, w którym skóra rozpoczyna proces odnowy. W ciągu nocy uruchamiają się naturalne mechanizmy, które wspomagają nocną regenerację:

- Nasilenie podziałów komórkowych prowadzące do lepszej odnowy naskórka i wspomagania jego regeneracji.
- Pobudzenie mikrokrążenia wpływające na dotlenianie i odżywienie skóry, które pomaga w dostarczeniu energii potrzebnej do samoodnowy.
- Redukcja wydzielania sebum, która pozwala skórze lepiej wchłaniać składniki aktywne zawarte w formułach pielęgnacyjnych.

Masque de Nuit Velours aux fleurs de Safran opracowano z myślą o wspomaganiu szybszej i bardziej intensywnej regeneracji w ciągu nocy oraz o wzmocnieniu procesu samoodnowy skóry.


Trzy zsynchronizowane czynniki dla wypoczętej, miękkiej, odczuwającej komfort i bardziej odpornej skóry po przebudzeniu

Otulająca konsystencja nadająca skórze miękkość

Przyjemność, komfort, łagodzenie, wyciszenie – nowa maska skrywa w sobie sekret wygładzonej, uwolnionej od stresu skóry. Ekstrakt z kwiatów szafranu - kluczowy, wyjątkowo łagodzący składnik aktywny uwalnia swoje pozytywne działanie w ciągu nocy i przynosi skórze całkowity komfort. Lekka, wygładzająca formuła otula skórę delikatnymi nutami miodu i kwiatów pomarańczy (w 100% naturalnego pochodzenia) nadaje jej łagodny zapach i koi zmysły.


Koktajl intensywnie nawilżajacych i odżywczych składników aktywnych

Masque de Nuit Velours zabezpiecza skórę przed utratą lipidów i odwodnieniem, odpowiadając w ten sposób na potrzebę odżywienia i nawilżenia. Koktajl intensywnie działających składników aktywnych pochodzenia roślinnego (olejek makadamia, olejek z nasion bawełny, masło kokum oraz ekstrakt z konwalii z Japonii) momentalnie odżywia skórę i przywraca jej elastyczność oraz miękkość.

Nocą skóra traci więcej wody, dlatego szybciej się odwadnia. Formuła Masque de Nuit Velours zawiera roślinną glicerynę oraz Prowitaminę B5, które błyskawicznie gaszą pragnienie skóry. Ekstrakt z alg Padina pavonica przywraca odpowiedni poziom wody zmagazynowanej w naskórku dla trwałego nawilżenia. Nawilżona i doskonale odżywiona skóra staje się piękniejsza oraz odczuwa większy komfort.


Regeneracyjny potencjał nocy

Masque de Nuit Velours zawiera składniki o wysokim potencjale regeneracyjnym: masło shea i miód tymiankowy (nowy składnik aktywny marki Sisley), które działają w najbardziej odpowiednim czasie: w ciągu nocy. Po przebudzeniu skóra wygląda na zrewitalizowaną, wzmocnioną, bardziej odporną oraz gotową podjąć wyzwania kolejnego dnia.


Nowa maska Velvet Sleeping Mask to komfortowa dawka regeneracji dla skóry w ciagu nocy. Wykorzystaj noc!

Masque de Nuit Velours aplikuj cienką warstwą na skórę twarzy i szyi, dwa razy w tygodniu zamiast pielęgnacji, którą zazwyczaj stosujesz na noc. Skóra wchłonie maskę w ciągu nocy. Stosowanie maski wzmocni skuteczność kremu Soin Velours zwłaszcza w przypadku skóry bardzo suchej. Skóra po przebudzeniu wygląda na odprężoną, doskonale zregenerowaną, wzmocnioną, zrewitalizowaną oraz gotową na spotkanie kolejnego dnia. Optymalnie odżywiona i nawilżona skóra staje się jedwabista, delikatna i wypełniona, a cera pełna basku. Z każdą nocą funkcje bariery ochronnej skóry są przywrócone, a jej odporność wzmocniona.


Twój wieczorny rytuał pielęgnacyjny już nigdy nie będzie taki sam

Wiatr, zimno, stres – wszystkie te czynniki mogą powodować okresowe przesuszenie skóry. Masque de Nuit Velours możemy również stosować jako maskę "S.O.S" aplikując obfitą warstwę na skórę twarzy i szyi na 10 minut. Jej składniki aktywne stapiają się ze skórą dzięki aksamitnej konsystencji, która momentalnie nada uczucie intensywnego ukojenia.


Cena: 475 zł / 60 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności