Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum - serum przeciwstarzeniowe na wszystkie rodzaje zmarszczek

<
Gallery image
>
Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum 1
<
Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum 1Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum 2Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum 3Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum 4
 
>
 
 

Po strategicznym wprowadzeniu kremu Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge w 2016 roku, marka Sisley wzbogaca gamę o produkt Anti-Wrinkle Concentrated Serum. Nowe, doskonałe, przeciwstarzeniowe serum na wszystkie rodzaje zmarszczek cofa wskazówki zegara biologicznego, aby przywrócić podstawowe mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry. Wznawia produkcję kolagenu u źródeł i regeneruje macierz pozakomórkową, aby lepiej niż kiedykolwiek wcześniej redukować oznaki starzenia. Sprawia, że skóra staje się gładsza, pełna młodości i promienna.


Zmarszczki - oznaki upływu czasu, umożliwiają wgląd w nasze życie i pokazują koleje naszego losu. Odzwierciedlają emocje, jakie przeżyliśmy i czas, który przeminął, bezszelestnie wyrażając naszą osobowość.

Z wiekiem struktura skóry traci jędrność, skóra traci elastyczność i stopniowo zaczynają się formować zmarszczki. Występujący w naszej skórze kolagen ulega stopniowej degradacji. Wpływa na to nasz styl życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne, z jakimi stykamy się na co dzień, przyspieszając powstawanie zmarszczek. Każdy uśmiech i emocje rzeźbią naszą twarz, aż zaczynają pojawiać się na niej tak dobrze nam znane zmarszczki mimiczne.

W 2016 roku Dział Badawczy Sisley prezentuje produkt Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, który dostrzega wpływ czynników epigenetycznych w pojawianiu się oznak starzenia. Koncentruje się na tym, w jaki sposób nasz styl życia i środowisko wpływają na widoczne oznaki starzenia się skóry. Od tamtej pory produkty linii Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge wykorzystują technologiczne innowacje w formułach zawierających unikatową kompozycję składników aktywnych (ekstrakty z albicji jedwabistej, lindery oraz kompleks z protein z drożdży i protein sojowych), które oddziałują na cykl życiowy komórek.


Wprowadzając w 2018 roku nowy produkt Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum, marka Sisley kontynuuje swoje badania epigenetyczne, nawiązując do źródła starzenia behawioralnego. Teraz łączy swoją ekspercką wiedzę o procesach redukcji zmarszczek w formule nowego serum...


Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum

Aktywne serum o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym, które koncentruje się na dwóch zupełnie nowych zadaniach: wznowieniu produkcji kolagenu u źródeł oraz regeneracji macierzy pozakomórkowej.


Podwójna innowacja marki Sisley, która przywraca mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry

1. Wznowienie pracy kluczowych mechanizmów młodej skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu

Nasze osobiste historie i styl życia, mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki starzeje się nasza skóra. Wyróżniamy tu czynniki pozytywne (aktywność sportowa; zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, relaks, itp.), jak również negatywne (palenie papierosów; zanieczyszczenie środowiska; stres; wyzwania, jakie stawia przed nami życie, itp.). Wszystkie te czynniki w bezpośredni sposób wpływają na produkcję kolagenu, który jest niezbędny dla zachowania gładkiej skóry.

Rok 2019 to ważny punkt zwrotny w walce z widocznymi oznakami starzenia. Dział Badawczy marki Sisley osiągnął sukces, optymalizując produkcję kolagenu, aby widocznie wygładzić skórę i zmniejszyć liczbę zmarszczek. Ekstrakt z ziaren Kakao odmiany Porcelana, nowy składnik aktywny marki Sisley, oddziałuje na kolagen, aby przywrócić i pobudzić jego produkcję oraz syntezę, która uległa wyciszeniu na skutek negatywnych czynników behawioralnych oraz procesu starzenia.


2. Regenerowanie macierzy pozakomórkowej

Zmarszczki powstają również na skutek znaczących zmian strukturalnych i budulcowych skóry właściwej, która stanowi jej szkielet. Formuła Sisleÿa Anti-Wrinkle Concentrated Serum wnika głęboko w skórę, aby oddziaływać na macierz pozakomórkową na trzech poziomach, dzięki czemu kompleksowo przeciwdziała zmarszczkom:

- Stymuluje
Ekstrakt z peptydów sojowych zwiększa aktywność fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu w skórze właściwej), aby poprawić gęstość skóry i pomóc uzyskać intensywne globalne działanie przeciwzmarszczkowe. Ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej wspomaga syntezę kwasu hialuronowego i odżywia skórę od wewnątrz. Skóra jest nawilżona, wygładzona, a zmarszczki są zredukowane.

- Chroni i wzmacnia
Ekstrakt z liści białej wierzby, bogaty w antyoksydacyjne polifenole, chroni włókna skóry właściwej przed wolnymi rodnikami, spowalniając jednocześnie degradację kolagenu i elastyny*, dzięki czemu powstaje mniej zmarszczek. Bogaty w taniny ekstrakt z dzikiej róży (antyoksydant przeciwdziałający wolnym rodnikom) potęguje działanie ekstraktu z liści białej wierzby oraz chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, który powodowany jest przez zanieczyszczenie środowiska i stresujący styl życia. Nawilżający i nadający miękkości skórze ekstrakt z Irysa hamuje aktywność hialuronidazy (enzymu rozkładającego kwas hialuronowy). Chroni kwas hialuronowy, którego syntezę wzmacnia ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej.

- Organizuje i restrukturyzuje
Formułę dopełnia ekstrakt z peptydów sojowych, który wspomaga prawidłową organizację włókien kolagenu i zapewnia ich właściwe funkcjonowanie. Przekłada się to na widocznie mniejszą liczbę zmarszczek na powierzchni skóry.


Rezultaty:

Sisleÿa Anti-Wrinkle Concentrated Serum błyskawicznie i wyraźnie przeciwdziała zmarszczkom na całej twarzy. Po dwóch miesiącach następuje znaczna redukcja wszystkich rodzajów zmarszczek (mimicznych, wynikających z odwodnienia i powodowanych przez proces starzenia), stają się mniej wyraźne, zmniejsza się ich długość i głębokość. Zmarszczki są wyraźnie wypełnione od wewnątrz, rysy ulegają wygładzeniu, a kontur twarzy wydaje się uniesiony. skóra wygląda znacznie młodziej.


Świeża i energetyzująca formuła liftingująca

Otulająca konsystencja żelu potęguje błyskawiczne działanie liftingujące formuły Anti-Wrinkle Concentrated Serum. Jest niezwykle lekka, świeża i nietłusta. Sprawia, że cera jest matowa i aksamitna, zapewniając wrażenie naturalnie nagiej skóry. Serum jest delikatnie aromatyzowane olejkami eterycznymi z lawendy i majeranku.

Produkt należy aplikować rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi, po uprzedniej aplikacji Essential Skin Care Lotion. Można je również łączyć z innymi produktami linii Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, aby zoptymalizować jego działanie przeciwzmarszczkowe.


Cena: 1770 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności