Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum - innowacja w pielęgnacji przeciwstarzeniowej

<
Gallery image
>
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 1
<
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 1Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 2Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 3Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 4Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Concentrated Serum 5
 
>
 
 

Z biegiem lat twarz traci swoje wyraźne rysy i staje się mniej jędrna. Policzki przestają być wypełnione, a kontury twarzy są mniej wyraziste. Skóra traci swoją sprężystość. W 2010 roku, marka Sisley stworzyła Sisleÿa Global Firming Serum, aby zapewnić globalne rozwiązanie kobietom, które mają tego typu doświadczenia. Wprowadzając krem Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge w 2016 roku, Dział Badawczy Sisley skupił się na epigenetycznych czynnikach, które mają wpływ na uwidacznianie się oznak starzenia skóry. Ważną rolę w powstawianiu tych zmian odgrywa nasz styl życia oraz indywidualne środowisko. W 2018 Dział Badawczy Sisley, robi kolejny krok w badaniach nad epigenetyką, eksplorując źródło starzenia behawioralnego na poziomie komórkowym i tworzy Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum.


Po raz pierwszy intensywnie działające serum zapewnia niespotykany dotąd efekt ujędrnienia, oddziałując na fizjologię skóry na dwa nowe sposoby: pobudza produkcję elastyny u źródeł i kompleksowe oddziaływanie na siły napinające skórę.

Podwójna innowacja opracowana przez markę Sisley by wznowić reakcje charakterystyczne dla młodej skóry i przeciwstawiać się grawitacji.

Od 2016 roku formuły całej gamy pielęgnacyjnej Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge są opracowywane na bazie kompozycji unikalnych składników aktywnych (ekstraktu z Albicji jedwabistej, ekstraktu z Lindery oraz ekstraktu z Protein sojowych i Protein z drożdży) działając kompleksowo na widoczne oznaki behawioralnego starzenia się skóry. Po zgłębieniu wiedzy na temat biologii i mechanizmów epigenetycznego starzenia, Dział Badawczy Sisley oferuje teraz Sisleÿa L’Intégral Firming Concentrated Serum. To skuteczne serum podejmuje walkę z utratą jędrności, oddziałując na dwa fizjologiczne procesy.


1. Pobudza produkcję elastyny

Nasze osobiste historie i styl życia, mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki starzeje się nasza skóra. Wyróżniamy tu czynniki pozytywne (aktywność sportowa; zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, relaks, itp.), jak również negatywne (palenie papierosów; zanieczyszczenie atmosferyczne; stres; wyzwania, jakie stawia przed nami życie, itp.). Wszystkie te czynniki w bezpośredni sposób wpływają na produkcję elastyny. Rok 2018: Dział Badawczy Sisley wkracza w przełomowy etap w walce z widocznymi oznakami behawioralnego starzenia się skóry. Teraz oddziałuje na produkcję enzymu LOXL-1, który zapewnia właściwe funkcjonowanie elastyny. W istocie to ekstrakt z majeranku – nowy aktywny składnik marki Sisley, który oddziałuje na ten kluczowy enzym, aby pobudzić i wznowić jego aktywność, stłumioną wcześniej przez negatywne czynniki behawioralne oraz proces starzenia. Synteza elastyny jest wznowiona. Skóra jest bardziej jędrna, gęsta i lepiej napięta.


2. Przywrócenie napięcia skórze

Utrata jędrności jako skutek upływu czasu, spowodowana jest także osłabieniem napięcia skóry. Zjawisko to może mieć genezę molekularną, komórkową lub tkankową. Firming Concentrated Serum to prawdziwy architekt skóry, który przenika ją i wypełnia, aby przywrócić jej odpowiednie napięcie. Phyto-Complexe Pro-Firm 7 – zupełnie nowa kompozycja 7 silnie działających ekstraktów roślinnych, oddziałuje na wszystkich strukturalnych poziomach skóry właściwej:
• W fibroblastach następuje wzmocnienie cytoszkieletu (wewnętrzna struktura komórki, która nadaje jej kształt, zapewnia jej ruchomość i gwarantuje właściwe działanie) i wznawiana jest optymalna produkcja kolagenu.
• W skórze właściwej poprawia się gęstość macierzy międzykomórkowej, dzięki czemu zostaje przywrócona sprężystość i napięcie skóry.
• Na poziomie granicy skórno-naskórkowej wzmocnieniu ulega połączenie skóry właściwej z naskórkiem, co zapewnia optymalną interakcję pomiędzy tymi dwiema warstwami skóry.


Siły napięcia ulegają reaktywacji.

Twarz odzyskuje jędrność i kształt charakterystyczny dla młodej skóry [Phyto-complexe Pro-Firm 7]. Ekstrakt z Majeranku, ekstrakt z Orzecha tygrysiego, ekstrakt z liści Białej Wierzby, ekstrakt z Albicji jedwabistej, ekstarkt z Lindery, ekstrakt z Dzikiej Róży, ekstrakt z Rdestu. Jako, że każda kobieta pragnie natychmiastowych efektów po użyciu swojego serum, Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum zapewnia błyskawiczne działanie napinające, aby modelować owal twarzy (ekstrakt z Nasion owsa i składnik aktywny "3D tensor").


Przełomowa formuła modelująca

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum zawdzięcza swoją innowacyjną konsystencję technologii „Gel Trap” – emulsji typu woda w oleju ze szczególnie wysoką zawartością wody. Formuła produktu zawiera mikro krople wody w żelu, zawieszone w fazie olejowej, dzięki czemu zapewnia lekkie i świeże doznania. Pozostawia na skórze jedwabiste wykończenie. Serum zapewnia idealną równowagę między uczuciem modelowania i natychmiastowego ujędrnienia w przyjemnej, komfortowej konsystencji.


Rezultaty:

Natychmiastowe działanie liftingujące sprawia, że serum unosi opadające partie skóry i modeluje kontur twarzy na nowo.
Po 2 miesiącach: efekt ujędrnienia jest spektakularny. Kontur twarzy odzyskuje harmonijną linię, jest wyrazisty i zarysowany na nowo. Skóra jest gęsta i wypełniona, a policzki są wymodelowane. Skóra wygląda na młodszą.
Po aplikacji Lotion de Soin Essentielle Sisleÿa, nałóż Firming Concentrated Serum na całą skórę twarzy.


Innowacja w pielęgnacji przeciwstarzeniowej

Jako efekt nowatorskich badań w dziedzinie epigenetyki Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum bierze pod uwagę przeszłość skóry, przywraca jej mechanizmy młodości i opóźnia widoczne oznaki starzenia. To "hiper-serum" intensywnie oddziałuje na każdym poziomie skóry właściwej: reaktywuje jej siły napięcia. Jędrność charakterystyczna dla młodej skóry jest przywrócona.


Cena: 1770 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności