Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot - nowe serum przywracające blask skórze

<
Gallery image
>
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 1
<
Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 1Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 2Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 3Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 4Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 5Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 6Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot 7
 
>
 
 

To nowe serum działa na główne przyczyny utraty blasku, aby odzyskać bardziej równomierną i promienną skórę, wyglądającą wyraźnie młodziej. Łączy w sobie 3 ultra-kompleksowe działania: zmniejsza widoczność przebarwień, rozjaśnia i odświeża cerę i poprawia jakość skóry. Natychmiast wtapia się w nią, zapewniając nietłuste wykończenie i uczucie świeżej skóry.


Promienna cera: piękno, do którego warto dążyć

Subtelny, lecz dostrzegalny blask sprawia, że cera staje się jaśniejsza i pozbawiona przebarwień, a skóra nabiera młodzieńczej świeżości.

Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że blask cery zanika. Jednym z głównych powodów jest proces starzenia, powodujący widoczne oznaki: skóra staje się mniej gładka i mniej gęsta, sprawiając, że gorzej odbija ona światło, a cera staje się poszarzała przez ograniczoną mikrocyrkulację oraz nierównomierny koloryt.
A gdyby blask mógł omładzać?
Aby zachować młody wygląd skóry, należy przywrócić blask cery, celując we wszystkie czynniki pogarszające jej kondycję.


Sisley Paris przedstawia nowe serum pzeciwstarzeniowe o kompleksowym działaniu, które przywraca blask skóry i wyrównuje ją, zmniejszając widoczność przebarwień i cieni, przez które skóra traci zdrowy koloryt.

Powierzchnia skóry odbija jedynie 10% światła. Sisley Paris skupia się przede wszystkim na 90% światła, które bezpośrednio wnika w skórę, celując w mechanizmy odpowiedzialne za utratę blasku.

Światło z głębi skóry: mechanizmy odpowiedzialne za blask cery.

Blask cery jest zależny od chromoforów, cząsteczek, które odgrywają kluczową rolę w pobieraniu i odbijaniu światła. Zawierają melaninę, hemoglobinę i kolagen, odpowiedzialne za odpowiedni koloryt cery.


Wielka innowacja Sisley Paris

Działając równocześnie w strukturze tych trzech chromoforów, formuła zapewnia kompleksowe, globalne działanie, ożywiając blask cery i sprawiając, że światło zdaje się emanować od wewnątrz.


Dawka momentalnego, trwałego blasku, który rozświetla cerę

Świeża, lekka konsystencja Radiance Anti-Dark Spot Serum otula skórę i wtapia się w nią. Zawiera olejek o wysokim współczynniku załamania światła, określającym ilość odbijanego światła, dzięki czemu blask cery zwiększa się tuż po aplikacji.
Nakładaj serum na twarz i szyję, uprzednio przygotowując skórę dzięki Essential Skin Care Lotion.

Radiance Anti-Dark Spot Serum działa w najgłębszych warstwach skóry.

Skóra staje się gładsza i lepiej odbija światło. Przebarwienia są mniej widoczne, a cera bardziej wyrównana. Nierówności pigmentacyjne częściowo znikają, a cera jest bardziej rozświetlona. Z każdym dniem młodzieńczy blask skóry jest coraz bardziej widoczny.


3 ultra-kompleksowe działania:

1. Zmniejsza widoczność przebarwień
Innowacja: ekstrakt z lansium, nowy kluczowy składnik Sisley, i heksylorezorcynol, specjalistyczna cząsteczka przeciw przebarwieniom, działają razem, aby zwalczać pojawianie się przebarwień. Z dnia na dzień cera jest bardziej jednolita.

2. Rozjaśnia i odświeża cerę
Dzięki unikalnemu połączeniu kompleksu mineralnego i dwóch silnych składników aktywnych naturalnego pochodzenia o właściwościach tonizujących, skóra jest rozjaśniona, odzyskuje nowy blask.

3. Poprawia jakość skóry
Ekstrakt z peptydów sojowych w połączeniu z adenozyną działa na różnych poziomach w skórze, przywracając jej blask na całej powierzchni. Ekstrakt z nasion owsa pomaga wygładzić strukturę skóry.


Konsystencja:

To ultralekkie żelowe serum natychmiast wtapia się w skórę, zapewniając nietłuste wykończenie i uczucie świeżej skóry.
Nowość: dodaje blasku po aplikacji dzięki olejkowi o wysokim współczynniku załamania światła, który natychmiastowo zwiększa ilość odbitego światła.


Substancje aktywne i składniki:

- Ekstrakt z lansium i heksylorezorcynol: działanie przeciw przebarwieniom
- Kompleks mineralny [cynk, miedź i magnez], ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, ekstrakt z dzikiej róży: działanie tonizujące, przeciwrodnikowe, przeciwutleniające
- Ekstrakt z peptydów sojowych i adenozyna: działają na kolagen, poprawiają jakość skóry
- Ekstrakt z Lindery: przywraca rytm komórkowy
- Ekstrakt z akacji perskiej: przywraca energię komórkową
- Kompleks białek drożdży i soi: dba o długowieczność komórkową


Jak używać?

Rano i wieczorem po zastosowaniu Essential Skin Care Lotion nałóż 2 porcje serum na twarz i szyję zgodnie z poniższą techniką:

1. Nałóż serum lekkimi pociągnięciami od środka twarzy na zewnątrz.
2. Stymuluj skórę dynamicznym masażem całej twarzy i szyi.
3. Aktywuj promienistość skóry, wykonując małe szczypanie kciukiem i palcem wskazującym na całej twarzy i szyi.


Cena: 1900 zł /30 ml

Serum można kupić w polskim e-butiku marki Sisley:

https://www.sisley-paris.com/pl-PL/sisleya-l-integral-anti-age-radiance-anti-dark-spot-serum-150510.html


Kolekcja trzech serum Sisleÿa

Trzy formy specjalistycznej wiedzy, które usuwają znaki czasu i przywracają młody wygląd skóry.

Marka Sisley Paris przez wiele lat przeciwdziała trzem głównym oznakom starzenia się skóry: utracie jędrności, zmarszczkom i utracie blasku. Teraz oferuje nowy, kompleksowy rytuał, w skład którego wchodzą trzy rodzaje serum Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge. Należy stosować je w następującej kolejności:

Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum - wygładza zmarszczki

Cofając czas, aby przywrócić kluczowe mechanizmy funkcjonujące w młodej skórze, pobudza produkcję kolagenu u samego źródła i regeneruje macierz pozakomórkową, aby zwalczać oznaki starzenia jeszcze lepiej, niż przedtem.

Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum - przeciwstawia się grawitacji

Zapewnia innowacyjny efekt ujędrniający, celując w dwa fizjologiczne mechanizmy działania pobudzając produkcję elastyny u źródła oraz zapewniając kompleksowe działanie na siły napięcia skóry - aby przywrócić jej gęstość, jędrność i ładny owal.

NOWE Serum Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Radiance Anti-Dark Spot - wykorzystuje moc światła

Działa kompleksowo na powierzchnię skóry oraz jej najgłębsze warstwy, aby uwydatnić blask cery. Redukuje przebarwienia, niwelując nadprodukcję melaniny. Usprawnia działanie "wewnętrznego lustra" skóry, aby lepiej odbijać światło, dbać o jednolitą cerę i zmniejszać przebarwienia pigmentacyjne.


Kliknij i obejrzyj film:


http://glow.pl/filmy/sisleya-lintegral-anti-age-radiance-anti-dark-s-f/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-09-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES