SisleYouth Anti Pollution - nowoczesna pielęgnacja dla kobiet i mężczyzn

<
Gallery image
>
SisleYouth Anti Pollution 1
<
SisleYouth Anti Pollution 1SisleYouth Anti Pollution 2SisleYouth Anti Pollution 3SisleYouth Anti Pollution 4SisleYouth Anti Pollution 5
 
>
 
 

W 2014 roku marka Sisley stworzyła produkt SisleYouth - pielęgnację dla kobiet i mężczyzn, stworzoną z myślą o zachowaniu młodzieńczego potencjału skóry u osób w wieku 25 do 35 lat, które prowadzą bardzo napięty tryn życia. Od 2014 roku wiele się zmieniło, a życie millenialsów nabrało jeszcze szybszego tempa. W erze cyfrowej, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, skóra musi mierzyć się z wieloma szkodliwymi czynnikami, które są w większości niewidoczne. Zanieczyszczenie środowiska wywiera bezpośredni i zauważalny wpływ na skórę nie tylko w otoczeniu zewnętrznym, ale również w zamkniętych pomieszczeniach. Pojawienie się nowych technologii spowodowało, że skóra została narażona na nowy rodzaj cyfrowego zanieczyszczenia - światło niebieskie.


W 2019 roku marka Sisley udoskonala formułę swojego energetyzującego produktu pielęgnacyjnego oraz intensyfikuje jego działanie antyoksydacyjne tworząc rewitalizujący, energetyzujący i intensywnie nawilżający produkt pielęgnacyjny, który kompleksowo pomaga chronić skórę przed różnymi rodzajami zanieczyszczeń:

- Zanieczyszczenia w pomieszczeniach zamkniętych emitowane m.in. przez świece, urządzenia elektryczne, środki czystości, farby, itp. Powietrze we wnętrzach budynków jest nawet o 5–10 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz.

- Zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego: polutanty (szkodliwe substancje) atmosferyczne, spaliny, dym z papierosów, itp. Każdego roku do atmosfery uwalnia się 36 miliardów ton CO2, a 92% populacji całego świata oddycha powietrzem niskiej jakości.

- Zanieczyszczenia cyfrowe, czyli wpływ światła niebieskiego emitowanego m.in. przez ekrany i urządzenia nowej technologii.


Produkt pielęgnacyjny, który działa niczym ochronny ekran

SisleYouth Antipollution chroni potencjał młodej skóry zabezpieczając ją przed wpływem zanieczyszczeń w zamkniętych pomieszczeniach oraz zanieczyszczeń na zewnątrz. Pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń cyfrowych, które są emitowane przez urządzenia nowej technologii. Potwierdzono naukowo, że światło niebieskie jest niebezpieczne dla oczu, ponieważ ma wpływ na zwyrodnienie plamki żółtej, które następuje wraz z wiekiem. Wpływ światła niebieskiego na skórę jest nadal mało znany.

Innowacyjne badania naukowe pokazały, że nadmierna ekspozycja na światło niebieskie (emitowane przez smartfony, tablety i ekrany telewizorów) przyspiesza starzenie się skóry. Światło w tym kolorze przenika skórę głębiej niż szkodliwe promienie UVA, dociera do wszystkich warstw skóry i  wywołuje w jej komórkach stres oksydacyjny. Światło niebieskie sprawia, że skóra szybciej się odwadnia i przedwcześnie starzeje.


Co nowego w SisleYouth w 2019 roku?

"Bluelightbox" to innowacyjne urządzenie, które naświetla próbki skóry falami światła niebieskiego oraz ocenia ich oddziaływanie na skórę. Urządzenie to pomogło wykazać znaczącą skuteczność działania najnowszej formuły SisleYouth Antipollution w ochronie skóry przed szkodliwym oddziaływaniem nadmiernych dawek światła niebieskiego na skórę.

Aby zapewnić kompleksowe działanie "anti-pollution" oraz skutecznie chronić skórę, walory antyoksydacyjne SisleYouth Antipollution zostały wzmocnione o nowe składniki:

- Organiczny ekstrakt z nasion gryki – jako silny antyoksydant wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry i pomaga chronić skórę przed zanieczyszczeniami.
- Organiczny ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – emblematyczny składnik aktywny marki Sisley, pomaga chronić skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wytwarzanych pod wpływem zanieczyszczenia środowiska, a w szczególności światła niebieskiego.
- Funkcja naskórka jest wzmocniona dzięki ekstraktowi z zielonego groszku, który działa niczym "osobisty ochroniarz", by wzmocnić odporność skóry.
- Witamina E przeciwdziała wolnym rodnikom oraz wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.

Skóra jest chroniona przed cząstkami polutantów i efektem ich działania.
SisleYouth Antipollution daje skórze odświeżającą chwilę wytchnienia i pomaga jej znów swobodnie oddychać.


Mniej Wi-Fi, więcej energii!

Pełnoetatowa praca, nieprzespane noce czy nieustanne korzystanie z Internetu; bez względu na powód, SisleYouth jest idealnym towarzyszem życia, które toczy się w zawrotnym tempie. Jego ultra-energetyzujące działanie pomaga skórze zachować młody wygląd przez cały dzień.

Ekstrakt z żeń-szenia, znany z właściwości pobudzających, odświeża i rewitalizuje cerę.
Ekstrakt z kiwi odżywia skórę dzięki zawartości minerałów i witamin, przywraca jej witalność.

Twarz momentalnie odzyskuje wypoczęty i pełen energii wygląd.
Promienieje, jak po dobrze przespanej nocy.
Cera staje się świeża i pełna blasku, a skóra emanuje odnowioną energią!


Lepsze nawilżenie, skuteczniejsza ochrona

Potencjał młodości skóry należy pielęgnować przez całe życie, a podstawa zadbanej cery leży w jej nawilżaniu. Od 25 roku życia nawilżanie staje się bardzo istotnym elementem codziennego rytuału pielęgnacyjnego, aby skóra pozostała elastyczna i wypełniona na dłużej. Cukier roślinny – naturalnie pozyskiwany składnik aktywny, wspomaga magazynowanie wody w  warstwie rogowej naskórka oraz pomaga zachować jej optymalny poziom nawilżenia. W  połączeniu z organicznym ekstraktem z nasion gryki o wysokiej zawartości cukru, pomaga nawilżać skórę.
Formułę dopełnia masło shea bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe o właściwościach odżywczych i ochronnych.

Przez cały dzień, już po pierwszej aplikacji, SisleYouth Antipollution pomaga utrzymać intensywnie nawilżoną skórę (+ 54% w 30 minut) i przywracać jej sprężystość oraz energię. Cera staje się bardziej świetlista i promienna.


Walory zmysłowe

SisleYouth Antipollution ma lekką konsystencję fluidu o matowym, aksamitnym wykończeniu. Momentalnie się wchłania.
Produkt aplikujemy rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi.
SisleYouth Antipollution stymuluje zmysły energetyzującymi nutami olejków eterycznych z lawendy i egzotycznej werbeny (łac: Litsea cubeba).
Aby podkreślić działanie ochronne produktu przed światłem niebieskim, jego flakon został wyposażony w nowoczesny, metaliczny, niebieski korek.


Oddech dla skóry od 25 roku życia

Nowoczesny produkt pielęgnacyjny dla kobiet i mężczyzn


W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, wpływ zanieczyszczeń środowiska jest potęgowany przez zanieczyszczenia cyfrowe. Formułę SisleYouth Antipollution stworzono na nowo, aby chronić skórę przed nadmierną ekspozycją na światło niebieskie, nawilżać oraz nadawać jej promienny wygląd. Po kilku dniach używania produktu skóra wygląda na zrewitalizowaną, a jej młodość jest chroniona.


Cena: 715 zł / 40 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności