SVR Cicavit+ Creme - kojący krem przyspieszający regenerację skóry i zapobiegający powstawaniu śladów i blizn

<
Gallery image
>
SVR Cicavit+ Creme 1
<
SVR Cicavit+ Creme 1SVR Cicavit+ Creme 2SVR Cicavit+ Creme 3
 
>
 
 

Krem naprawczy SOS na codzienne skaleczenia i zadrapania, który przynosi ukojenie oraz przywraca równowagę skórze uszkodzonej i podrażnionej. Przyspiesza regenerację skóry i zapobiega powstawaniu śladów i blizn. Do stosowania dla całej rodziny.


Krem przyspieszający regenerację skóry. Koi i regeneruje skórę uszkodzoną, podrażnioną różnymi czynnikami. Łagodzi zaczerwienienia, zapobiega śladom pozapalnym. Dzięki opatentowanym składnikom aktywnym 7 razy przyspiesza naprawę skóry, przywraca równowagę mikrobiomu i stymuluje naturalną zdolność obronną skóry. Zapobiega uczuciu napięcia i ściągnięcia podczas procesu gojenia. Zapewnia długotrwały komfort. Rekomendowany na otarcia, pęknięcia, odparzenia pieluszkowe, podrażnienia błon śluzowych (zapalenia intymne), po zabiegach dermatologicznych (lasery, pilingi), tatuaże, poparzenia słoneczne. Wykazuje selektywne działanie przeciwbakteryjne, działa korzystnie dla równowagi flory bakteryjnej skóry. Testowany pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną, ginekologiczną.

Produkt SOS - ratunek na codzienne problemy dla całej rodziny: dzieci (od 1 dnia życia) i dorosłych.Stosować na twarz, ciało, fałdy skórne, błony śluzowe. Nakładać na oczyszczoną i suchą skórę - która jest uszkodzona, podrażniona lub zaczerwieniona - aż do całkowitego wygojenia. Ochronna, wtapiająca się w skórę konsystencja, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej ani klejącej warstwy.

Przeznaczony do użytku zewnętrznego.


Ceny:
41,90 zł / 40 ml
62,90 zł / 100 ml

Dostępny m.in. w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Superpharm.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności