SVR Cicavit+ Lèvres - ochronny balsam intensywnie regenerujący skórę ust

<
Gallery image
>
SVR Cicavit+ Lèvres 1
<
SVR Cicavit+ Lèvres 1SVR Cicavit+ Lèvres 2SVR Cicavit+ Lèvres 3
 
>
 
 

Wbrew powszechnemu przekonaniu spierzchnięte i wysuszone usta nie muszą być spowodowane niskimi temperaturami czy wiatrem. Istnieje wiele innych powodów, które mogą prowadzić do uszkodzeń skóry ust: kuracje dermatologiczne (np. z izotretynoiną), reakcje alergiczne, zanieczyszczenia środowiska, promienie słoneczne, palenie papierosów lub nieprawidłowe nawilżenie naskórka. Cienka skóra ust jest delikatna i bardzo reaktywna na czynniki zewnętrzne. Nie zawiera również gruczołów łojowych ani potowych i pozbawiona jest warstwy hydrolipidowej, co ma wpływ na jej podatność na odwodnienie. Nakładanie kolejnych warstw klasycznych pomadek nie wystarcza?


Cicavit+ Lèvres - ochronny balsam intensywnie regenerujący skórę ust

Formuła kremu Cicavit+ zamknięta w produkcie do skóry warg dla dorosłych, dzieci i niemowląt (już od 1. dnia życia)


Wskazania:

Ochrona i regeneracja skóry ust; skrócenie czasu gojenia uszkodzeń po opryszczce lub po interwencjach stomatologicznych; pękanie kącików ust: zajady.
Cicavit+ Lèvres - ochronny balsam intensywnie regenerujący skórę ust - zawiera unikalną recepturę kremu Cicavit+, która aż 7-krotnie przyspiesza gojenie się skóry. Za to unikalne działanie odpowiadają 3 składniki aktywne:

• Teflose® (polisacharyd uzyskiwany w procesie fermentacji bakteryjnej) działa jak warstwa, która zapobiega adhezji niesprzyjających lub patogennych szczepów bakterii
do powierzchni skóry
• Bioécolia® (cukier probiotyczny) przywraca równowagę florze bakteryjnej skóry oraz stymuluje rozwój sprzyjających szczepów bakteryjnych, hamując jednocześnie namnażanie patogenów;
• Erasyal® - składnik uzyskany w tzw. zielonym procesie biotechnologicznym, akcelerator odbudowy uszkodzonej skóry: zmniejsza stan zapalny, przyspiesza restrukturyzację skóry.


Dzięki starannie dobranym składnikom, ochronny balsam intensywnie regenerujący skórę ust z linii Cicavit+:

1. Długotrwale regeneruje:
Przyspiesza regenerację skóry ust oraz zapobiega ich pierzchnięciu

2. Tworzy barierę izolującą:
Komfortowa konsystencja tworzy niewidzialną warstwę ochronną na ustach i zabezpiecza je przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Oprócz składników aktywnych zawartych w formule kremu Cicavit+, nowy ochronny balsam do ust Cicavit+ Lèvres w 99,4% zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego: oleje, woski i masła, które wykazują wysoką tolerancję i mogą być stosowane przez całą rodzinę – również niemowlęta od 1. dnia życia.
Oleje pochodzenia roślinnego działają odżywczo oraz nawilżająco. Sprzyjają regeneracji naskórka  i zostawiają na nim film ochronny, który zapobiega TEWL (utracie wody przez naskórek). Skóra jest bardziej odżywiona, odzyskuje elastyczność, komfort i miękkość.
Aby stworzyć produkt o najwyższym działaniu regenerującym i zmiękczającym należy skomponować formułę łączącą olejki, masła i woski w odpowiednich proporcjach.

Naukowcy z laboratorium SVR przygotowali kompozycję składników odżywczych: naturalnych olejów i tłuszczów pochodzenia roślinnego, które po połączeniu tworzą idealną, niewidoczną teksturę zapewniającą barierę izolacyjną oraz trwale chroniącą usta:

• 38% olej rycynowy: olej o gęstej konsystencji, który tworzy odżywczą warstwę zapobiegającą utracie wody;
• 14% olej ze słodkich migdałów: zapewnia nawilżenie i odżywienie skóry ust;
• 13% olej kokosowy: przynosi odżywienie i nawilżenie, pomaga odbudować barierę skórną, a tym samym wspomaga naprawę suchej, zniszczonej skóry;
• 12% masło shea: skutecznie i trwale odżywia, co zostało wykorzystane w wielu produktach dermatologicznych;
• 4% wosk pszczeli: niezrównany ze względu na gęstą i miękką konsystencję, tworzy na ustach film ochronny, który zatrzymuje wodę i przywraca skórze elastyczność;
• 4% olej słonecznikowy: odżywia, wygładza i zmiękcza usta;
• 4% gliceryna: nawilża i wzmacnia naturalne mechanizmy nawilżające bariery skórnej.

Aby uzyskać odpowiednią teksturę tworzącą barierę izolacyjna, która będzie niewidoczna i łatwa do nałożenia, formuła CICAVIT+ LÈVRES została oparta na różnych olejach i tłuszczach pochodzenia roślinnego.


Z miłości do skóry i środowiska naturalnego

Formuła Cicavit+ Lèvres w aż 99,4% zawiera składniki naturalne, a opakowanie produktu wyprodukowano w 70% z plastiku pochodzącego z recyklingu i w 100% nadaje się do kolejnej utylizacji.


Cena: 24,9 zł / 10 gAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności