SVR Sebiaclear - na przesilenie wiosenne tłustej skóry

Trądzik to problem całoroczny, którego objawy nasilają się w porach przejściowych - jesienią oraz wiosną. Skóra, podobnie jak my, może ulec tzw. przesileniu wiosennemu - sucha skóra staje się jeszcze bardziej przesuszona, a tłusta reaguje większą ilością zaskórników, zmian zapalnych (grudek i krostek), bardziej się świeci, bo wydziela więcej niż zwykle sebum. W zależności od postaci trądziku i jego nasilenia stosuje się różne sposoby radzenia sobie z tym uciążliwym problemem: od pielęgnacji domowej produktami z przebadanymi dermatologicznie substancjami, poprzez zabiegi kosmetyczne wspomagające kurację przeciwtrądzikową, po leczenie prowadzone pod kontrolą dermatologa. Niezależnie od wybranej metody, zawsze zaleca się stosowanie dermokosmetyków, które pielęgnują skórę, pomagają komfortowo przejść przez etap leczenia, podtrzymują efekty terapii i są doskonałym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych.


Sebiaclear

Sebiaclear to linia produktów dedykowana do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Zawiera wiodące, dermatologiczne składniki aktywne w najwyższych stężeniach, dobranych tak, aby były doskonale tolerowane nawet przez bardzo wrażliwą skórę.

Linia do skóry tłustej i trądzikowej SVR Sebiaclear to unikalna kombinacja aktywnych składników znanych z doskonałej tolerancji - glukonolaktonu i niacynamidu:

1. Glukonolakton: przeciwzapalne właściwości glukonolaktonu porównywalne są z nadtlenkiem benzoilu - jedną z wiodących substancji stosowanych w leczeniu trądziku. Co więcej, glukonolakton ma działanie keratolityczne, o skuteczności porównywalnej do alfa-hydroksykwasów (ale jest zdecydowanie lepiej tolerowany), które nie tylko zwalczają zmiany trądzikowe, ale są również stosowane w pielęgnacji starzejącej się skóry. Ta wszechstronna cząsteczka ma również właściwości regulujące wydzielanie sebum, co jest istotne w pielęgnacji skóry z niedoskonałościami. 
2. Niacynamid z kolei to substancja znana z właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych i regulujących wydzielanie sebum. Jego skuteczność jest porównywalna do klindamycyny - antybiotyku zalecanego przez dermatologów. Niacynamid wzmacnia również barierę naskórkową poprzez zwiększenie zawartości ceramidów i wolnych kwasów tłuszczowych w warstwie rogowej naskórka, co jest szczególnie istotne w przypadku skóry z oznakami starzenia się.


W skład linii Sebiaclear wchodzą dermokosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej na każdym etapie zaawansowania niedoskonałości. Wszystkie produkty z linii Sebiaclear zostały przetestowane pod kątem dysruptorów endokrynnych - badania potwierdziły, że ich formuły nie mają wpływu na układ hormonalny organizmu człowieka i mogą być stosowane również przez kobiety w ciąży.


Pielęgnacja:

Sebiaclear Serum

Serum o podwójnym działaniu: redukuje trądzik wieku dorosłego i działa przeciwzmarszczkowo. Chroni przed zanieczyszczeniami (smog).

Wskazania: trądzik osób dorosłych.

Cena: 79 zł / 30 ml


Sebiaclear Active

Aktywny krem do skóry tłustej i trądzikowej zmniejszający niedoskonałości (krostki, zmiany zapalne, zaskórniki).

Wskazania: trądzik pospolity.

Cena: 51 zł / 40 ml


Sebiaclear Cicapeel

Punktowy, aktywny żel na zaskórniki i wypryski.

Wskazania: miejscowa aplikacja na zaskórniki i zmiany trądzikowe.

Cena: 44 zł / 15 ml


Sebiaclear Hydra

Nawilżający krem o działaniu regenerującym.

Wskazania: pielęgnacja skóry wysuszonej i podrażnionej wskutek terapii dermatologicznej (np. izotretinoiną).

Cena: 50 zł / 40 ml


Sebiaclear Mat + Pores

Matujący krem regulujący wydzielanie sebum i zmniejszający pory.

Wskazania: błyszcząca skóra, nadprodukcja sebum, rozszerzone pory.

Cena: 50 zł / 40 ml


Ochrona przeciwsłoneczna i pielęgnacja:

Sebiaclear Krem SPF 50

Krem chroniący przed promieniowaniem uv, matujący skórę i zmniejszający niedoskonałości.

Wskazania: pielęgnacja i ochrona przeciwsłoneczna skóry tłustej i trądzikowej.

Cena: 57 zł / 50 ml


Oczyszczanie:

Sebiaclear Woda Micelarna

Oczyszczająca woda micelarna do skóry tłustej i trądzikowej.

Wskazania: oczyszczanie skóry, demakijaż, usuwanie wodoodpornego makijażu.

Cena: 54 zł / 400 ml


Sebiaclear Żel Oczyszczający

Oczyszczający żel do skóry tłustej i trądzikowej.

Wskazania: oczyszczanie skóry, usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Nie zawiera mydła.

Cena:
39 zł / 200 ml
55 zł / 400 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności