Tołpa Dermo Face Idealic - na wyrównanie kolorytu skóry

<
Gallery image
>
Tołpa Dermo Face Idealic 1
<
Tołpa Dermo Face Idealic 1Tołpa Dermo Face Idealic 2Tołpa Dermo Face Idealic 3Tołpa Dermo Face Idealic 4Tołpa Dermo Face Idealic 5Tołpa Dermo Face Idealic 6
 
>
 
 

Dermokosmetyki Tołpa Dermo Face Idealic zostały stworzone z myślą o odpowiedniej pielęgnacji skóry z nierównomiernym kolorytem, na której widoczne są przebarwienia, zaczerwienienia i niedoskonałości. W skład serii wchodzi pięć produktów likwidujących mankamenty skóry.


Dla zdrowszej, ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

Jeśli chcemy idealnie poczuć się we własnej skórze, to musimy zadziałać dwukierunkowo. Z jednej strony wesprzeć skórę w walce z najtrudniejszymi problemami, a z drugiej dostarczyć jej pigmentów, które poprawią jej wygląd od razu. Linia dermokosmetyków tołpa®:dermo face, idealic została stworzona do pielęgnacji prawie każdego rodzaju skory i wciąż pojawiają się w niej nowe produkty, aby małymi krokami dojść do wielkiego efektu.

Skóra z nierównomiernym kolorytem najszybciej reaguje na procesy zachodzące w organizmie. Największy wpływ na jej wygląd mają: promieniowanie UV, stres, zanieczyszczenia powietrza, papierosy oraz zła dieta. Pod wpływem stresującego i niezdrowego stylu życia skóra staje się odwodniona, a nawet sucha, mogą pojawić się niedoskonałości, rozszerzone naczynka i przebarwienia. U niektórych skóra może reagować również nadmierną produkcją sebum. Jeśli niekorzystne czynniki oddziałują na nią przez dłuższy czas, uszkadzają ją oraz jej system naprawczy, nie dając szans na regenerację.

Ale systematyczna pielęgnacja działająca jednocześnie na kilka problemów zarówno na powierzchni jak i w głębi skóry pobudza ją do odnowy, ogranicza pojawienie się nieestetycznych zmian i spowalnia starzenie.

Właściwa pielęgnacja skóry z nierównomiernym kolorytem powinna opierać się na odpowiednim jej oczyszczaniu (2 razy dziennie przy użyciu płynu micelarnego, żelu, lub mleczka), tonizacji (przy użyciu toniku po każdym umyciu twarzy), pielęgnacji na dzień (stosując upiększające kremy BB i CC), pielęgnacji na noc (silnie regenerującej skórę w czasie snu i redukującej wpływem szkodliwych czynników środowiska i niezdrowego stylu życia).


W skład linii dermokosmetyków Tołpa Dermo Face Idealic wchodzą:
1. BB lekki krem upiększający na dzień, 40 ml / 39,99 zł
2. Upiększający krem regenerujący na noc, 40 ml / 39,99 zł
3. CC krem upiększający na dzień SPF 30, 40 ml / 39,99 zł
4. BB bogaty krem upiększający na dzień, 40 ml / 39,99 zł
5. Upiększająca maska oczyszczająca na twarz, szyję i dekolt, 2x6 ml / 8,99 zł  

Dermokosmetyki Tołpa Dermo Face Idealic zawierają torf Tołpa® i odpowiednio dobrane składniki, które działają dwukierunkowo zapewniając redukcję przebarwień, zaczerwienień i niedoskonałości, a także dostarczając pigmentów, które poprawiają wygląd skóry od razu dając efekt jednolitego kolorytu i gładkości.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-08-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności