Ugaś pragnienie swojej skóry

<
Gallery image
>
Ugaś pragnienie swojej skóry 1
<
Ugaś pragnienie swojej skóry 1Ugaś pragnienie swojej skóry 2Ugaś pragnienie swojej skóry 3
 
>
 
 

Im bardziej sucha skóra, tym szybciej pojawiają się na niej zmarszczki. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Wysokie temperatury, częsta ekspozycja na słońce, klimatyzacja sprawiają, że skóra staje się szorstka i traci elastyczność. U mężczyzn dodatkowo ulega ona codziennemu podrażnieniu i wysuszeniu z powodu golenia. A to sprawia też, że jest bardziej podatna na skaleczenia. Jeśli chcesz zapobiec odwodnieniu skóry, właściwie o nią dbaj.


Stosuj Universkin™ H, lekki, łatwo wchłaniający się i nie pozostawiający filmu na skórze, super nawilżający "shot" kwasu hialuronowego. Dzięki 10% zawartości organicznej krzemionki oraz L-ramnozy produkt stymuluje również syntezę włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry, a peptyd biomimetyczny chroni kwas hialuronowy przed degradacją. Efektem pielęgnacji jest lepiej nawilżona i jędrniejsza skóra.

Warto tez rozważyć zabieg mezoterapii, np. saypha® Rich, który daje szybki efekt poprawy wyglądu. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, który działa jak gąbka - ściąga wodę i pęcznieje, poprawia nawilżenie, elastyczność i jędrność. Spośród innych preparatów do mezoterapii wyróżnia się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (18 mg/ml) oraz największą masą cząsteczkową. Zawiera też naturalnie występujący w naszym organizmie glicerol, który sześciokrotnie zwiększa moc nawilżania. Przedostaje się do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka, wzmacniając jego funkcję ochronną. Mezotarapię saypha® RICH najlepiej wykonywać w seriach po 5 zabiegów raz na 2 tygodnie.


www.saypha-croma.pl
www.universkin.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 12-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności