Uzdrovisco Baby Face - maska hialuronowa z peptydami

<
Gallery image
>
Uzdrovisco Baby Face - maska hialuronowa 1
<
Uzdrovisco Baby Face - maska hialuronowa 1Uzdrovisco Baby Face - maska hialuronowa 2
 
>
 
 

Zabieg Baby Face to intensywnie nawadniający formuła o długotrwałym odczuciu nawodnienia. Cudownie przyjemna, otulająca, nasycona składnikami aktywnymi. Znajdziesz w niej m.in. silnie nawadniający kwas hialuronowy o 4 rozmiarach cząsteczek oraz kompleks 3 roślinnych humektantów.


Krok 1

Naparowy aktywator - innowacja Uzdrovisco

Doskonale przygotowuje skórę na lepsze „przyjęcie” składników aktywnych z maski, nawilża i potęguje efekt zabiegu. Oparty jest w 100% na aktywnym naparze z nagietka, dzięki czemu wspomaga działanie antyoksydacyjne, łagodzące i nawilżające Znajdziesz w nim: glikolowe promotory wnikania, kompleks 4 bio-hydroksykwasów (AHA), który skutecznie i delikatnie złuszcza naskórek, dzięki czemu pomaga składnikom aktywnym lepiej wnikać do skóry.


Krok 2

Maska hialuronowa z peptydami

Formuła o długotrwałym odczuciu nawodnienia. Cudownie przyjemna, otulająca, nasycona składnikami aktywnymi. Znajdziesz w niej m.in. silnie nawadniający kwas hialuronowy o 4 rozmiarach cząsteczek oraz kompleks 3 roślinnych humektantów, które są niczym pułapka na wodę i roślinne peptydy ujędrniające. Całość dopełniają uszczelniające barierę naskórkową składniki tłuszczowe: masło shea, olej z avocado i ze słodkich migdałów. Maska nawadniająca – cudownie przyjemna, otulająca, nasycona składnikami aktywnymi, jak m.in. silnie nawadniający kwas hialuronowy wysoko- i średniocząsteczkowy i betainę, które są niczym pułapka na wodę oraz peptydy nawilżające i ujędrniające i dbający o zdrowie skóry prebiotyk: inulinę. Maska przynosi wymierne, a przede wszystkim widoczne efekty przywrócenia skórze dobrego i długotrwałego nawilżenia, zmiękczenia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz dodania jej świeżego wyglądu (rewiatlizacji).

• intensywnie nawilża
• ujędrnia skórę    
• przywraca świeży i zdrowy wygląd
• doskonale zmiękcza i wygładza   
• redukuje drobne linie zmarszczek


Cena: 9,99 zł

www.uzdrovisco.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-03-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES