Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler - skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do twarzy i okolic oczu

<
Gallery image
>
Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 1
<
Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 1Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 2Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 3Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 4Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 5Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 6Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 7Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 8Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 9Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 10Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 11Vichy Liftactiv H.A. Epidermic Filler 12
 
>
 
 

Nowe skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do twarzy i okolic oczu uzupełnia 100% dziennej utraty kwasu hialuronowego w naskórku. Unikalna formuła łączy wodę wulkaniczną Vichy ze stosowanymi także w dermatologii składnikami aktywnymi znanymi ze swojej skuteczności przeciwzmarszczkowej: kwas hialuronowy + witamina Cg + peptyd.


Formuła wykorzystująca synergię składników aktywnych uznanych w dermatologii uzupełnia 100% dziennej utraty kwasu hialuronowego w naskórku.

1,5% kwasu hialuronowego

Formuła zawiera wysoką koncentrację 1,5% kwasu hialuronowego naturalnego pochodzenia, pozyskiwanego w procesie fermentacji pszenicy.

1%
Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy o działaniu redukującym drobne linie i zmarszczki.

0,5%
Kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy o właściwościach wygładzających powierzchnię skóry.

Witamina Cg jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Pomaga chronić skórę przed przedwczesnymi oznakami starzenia spowodowanymi przez czynniki ekspozomu.

Peptyd jest znany ze swojej skuteczności przeciwzmarszczkowej.

Woda wulkaniczna Vichy, zawierająca 15 niezbędnych minerałów, wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry.


Minimalistyczna formuła bez:
- substancji zapachowych
- alkoholu etylowego


Klinicznie potwierdzona progresywna skuteczność przeciwzmarszczkowa

Formuła odznacza się widoczną, progresywną skutecznością w redukcji zmarszczek na skórze twarzy i okolic oczu. Przeprowadziliśmy badania kliniczne w niezależnych laboratoriach, z udziałem ponad 200 kobiet reprezentujących różne fototypy skóry.

Po 2 tygodniach:
• zmarszczki -14%
• drobne linie -19%
Po 6 tygodniach:
• zmarszczki -47%
• drobne linie -60%


Optymalna tolerancja skóry twarzy i okolic oczu

Tolerancja produktu została potwierdzona zarówno dla użycia na skórze twarzy, jak i okolic oczu.
Aby to zweryfikować, produkt został przebadany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.


Higieniczne opakowanie z precyzyjnym aplikatorem

Opakowanie zostało zainspirowane farmaceutycznymi standardami bezpieczeństwa.
Produkt w butelce nie wchodzi w kontakt z palcami, co ogranicza ryzyko zanieczyszczenia.


Jak stosować Liftactiv H.A. Epidermic Filler

Delikatnie naciśnij aplikator w celu precyzyjnego dozowania formuły. Nałóż 2-3 krople produktu bezpośrednio na skórę lub na dłoń, nie dotykając aplikatorem skóry, i wmasuj.


Kuracja przeciwzmarszczkowa i ujędrniająca:

Krok 1
Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler - skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do twarzy i okolic oczu

Cena: 164,90 zł / 30 ml


Krok 2
Liftactiv Supreme - krem na dzień. Progresywna skuteczność w ujędrnianiu skóry

Cena: 129,90 zł / 50 ml


Vichy pionierem nauki o wpływie ekspozomu na skórę

Marion Nielsen - doktor farmacji
Globalna dyrektor naukowa Vichy Laboratoires

Nasza specjalistyczna wiedza opiera się na kompleksowych badaniach czynników, które wpływają na ewolucję stanu skóry wraz z upływem czasu. Teraz wiemy, że kondycja skóry jest zależny nie tylko od czynników genetycznych, ale także od połączenia wielu czynników ekspozomu: środowiskowych, behawioralnych i hormonalnych. Ich skumulowane działanie może zakłócić funkcje biologiczne skóry i przyspieszyć jej starzenie. W 2016 roku przekształciliśmy te odkrycia w pionierską dziedzinę nauki: Skin Exposome Science (nauka o wpływie ekspozomu na skórę).

Nauka ta doprowadziła nas do wypracowania multidyscyplinarnego podejścia do tworzenia formuł dermokosmetyków, łączącego naszą ekspertyzę kosmetyczną z wiedzą czerpaną z dermatologii oraz innych dziedzin medycyny (endokrynologia, dietetyka, psychologia, neuronauka i medycyna środowiskowa). W ten sposób możemy zająć się pielęgnacją problematycznej skóry, rekomendując produkty, których skuteczność jest testowana w warunkach rzeczywistych. Nasze protokoły składają się z hipoalergicznych formuł bogatych w skuteczne składniki aktywne, znane i wykorzystywane również w dermatologii, a także zaleceń dotyczących nawyków zdrowotnych rekomendowanych przez naszą multidyscyplinarną radę medyczną. To holistyczne podejście pomaga kobietom w przeciwdziałaniu czynnikom ekspozomu, które przyspieszają proces starzenia się skóry.

Vichy stara się lepiej zrozumieć czynniki ekspozomu i ich wpływ na zdrowie skóry, a także wspiera ten niezwykle ważny obszar badań na poziomie międzynarodowym, poprzez coroczne granty Vichy Exposome Grant.


Kwas hialuronowy - eliksir młodości. Substancja występująca w skórze, na którą ma wpływ ekspozom.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie wytwarzana przez organizm. Występuje w prawie każdej komórce: w chrząstkach, kościach, stawach, oczach i dziąsłach.

Ale to skóra jest jego największą rezerwą, zawierającą ok. 50% całego kwasu hialuronowego obecnego w organizmie. Kwas hialuronowy w skórze pomaga zachować jej właściwości biomechaniczne. Jest syntetyzowany zarówno w naskórku, jak i w skórze właściwej.
W skórze właściwej kwas hialuronowy nadaje objętość macierzy zewnątrzkomórkowej, odpowiedzialnej za strukturę skóry twarzy. W naskórku kwas hialuronowy zatrzymuje wodę obecną w skórze. Zapewnia prawidłowe nawilżenie, wygładza drobne linie i zmarszczki.

Gdy kwas hialuronowy jest obecny w wystarczającej ilości, skóra jest gładka, elastyczna i jędrna. W miarę starzenia się, rezerwy kwasu hialuronowego maleją, co prowadzi do powstawania zmarszczek.


Nowe badania - czynniki ekspozomu przyspieszają proces starzenia się skóry poprzez przyspieszenie degradacji kwasu hialuronowego w skórze

Kiedy skóra traci więcej kwasu hialuronowego niż wytwarza, pojawiają się zmarszczki.

Proces ten jest spowodowany dwoma czynnikami: naturalnym chronologicznym starzeniem się skóry i codziennymi czynnikami ekspozomu. Podczas naturalnego przebiegu starzenia się, ilość kwasu hialuronowego w skórze znacznie spada: skóra produkuje go mniej i jest on gorszej jakości.

Nowe badania dowodzą, że zjawisko to jest przyspieszane przez ekspozom. Niektóre czynniki ekspozomu, takie jak promienie UVB, tytoń lub brak snu, mogą bezpośrednio przyspieszyć utratę kwasu hialuronowego i spowolnić jego produkcję.

Inne czynniki ekspozomu działają na skórę pośrednio. Dotyczy to promieniowania UVA i podczerwonego, cząsteczek zanieczyszczeń, ciepła i zimna, które zwiększają produkcję wolnych rodników niszczących kwas hialuronowy w skórze. Uszkodzenia stają się szybko widoczne, skóra traci jędrność, jest mniej napięta i pojawiają się zmarszczki.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności