Yasumi Calm & Protect Cream SPF 30 - codzienna ochrona przeciwsłoneczna

Promienie słoneczne, choć kojarzą ci się z przyjemnym ciepłem, negatywnie wpływają na skórę. Przyspieszają fotostarzenie, mogą powodować oparzenia, powstawanie przebarwień, zwiększają ryzyko nowotworu skóry. Dlatego tak ważna jest codzienna ochrona przeciwsłoneczna.


Kremy z filtrami najlepiej stosuj zawsze wtedy, gdy wychodzisz z domu. Nie tylko na plażę, ale też gdy idziesz na spacer czy po zakupy. Choć skutki ekspozycji na słońce często nie są widoczne od razu, możesz być pewna, że słoneczne promieniowanie osłabia włókna elastyny i kolagenu. Skóra traci rusztowanie, staje się mniej jędrna, mniej elastyczna, wiotczeje, przyspiesza proces powstawania zmarszczek. Degradacji ulega też ochronny płaszcz hydrolipidowy skóry, co prowadzi do nadmiernej suchości, szorstkości i podrażnień. Zwiększa się wytwarzanie melaniny i ryzyko powstawania przebarwień. A jeśli zagapisz się i dłużej zostaniesz na słońcu bez ochrony, może dojść do słonecznego oparzenia, które jest nie tylko bolesne, ale i niebezpieczne. Zwiększa ryzyko uszkodzenia DNA komórek i powstania nowotworu skóry. Stosując codziennie ochronę przeciwsłoneczną, chronisz nie tylko urodę, ale i zdrowie. I pamiętaj. Słońce emituje szkodliwe promienie UV nawet w pochmurne dni.


Jak chronić skórę przed słońcem?

• Noś przewiewne ubrania z długimi rękawami i nogawkami, na głowie noś czapkę z daszkiem lub szeroki kapelusz.
• Unikaj ostrego słońca. Jeśli masz wybór, przebywaj w cieniu.
• Zakładaj dobre okulary przeciwsłoneczne. Ochronią wrażliwą na powstawanie zmarszczek skórę wokół oczu.
• Stosuj kremy z filtrem przeciwsłonecznym. SPF 30 będzie idealny do codziennej ochrony przeciwsłonecznej.


Idealny kandydat

Do codziennej ochrony przeciwsłonecznej idealny będzie dwufunkcyjny krem do twarzy i ciała Yasumi Calm & Protect Cream SPF 30. Łączy funkcję kremu przeciwsłonecznego oraz kremu łagodzącego. Dzięki filtrom chroni przed promieniowaniem UV oraz minimalizuje ryzyko fotostarzenia i powstawania przebarwień posłonecznych. Zawartość aloesu, allantoiny, witaminy E, oleju jojoba sprawia, że może być również stosowany po opalaniu jako produkt łagodząco-nawilżający. Jest polecany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, zwłaszcza przed i po opalaniu się, a także jako ochrona po profesjonalnych zabiegach kosmetycznych: depilacji, laseroterapii, mikrodermabrazji, kwasach.

Cena: 65 zł / 100 ml

Dostępny na https://sklep.yasumi.pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES