Yasumi Combo Skin - mix kwasów z efektem Photoshopa

<
Gallery image
>
Yasumi Combo Skin 1
<
Yasumi Combo Skin 1Yasumi Combo Skin 2
 
>
 
 

Combo Skin jest absolutną nowością w ofercie Yasumi. Yasumi Combo Skin jest obecnie najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą zwęzić rozszerzone pory skórne, przy jednoczesnym wygładzeniu, zliftingowaniu i ujędrnieniu cery.


Combo Skin jest absolutną nowością w ofercie Yasumi. To opracowana przez Top Ekspertów Yasumi terapia łączona na bazie mixu specjalistycznych kwasów.


Dla kogo?

To mit, że rozszerzone pory skórne są problemem jedynie osób młodych lub ze skóra tłustą. Często rozszerzają się z wiekiem na skutek ubytku kolagenu! Ich zwężenie będzie skutkować liftingiem i ogólną poprawą wyglądu skóry twarzy.
To właśnie dlatego Yasumi Combo Skin jest obecnie najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą zwęzić rozszerzone pory skórne, przy jednoczesnym wygładzeniu, zliftingowaniu i ujędrnieniu cery.


Jak wygląda zabieg?

W trakcie zabiegu łączymy aż trzy różne kwasy o specjalistycznym działaniu - bakteriobójczy kwas salicylowy, kojący i nawilżający kwas laktobionowy oraz odmładzający i wygładzający kwas ferulowy z dodatkiem floretyny. Po upływie 3-4 godzin od zabiegu klient samodzielnie zmywa twarz wodą i aplikuje na nią ampułkę z nawilżającymi i poprawiającymi strukturę skóry proteoglikanami.

Cena: 400 zł

www.gabinety.yasumi.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności